Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

Tara GalilorTara Galilor · Cymru South

Llantwit Major - Swansea University

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

Tara GalilorCymru South · Tara Galilor Final
Llantwit Major
ÎEÎÎÎ
Final0-3Pauză 0-1
Swansea University
ÎVÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Llantwit Major 39%Egal 27%Swansea University 35%

Llantwit Major 0-3 Swansea University: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Llantwit Major 0-3 Swansea University (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 47% pentru victoria lui Swansea University, iar cotele fără marjă 35%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 72%), iar GG n-a ieșit (NG avea 29%). Scorul exact 0-3 avea 3,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (3-6) și 2 cartonașe galbene (2-0).

Llantwit Majorîn meciSwansea University
3
Cornere
6
2
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Llantwit Major vs Swansea University

Llantwit Major marchează 1,4 goluri pe meci și primește 3,2. Swansea University marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,2. La Llantwit Major, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,7goluri estimate
72%peste 2,5 goluri
71%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Llantwit Majorultimele 5Swansea University
0,20
Puncte / meci
1,80
1,4
Goluri marcate / meci
2,0
3,2
Goluri primite / meci
2,2
0
Victorii
3
100%
Peste 2,5 goluri
80%
100%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Llantwit Major și ultimele 5 Swansea University, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Llantwit Major0-1-4

Î
Llantwit Major - Cambrian United18.04.26 · Cymru South
1-3
E
Aberystwyth Town - Llantwit Major04.04.26 · Cymru South
2-2
Î
Llantwit Major - Caerau Ely28.03.26 · Cymru South
1-4
Î
Afan Lido - Llantwit Major20.03.26 · Cymru South
4-1
Î
Llantwit Major - Ammanford14.03.26 · Cymru South
2-3

Swansea University3-0-2

Î
Swansea University - Trefelin BGC18.10.25 · Cupa FAW
1-6
V
Abercarn United - Swansea University20.09.25 · Cupa FAW
1-2
Î
Llanuwchllyn - Swansea University16.11.24 · Cupa FAW
3-0
V
Aber Valley - Swansea University26.10.24 · Cupa FAW
0-2
V
Swansea University - Baglan Dragons21.09.24 · Cupa FAW
5-1

Ponturi Llantwit Major - Swansea University

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Llantwit Major2.3739% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · Swansea University2.6235% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.41
X2 1.49
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.13
Sub 2.5 2.27
Peste 2.5 1.53

Ambele marchează

GG Da 1.47
GG Nu 2.52

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.58
Pauză peste 1.5 2.20

Analiza de dinainte de meci

Llantwit Major - Swansea University s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Cymru South (Tara Galilor). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Llantwit Major n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. Golaveraj: 7-16. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Swansea University vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 11. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Casele văd un meci echilibrat: 2.37 pentru gazde, 2.62 pentru oaspeți și 3.45 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.53, iar GG la 1.47.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,7 pentru Llantwit Major și 2,1 pentru Swansea University. Scorul cel mai probabil e 1-2. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 32% la victorie, față de 39%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 68%. Cota de 1.49 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri merită privit: 72% în model, iar 1.53 plătește peste cota corectă de 1.39. Ambele marchează (GG): 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. Cota 1.47 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Llantwit Major - Swansea University

Goluri estimate: 1,69 Llantwit Major și 2,05 Swansea University, total 3,74. 1X2 în model: 32% · 21% · 47%. Peste 2,5: 72% (cotă corectă 1.39). GG: 71% (cotă corectă 1.41). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
9%1
17%2
21%3
19%4
32%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 28% · peste 2,5: 72% (verde).

Scoruri probabile

1-28,4%1-18,2%2-27,1%2-17,0%1-35,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Llantwit Major. Llantwit Major a primit 16 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Swansea University. Swansea University a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,4 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-3
Pauză0-1
Cornere3-6
Cartonașe galbene2-0
Favorită la startLlantwit Major · 2.37
Goluri estimate~3,7
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Llantwit Major - Swansea University?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 16:30 (ora României) și s-a terminat 0-3.

În ce competiție s-a jucat Llantwit Major - Swansea University?

În Cymru South (Tara Galilor).

Unde s-a jucat Llantwit Major - Swansea University?

Pe Windmill Ground, în Llantwit Major, sâmbătă, 1 august, ora 16:30 (ora României).

Cine era favorită în Llantwit Major - Swansea University?

Niciuna clar: cotele erau 2.37 la gazde și 2.62 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-3.

Câte goluri s-au marcat în Llantwit Major - Swansea University?

3 goluri, scor final 0-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din Cymru South

Toată liga →