Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

EstoniaEstonia · Esiliiga B

Levadia Tallinn U19 - JK Narva Trans II

Statistici și rezultat final · miercuri, 19 august

EstoniaEsiliiga B · Estonia Final
Levadia Tallinn U19
VVVÎV
Final1-0Pauză 1-0
JK Narva Trans II
VVVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Levadia Tallinn U19 66%Egal 24%JK Narva Trans II 10%

Levadia Tallinn U19 1-0 JK Narva Trans II: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Levadia Tallinn U19 1-0 JK Narva Trans II (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 46% pentru victoria lui Levadia Tallinn U19, iar cotele fără marjă 66%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 3,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 36%), iar GG n-a ieșit (NG avea 36%). Scorul exact 1-0 avea 6,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 17 cornere (10-7) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Levadia Tallinn U19în meciJK Narva Trans II
10
Cornere
7
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Levadia Tallinn U19 vs JK Narva Trans II

Levadia Tallinn U19 marchează 2,8 goluri pe meci și primește 1,8. JK Narva Trans II marchează 2,8 goluri pe meci și primește 0,8. La Levadia Tallinn U19, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Levadia Tallinn U19ultimele 5JK Narva Trans II
2,40
Puncte / meci
2,40
2,8
Goluri marcate / meci
2,8
1,8
Goluri primite / meci
0,8
4
Victorii
4
100%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Levadia Tallinn U19 și ultimele 5 JK Narva Trans II, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Levadia Tallinn U194-0-1

V
Viljandi Tulevik - Levadia Tallinn U1916.08.26 · Esiliiga B
1-4
V
Levadia Tallinn U19 - Tabasalu09.08.26 · Esiliiga B
3-0
V2-3
Î
Levadia Tallinn U19 - Tartu Kalev19.07.26 · Esiliiga B
0-5
V
Levadia Tallinn U19 - Tallinna Kalev II12.07.26 · Esiliiga B
4-1

JK Narva Trans II4-0-1

V
JK Narva Trans II - Phoenix Johvi15.08.26 · Esiliiga B
1-0
V
Tallinna Legion - JK Narva Trans II09.08.26 · Esiliiga B
1-3
V
JK Narva Trans II - Tallinna Kalev II01.08.26 · Esiliiga B
5-0
V
JK Narva Trans II - Pärnu JK Vaprus II19.07.26 · Esiliiga B
4-1
Î
Tartu Tammeka U21 - JK Narva Trans II12.07.26 · Esiliiga B
2-1

Întâlniri directe Levadia Tallinn U19 - JK Narva Trans II

Levadia Tallinn U19 0Egal 1JK Narva Trans II 1
E
JK Narva Trans II - Levadia Tallinn U1910.05.2026 · pauză 4-0
4-4
Î
Levadia Tallinn U19 - JK Narva Trans II12.04.2026 · pauză 0-2
0-4

V/E/Î din perspectiva Levadia Tallinn U19. 2 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Levadia Tallinn U19 - JK Narva Trans II

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Levadia Tallinn U191.3566% fără marjă
X · Egal3.7524% fără marjă
2 · JK Narva Trans II9.0010% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X —
X2 2.65
12 1.18

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 1.65
Peste 2.5 2.05

Ambele marchează

GG Da 1.78
GG Nu 1.90

Analiza de dinainte de meci

Levadia Tallinn U19 - JK Narva Trans II s-a jucat miercuri, 19 august, în Esiliiga B (Estonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Levadia Tallinn U19 vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 14 goluri și a primit 9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, JK Narva Trans II are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 14-4. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Levadia Tallinn U19 a câștigat niciodată, JK Narva Trans II o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 6,0 goluri în medie. Ultima: JK Narva Trans II - Levadia Tallinn U19 4-4, pe 10 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Levadia Tallinn U19, la 1.35, cu egalul la 3.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 66% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.05, iar GG la 1.78.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,8 pentru Levadia Tallinn U19 și 1,5 pentru JK Narva Trans II. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 46% la victorie, față de 66%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 69% în model, adică o cotă corectă de 1.45. Peste 2.5 goluri merită privit: 64% în model, iar 2.05 plătește peste cota corectă de 1.56. Ambele marchează (GG): 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. Casele dau 1.78, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Levadia Tallinn U19 - JK Narva Trans II

Goluri estimate: 1,83 Levadia Tallinn U19 și 1,45 JK Narva Trans II, total 3,28. 1X2 în model: 46% · 23% · 31%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

1-110,0%2-19,1%1-27,2%1-06,9%2-26,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Levadia Tallinn U19. Levadia Tallinn U19 a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,1 goluri, după cote 2,5. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere10-7
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startLevadia Tallinn U19 · 1.35
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Levadia Tallinn U19 - JK Narva Trans II?

S-a jucat miercuri, 19 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Levadia Tallinn U19 - JK Narva Trans II?

În Esiliiga B (Estonia).

Cine era favorită în Levadia Tallinn U19 - JK Narva Trans II?

Levadia Tallinn U19 pleca favorită, la cota 1.35. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Levadia Tallinn U19 - JK Narva Trans II?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din Esiliiga B

Toată liga →