Duminică18 octombrie
Live 142 Pune pont

PoloniaPolonia · II Liga

Legia Varsovia II - Stal Stalowa Wola

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

PoloniaII Liga · Polonia Final
Legia Varsovia II
ÎEÎVÎ
Final0-2Pauză 0-0
Stal Stalowa Wola
VVEVE
Șanse înainte de meci, după cote
Legia Varsovia II 37%Egal 28%Stal Stalowa Wola 35%

Legia Varsovia II 0-2 Stal Stalowa Wola: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Legia Varsovia II 0-2 Stal Stalowa Wola (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 47% pentru victoria lui Stal Stalowa Wola, iar cotele fără marjă 35%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 55%), iar GG n-a ieșit (NG avea 51%). Scorul exact 0-2 avea 8,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (3-5) și 2 cartonașe galbene (2-0).

Legia Varsovia IIîn meciStal Stalowa Wola
3
Cornere
5
2
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Legia Varsovia II vs Stal Stalowa Wola

Legia Varsovia II marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,4. Stal Stalowa Wola marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,4.

~2,5goluri estimate
45%peste 2,5 goluri
49%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Legia Varsovia IIultimele 5Stal Stalowa Wola
0,80
Puncte / meci
2,20
0,8
Goluri marcate / meci
1,6
1,4
Goluri primite / meci
0,4
1
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
40%
20%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Legia Varsovia II și ultimele 5 Stal Stalowa Wola, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Legia Varsovia II1-1-3

Î0-2
E
Unia Skierniewice - Legia Varsovia II18.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
Î
Radomiak Radom - Legia Varsovia II17.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
V
Znicz Biala Piska - Legia Varsovia II30.05.26 · III Liga - Gr.1
0-3
Î
Legia Varsovia II - Widzew Lodz II21.05.26 · III Liga - Gr.1
0-3

Stal Stalowa Wola3-2-0

V0-2
V
Hutnik Krakow - Stal Stalowa Wola30.05.26 · II Liga
0-1
E
Resovia Rzeszow - Stal Stalowa Wola15.05.26 · II Liga
2-2
V
Stal Stalowa Wola - Sokol Kleczew08.05.26 · II Liga
3-0
E0-0

Întâlniri directe Legia Varsovia II - Stal Stalowa Wola

Legia Varsovia II 0Egal 0Stal Stalowa Wola 1
Î
Legia Varsovia II - Stal Stalowa Wola25.07.2026 · pauză 0-0
0-2

V/E/Î din perspectiva Legia Varsovia II. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Legia Varsovia II - Stal Stalowa Wola

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Legia Varsovia II2.4737% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Stal Stalowa Wola2.6535% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.25
X2 1.74
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.00
Peste 2.5 1.71

Ambele marchează

GG Da 1.64
GG Nu 2.12

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.42
Pauză peste 1.5 2.55

Analiza de dinainte de meci

Legia Varsovia II - Stal Stalowa Wola s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în II Liga (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Legia Varsovia II vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 7. În ultimele 5 meciuri, Stal Stalowa Wola n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 8-2.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Legia Varsovia II - Stal Stalowa Wola 0-2, pe 25 iulie 2026.

La case, diferența e mică: Legia Varsovia II are cota 2.47, Stal Stalowa Wola 2.65. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.71, iar GG la 1.64.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,0 pentru Legia Varsovia II și 1,5 pentru Stal Stalowa Wola. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 27% la victorie, față de 37%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă X2, modelul calculează 73%. Cota de 1.74 e peste cea corectă (1.37). Sub 2.5 goluri merită privit: 55% în model, iar 2.00 plătește peste cota corectă de 1.82. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Legia Varsovia II - Stal Stalowa Wola

Goluri estimate: 1,02 Legia Varsovia II și 1,45 Stal Stalowa Wola, total 2,47. 1X2 în model: 27% · 26% · 47%. Peste 2,5: 45% (cotă corectă 2.22). GG: 49% (cotă corectă 2.04). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
21%1
26%2
21%3
13%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 55% · peste 2,5: 45% (verde).

Scoruri probabile

1-112,5%0-112,3%1-29,1%0-28,9%1-08,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,1 goluri, după cote 2,8. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-0
Cornere3-5
Cartonașe galbene2-0
Favorită la startLegia Varsovia II · 2.47
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Legia Varsovia II - Stal Stalowa Wola?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 14:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Legia Varsovia II - Stal Stalowa Wola?

În II Liga (Polonia).

Cine era favorită în Legia Varsovia II - Stal Stalowa Wola?

Niciuna clar: cotele erau 2.47 la gazde și 2.65 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Legia Varsovia II - Stal Stalowa Wola?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din II Liga

Toată liga →