Duminică18 octombrie
Live 148 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Lens - Villarreal

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

Amicale intercluburi Final
Lens
VEVVÎ
Final3-1Pauză 1-1
Villarreal
VÎVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Lens 40%Egal 26%Villarreal 34%

Lens 3-1 Villarreal: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Lens 3-1 Villarreal (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 46% pentru victoria lui Lens, iar cotele fără marjă 40%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 67%), iar GG a ieșit (66%). Scorul exact 3-1 avea 5,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (3-5) și 4 cartonașe galbene (1-3).

Lensîn meciVillarreal
3
Cornere
5
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Lens vs Villarreal

Lens marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,0. Villarreal marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,8. La Lens, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,4goluri estimate
67%peste 2,5 goluri
66%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Lensultimele 5Villarreal
2,00
Puncte / meci
1,20
2,4
Goluri marcate / meci
2,0
1,0
Goluri primite / meci
1,8
3
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Lens și ultimele 5 Villarreal, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Lens3-1-1

V
Crystal Palace - Lens28.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
E
Lens - Sporting Charleroi25.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Lens - Nice22.05.26 · Coupe de France
3-1
V
Olympique Lyon - Lens17.05.26 · Ligue 1
0-4
Î
Lens - PSG13.05.26 · Ligue 1
0-2

Villarreal2-0-3

V
PSV Eindhoven - Villarreal25.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
Î
Benfica - Villarreal17.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
Villarreal - Atletico Madrid24.05.26 · LaLiga
5-1
Î
Rayo Vallecano - Villarreal17.05.26 · LaLiga
2-0
Î
Villarreal - Sevilla13.05.26 · LaLiga
2-3

Ponturi Lens - Villarreal

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Lens2.3740% fără marjă
X · Egal3.5526% fără marjă
2 · Villarreal2.7534% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.49
X2 1.46
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.13
Sub 2.5 2.45
Peste 2.5 1.49

Ambele marchează

GG Da 1.42
GG Nu 2.65

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.64
Pauză peste 1.5 2.12

Analiza de dinainte de meci

Lens - Villarreal s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Lens vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 5. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Villarreal are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 10-9.

La case, diferența e mică: Lens are cota 2.37, Villarreal 2.75. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.49, iar GG la 1.42.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,9 pentru Lens și 1,5 pentru Villarreal. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 68%. Cota de 1.49 e corectă, fără plus. Peste 2.5 goluri are 67% în model, iar 1.49 e aproape de cota corectă (1.49). Ambele marchează (GG): 66% în model, cota corectă ar fi 1.52. La 1.42, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Lens - Villarreal

Goluri estimate: 1,88 Lens și 1,52 Villarreal, total 3,40. 1X2 în model: 46% · 22% · 32%. Peste 2,5: 67% (cotă corectă 1.49). GG: 66% (cotă corectă 1.52). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
11%1
19%2
22%3
19%4
26%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 33% · peste 2,5: 67% (verde).

Scoruri probabile

1-19,5%2-19,0%1-27,2%2-26,8%1-06,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Villarreal. Villarreal a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Pauză1-1
Cornere3-5
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startLens · 2.37
Goluri estimate~3,4
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Lens - Villarreal?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat Lens - Villarreal?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Lens - Villarreal?

Pe Stadio Giuseppe Sinigaglia, în Como, sâmbătă, 1 august, ora 21:00 (ora României).

Cine era favorită în Lens - Villarreal?

Niciuna clar: cotele erau 2.37 la gazde și 2.75 la oaspeți. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în Lens - Villarreal?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,4.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →