Duminică18 octombrie
Live 109 Pune pont

Tara GalilorTara Galilor · Cymru North

Llanuwchllyn - Rhyl

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 22 august

Tara GalilorCymru North · Tara Galilor Final
Llanuwchllyn
ÎVÎÎV
Final0-0Pauză 0-0
Rhyl
VÎEÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Llanuwchllyn 32%Egal 25%Rhyl 43%

Llanuwchllyn 0-0 Rhyl: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Llanuwchllyn 0-0 Rhyl (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 21% pentru egalul, iar cotele fără marjă 25%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 3,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 28%), iar GG n-a ieșit (NG avea 30%). Scorul exact 0-0 avea 2,4% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Llanuwchllyn vs Rhyl

Llanuwchllyn marchează 1,4 goluri pe meci și primește 3,6. Rhyl marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,0. La Llanuwchllyn, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,7goluri estimate
72%peste 2,5 goluri
70%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Llanuwchllynultimele 5Rhyl
1,20
Puncte / meci
0,80
1,4
Goluri marcate / meci
1,8
3,6
Goluri primite / meci
2,0
2
Victorii
1
100%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri Llanuwchllyn și ultimele 5 Rhyl, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Llanuwchllyn2-0-3

Î
CPD Bangor City 1876 - Llanuwchllyn15.08.26 · Cymru North
5-0
V
Llanuwchllyn - Buckley Town08.08.26 · Cymru North
2-1
Î
Brickfield Rangers - Llanuwchllyn01.08.26 · Cymru North
5-1
Î
Denbigh Town - Llanuwchllyn14.12.24 · Cupa FAW
7-1
V
Llanuwchllyn - Swansea University16.11.24 · Cupa FAW
3-0

Rhyl1-1-3

V
Rhyl - Caersws15.08.26 · Cymru North
4-2
Î
Porthmadog - Rhyl08.08.26 · Cymru North
1-0
E
Rhyl - Guilsfield01.08.26 · Cymru North
1-1
Î
Rhyl - Warrington Rylands11.07.26 · Amicale intercluburi
2-3
Î
Colwyn Bay - Rhyl06.07.26 · Amicale intercluburi
3-2

Ponturi Llanuwchllyn - Rhyl

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Llanuwchllyn2.8732% fără marjă
X · Egal3.6525% fără marjă
2 · Rhyl2.1243% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.61
X2 1.35
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.25
Peste 2.5 1.56

Ambele marchează

GG Da 1.52
GG Nu 2.37

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.55
Pauză peste 1.5 2.25

Analiza de dinainte de meci

Llanuwchllyn - Rhyl s-a jucat sâmbătă, 22 august, în Cymru North (Tara Galilor). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Llanuwchllyn vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 18. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Rhyl are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 9-10.

Casele o dau favorită pe Rhyl, la 2.12, cu egalul la 3.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 43% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.56, iar GG la 1.52.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,6 pentru Llanuwchllyn și 2,2 pentru Rhyl. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Rhyl, modelul calculează 52%. Cota de 2.12 e peste cea corectă (1.92). Peste 2.5 goluri merită privit: 72% în model, iar 1.56 plătește peste cota corectă de 1.39. Ambele marchează (GG): 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. Casele dau 1.52, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Llanuwchllyn - Rhyl

Goluri estimate: 1,55 Llanuwchllyn și 2,18 Rhyl, total 3,73. 1X2 în model: 27% · 21% · 52%. Peste 2,5: 72% (cotă corectă 1.39). GG: 70% (cotă corectă 1.43). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
17%2
21%3
19%4
32%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 28% · peste 2,5: 72% (verde).

Scoruri probabile

1-28,8%1-18,1%2-26,8%1-36,4%2-16,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Llanuwchllyn. Llanuwchllyn a primit 18 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Rhyl. Rhyl a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,4 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Rhyl e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Favorită la startRhyl · 2.12
Goluri estimate~3,7
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Llanuwchllyn - Rhyl?

S-a jucat sâmbătă, 22 august, ora 16:30 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Llanuwchllyn - Rhyl?

În Cymru North (Tara Galilor).

Unde s-a jucat Llanuwchllyn - Rhyl?

Pe Cae Llan, în Llanuwchllyn, sâmbătă, 22 august, ora 16:30 (ora României).

Cine era favorită în Llanuwchllyn - Rhyl?

Rhyl pleca favorită, la cota 2.12. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Llanuwchllyn - Rhyl?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din Cymru North

Toată liga →