Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Southern League - PD Central

Leighton Town - Worcester

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

Anglia Am.Southern League - PD Central · Anglia Am. Final
Leighton Town
EEVEV
Final2-1
Worcester
ÎVÎEE
Șanse înainte de meci, după cote
Leighton Town 39%Egal 27%Worcester 34%

Leighton Town 2-1 Worcester: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Leighton Town 2-1 Worcester. Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui Leighton Town, iar cotele fără marjă 39%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG a ieșit (56%). Scorul exact 2-1 avea 9,1% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Leighton Town vs Worcester

Leighton Town marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,0. Worcester marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,6.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Leighton Townultimele 5Worcester
1,80
Puncte / meci
1,00
1,6
Goluri marcate / meci
1,2
1,0
Goluri primite / meci
1,6
2
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Leighton Town și ultimele 5 Worcester, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Leighton Town2-3-0

E
Leighton Town - Kettering Town11.08.26 · Southern League - PD Central
1-1
E
Redditch United - Leighton Town08.08.26 · Southern League - PD Central
1-1
V
Leighton Town - Biggleswade Town28.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
E
Leighton Town - Wellingborough Town18.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Leighton Town - Northwood24.03.26 · Non League Div One
2-0

Worcester1-2-2

Î
Alvechurch - Worcester11.08.26 · Southern League - PD Central
3-1
V
Worcester - Merthyr Town01.08.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Evesham United - Worcester14.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
E
Worcester - Malvern Town10.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
E
Worcester - Spalding United25.04.26 · Southern League - PD Central
4-4

Ponturi Leighton Town - Worcester

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Leighton Town2.3539% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Worcester2.7234% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.44
X2 1.47
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.05
Peste 2.5 1.68

Ambele marchează

GG Da 1.59
GG Nu 2.22

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.43
Pauză peste 1.5 2.50

Analiza de dinainte de meci

Leighton Town - Worcester s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Southern League - PD Central (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Leighton Town n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: două victorii și trei egaluri. A marcat 8 goluri și a primit 5. În ultimele 5 meciuri, Worcester are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 6-8.

La case, diferența e mică: Leighton Town are cota 2.35, Worcester 2.72. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.68, iar GG la 1.59.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Leighton Town și 1,2 pentru Worcester. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. Cota 1.44 e cam la nivelul ăsta. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 77%. Cota de 1.19 e sub cea corectă (1.30) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Leighton Town - Worcester

Goluri estimate: 1,55 Leighton Town și 1,24 Worcester, total 2,79. 1X2 în model: 45% · 25% · 30%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-111,8%1-09,5%2-19,1%0-17,6%2-07,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Worcester. Worcester a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Favorită la startLeighton Town · 2.35
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Leighton Town - Worcester?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Leighton Town - Worcester?

În Southern League - PD Central (Anglia Am.).

Cine era favorită în Leighton Town - Worcester?

Niciuna clar: cotele erau 2.35 la gazde și 2.72 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Leighton Town - Worcester?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Southern League - PD Central

Toată liga →