Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

Anglia Am.Anglia Am. · Southern League - PD Central

Leamington - Worcester

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

Anglia Am.Southern League - PD Central · Anglia Am. Final
Leamington
ÎÎEÎV
Final1-1
Worcester
VÎÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Leamington 42%Egal 27%Worcester 31%

Leamington 1-1 Worcester: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Leamington 1-1 Worcester. Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 49%), iar GG a ieșit (55%). Scorul exact 1-1 avea 12,2% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Leamington vs Worcester

Leamington marchează 1,2 goluri pe meci și primește 2,0. Worcester marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,2.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
55%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Leamingtonultimele 5Worcester
0,80
Puncte / meci
1,20
1,2
Goluri marcate / meci
0,8
2,0
Goluri primite / meci
1,2
1
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Leamington și ultimele 5 Worcester, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Leamington1-1-3

Î
Bury Town - Leamington22.08.26 · Southern League - PD Central
3-0
Î
Leamington - Kettering Town15.08.26 · Southern League - PD Central
0-1
E
Leamington - Anstey Nomads11.08.26 · Southern League - PD Central
1-1
Î
Real Bedford - Leamington08.08.26 · Southern League - PD Central
4-2
V
Leamington - Yate Town01.08.26 · Amicale intercluburi
3-1

Worcester2-0-3

V
Worcester - Stamford22.08.26 · Southern League - PD Central
1-0
Î
Leighton Town - Worcester15.08.26 · Southern League - PD Central
2-1
Î
Alvechurch - Worcester11.08.26 · Southern League - PD Central
3-1
V
Worcester - Merthyr Town01.08.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Evesham United - Worcester14.07.26 · Amicale intercluburi
1-0

Ponturi Leamington - Worcester

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Leamington2.1742% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Worcester3.0031% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.36
X2 1.53
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.19
Sub 2.5 2.00
Peste 2.5 1.72

Ambele marchează

GG Da 1.60
GG Nu 2.20

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.42
Pauză peste 1.5 2.55

Analiza de dinainte de meci

Leamington - Worcester s-a jucat sâmbătă, 29 august, în Southern League - PD Central (Anglia Am.). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Leamington vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 10. În ultimele 5 meciuri, Worcester are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 4-6.

Casele o dau favorită pe Leamington, la 2.17, cu egalul la 3.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.72, iar GG la 1.60.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Leamington și 1,3 pentru Worcester. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Leamington are 38%, Worcester 36%. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 75%. Cota de 1.19 e sub cea corectă (1.33) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Leamington - Worcester

Goluri estimate: 1,37 Leamington și 1,34 Worcester, total 2,71. 1X2 în model: 38% · 26% · 36%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 55% (cotă corectă 1.82). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-112,2%1-09,1%0-18,9%2-18,4%1-28,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Leamington. Leamington a primit 10 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Leamington e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Favorită la startLeamington · 2.17
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Leamington - Worcester?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Leamington - Worcester?

În Southern League - PD Central (Anglia Am.).

Cine era favorită în Leamington - Worcester?

Leamington pleca favorită, la cota 2.17. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Leamington - Worcester?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Southern League - PD Central

Toată liga →