Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

Tara GalilorTara Galilor · Cymru South

Llanelli Town - Newport City FC

Statistici și rezultat final · vineri, 31 iulie

Tara GalilorCymru South · Tara Galilor Final
Llanelli Town
ÎÎÎVÎ
Final1-4Pauză 1-3
Newport City FC
ÎÎÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Llanelli Town 37%Egal 27%Newport City FC 36%

Llanelli Town 1-4 Newport City FC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Llanelli Town 1-4 Newport City FC (pauză 1-3). Înainte de start, modelul dădea 44% pentru victoria lui Newport City FC, iar cotele fără marjă 36%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 70%), iar GG a ieșit (70%). Scorul exact 1-4 avea 2,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (3-5) și 5 cartonașe galbene (3-2).

Llanelli Townîn meciNewport City FC
3
Cornere
5
3
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Llanelli Town vs Newport City FC

Llanelli Town marchează 0,6 goluri pe meci și primește 4,4. Newport City FC marchează 0,2 goluri pe meci și primește 3,0. La Llanelli Town, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,6goluri estimate
70%peste 2,5 goluri
70%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Llanelli Townultimele 5Newport City FC
0,60
Puncte / meci
0,60
0,6
Goluri marcate / meci
0,2
4,4
Goluri primite / meci
3,0
1
Victorii
1
100%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
0%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Llanelli Town și ultimele 5 Newport City FC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Llanelli Town1-0-4

Î
Haverfordwest County - Llanelli Town25.07.26 · Amicale intercluburi
8-0
Î
Haverfordwest County - Llanelli Town18.04.26 · Cymru Premier
6-0
Î
Llanelli Town - Bala Town03.04.26 · Cymru Premier
0-5
V
Flint Town United - Llanelli Town28.03.26 · Cymru Premier
1-2
Î
Llanelli Town - Cardiff Metropolitan20.03.26 · Cymru Premier
1-2

Newport City FC1-0-4

Î
Newport City FC - Newport County08.07.26 · Amicale intercluburi
0-5
Î
Cambrian United - Newport City FC26.06.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Newport City FC - Trefelin BGC18.04.26 · Cymru South
0-5
Î
Ammanford - Newport City FC03.04.26 · Cymru South
4-0
V
Cardiff Draconians - Newport City FC28.03.26 · Cymru South
0-1

Întâlniri directe Llanelli Town - Newport City FC

Llanelli Town 1Egal 0Newport City FC 1

V/E/Î din perspectiva Llanelli Town. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Llanelli Town - Newport City FC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Llanelli Town2.4737% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · Newport City FC2.5236% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.59
X2 1.34
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.12
Sub 2.5 2.32
Peste 2.5 1.51

Ambele marchează

GG Da 1.45
GG Nu 2.55

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.60
Pauză peste 1.5 2.17

Analiza de dinainte de meci

Llanelli Town - Newport City FC s-a jucat vineri, 31 iulie, în Cymru South (Tara Galilor). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Llanelli Town are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 3-22. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Newport City FC vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 1 gol și a primit 15.

În ultimele 2 întâlniri directe, Llanelli Town a câștigat o dată, Newport City FC o dată. Au fost meciuri deschise, cu 4,0 goluri în medie. Ultima: Newport City FC - Llanelli Town 1-2, pe 24 ianuarie 2025.

Casele văd un meci echilibrat: 2.47 pentru gazde, 2.52 pentru oaspeți și 3.45 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.51, iar GG la 1.45.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,7 pentru Llanelli Town și 1,9 pentru Newport City FC. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Llanelli Town are 34%, Newport City FC 44%. Peste 2.5 goluri: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. Casele dau 1.51, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 70%. Cota de 1.45 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Llanelli Town - Newport City FC

Goluri estimate: 1,69 Llanelli Town și 1,93 Newport City FC, total 3,62. 1X2 în model: 34% · 22% · 44%. Peste 2,5: 70% (cotă corectă 1.43). GG: 70% (cotă corectă 1.43). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
10%1
17%2
21%3
19%4
30%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 30% · peste 2,5: 70% (verde).

Scoruri probabile

1-18,7%1-28,4%2-17,4%2-27,1%1-35,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Llanelli Town. Llanelli Town a primit 22 de goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Newport City FC. Newport City FC a primit 15 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Newport City FC. Newport City FC a marcat doar 1 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,1 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-4
Pauză1-3
Cornere3-5
Cartonașe galbene3-2
Favorită la startLlanelli Town · 2.47
Goluri estimate~3,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Llanelli Town - Newport City FC?

S-a jucat vineri, 31 iulie, ora 21:30 (ora României) și s-a terminat 1-4.

În ce competiție s-a jucat Llanelli Town - Newport City FC?

În Cymru South (Tara Galilor).

Unde s-a jucat Llanelli Town - Newport City FC?

Pe Stebonheath Park, în Llanelli, Carmarthenshire, vineri, 31 iulie, ora 21:30 (ora României).

Cine era favorită în Llanelli Town - Newport City FC?

Niciuna clar: cotele erau 2.47 la gazde și 2.52 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-4.

Câte goluri s-au marcat în Llanelli Town - Newport City FC?

5 goluri, scor final 1-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,6.

Alte meciuri din Cymru South

Toată liga →