Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Leganes - Tenerife

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

Amicale intercluburi Final
Leganes
VVÎVE
Final0-0Pauză 0-0
Tenerife
VEVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Leganes 47%Egal 28%Tenerife 25%

Leganes 0-0 Tenerife: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Leganes 0-0 Tenerife (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 48%), iar GG n-a ieșit (NG avea 44%). Scorul exact 0-0 avea 6,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 2 cornere (0-2) și 5 cartonașe galbene (1-4).

Leganesîn meciTenerife
0
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Leganes vs Tenerife

Leganes marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,4. Tenerife marchează 2,8 goluri pe meci și primește 1,2. La Tenerife, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,8goluri estimate
52%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Leganesultimele 5Tenerife
2,00
Puncte / meci
2,00
1,4
Goluri marcate / meci
2,8
0,4
Goluri primite / meci
1,2
3
Victorii
3
40%
Peste 2,5 goluri
80%
20%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Leganes și ultimele 5 Tenerife, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Leganes3-1-1

V
Leganes - Merida AD07.08.26 · Amicale intercluburi
3-0
V
Leganes - Al Rayyan04.08.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Swansea City - Leganes01.08.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Penafiel - Leganes24.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
E
CD Nacional - Leganes22.07.26 · Amicale intercluburi
0-0

Tenerife3-1-1

V
Tenerife - Tamaraceite04.08.26 · Amicale intercluburi
3-2
E
Tenerife - Cadiz01.08.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Tenerife - UD Anaza29.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
CD Marino - Tenerife26.07.26 · Amicale intercluburi
0-6
Î
Tenerife - Getafe22.07.26 · Amicale intercluburi
1-2

Întâlniri directe Leganes - Tenerife

Leganes 0Egal 1Tenerife 0
E
Tenerife - Leganes19.04.2024 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Leganes. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Leganes - Tenerife

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Leganes2.0047% fără marjă
X · Egal3.3528% fără marjă
2 · Tenerife3.7025% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.44
X2 1.46
12 1.31

Goluri

Peste 1.5 1.28
Sub 2.5 1.82
Peste 2.5 1.90

Ambele marchează

GG Da 1.70
GG Nu 2.02

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.41
Pauză peste 1.5 2.70

Cornere

Sub 9.5 1.51
Peste 9.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

Leganes - Tenerife s-a jucat sâmbătă, 8 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Leganes are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 7-2. Tenerife vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 14 goluri și a primit 6. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Tenerife - Leganes 0-0, pe 19 aprilie 2024.

Leganes pleacă favorită, la cota 2.00. Egalul e la 3.35, iar Tenerife la 3.70. Fără marja caselor, asta înseamnă 47% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.90, iar GG la 1.70.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Leganes și 1,3 pentru Tenerife. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 39% la victorie, față de 47%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Leganes are 39%, Tenerife 35%. Peste 1.5 goluri are 76% în model, iar 1.28 e aproape de cota corectă (1.32). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Leganes - Tenerife

Goluri estimate: 1,42 Leganes și 1,34 Tenerife, total 2,76. 1X2 în model: 39% · 26% · 35%. Peste 2,5: 52% (cotă corectă 1.92). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
18%1
24%2
22%3
15%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 48% · peste 2,5: 52% (verde).

Scoruri probabile

1-112,0%1-09,0%2-18,6%0-18,5%1-28,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere0-2
Cartonașe galbene1-4
Favorită la startLeganes · 2.00
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Leganes - Tenerife?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Leganes - Tenerife?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Leganes - Tenerife?

Leganes pleca favorită, la cota 2.00. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Leganes - Tenerife?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →