Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Le Mans - Le Havre

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

Amicale intercluburi Final
Le Mans
EEVVV
Final0-1Pauză 0-1
Le Havre
ÎÎVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Le Mans 37%Egal 27%Le Havre 36%

Le Mans 0-1 Le Havre: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Le Mans 0-1 Le Havre (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 33% pentru victoria lui Le Havre, iar cotele fără marjă 36%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 3,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 43%), iar GG n-a ieșit (NG avea 41%). Scorul exact 0-1 avea 7,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (3-4) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Le Mansîn meciLe Havre
3
Cornere
4
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Le Mans vs Le Havre

Le Mans marchează 1,6 goluri pe meci și primește 0,8. Le Havre marchează și primește câte 1,4 goluri pe meci.

~3,0goluri estimate
57%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Le Mansultimele 5Le Havre
2,20
Puncte / meci
1,20
1,6
Goluri marcate / meci
1,4
0,8
Goluri primite / meci
1,4
3
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Le Mans și ultimele 5 Le Havre, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Le Mans3-2-0

E
Saumur Olympique - Le Mans08.08.26 · Amicale intercluburi
0-0
E
Le Mans - UNFP Selection08.08.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Angers - Le Mans01.08.26 · Amicale intercluburi
2-3
V
Le Mans - Nantes25.07.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Le Mans - Versailles22.07.26 · Amicale intercluburi
3-1

Le Havre2-0-3

Î
Real Oviedo - Le Havre08.08.26 · Amicale intercluburi
3-2
Î
Ipswich - Le Havre04.08.26 · Amicale intercluburi
1-0
V
Le Havre - Red Star25.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Le Havre - Amiens17.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Lorient - Le Havre17.05.26 · Ligue 1
0-2

Întâlniri directe Le Mans - Le Havre

Le Mans 1Egal 0Le Havre 0
V
Le Havre - Le Mans19.07.2025 · pauză 0-1
0-1

V/E/Î din perspectiva Le Mans. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Le Mans - Le Havre

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Le Mans2.5237% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Le Havre2.6236% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.57
X2 1.44
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.12
Sub 2.5 2.60
Peste 2.5 1.44

Ambele marchează

GG Da 1.41
GG Nu 2.67

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.66
Pauză peste 1.5 2.10

Analiza de dinainte de meci

Le Mans - Le Havre s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Le Mans n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 8-4. Le Havre vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 7.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Le Havre - Le Mans 0-1, pe 19 iulie 2025.

Casele văd un meci echilibrat: 2.52 pentru gazde, 2.62 pentru oaspeți și 3.40 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.44, iar GG la 1.41.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Le Mans și 1,4 pentru Le Havre. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Le Mans are 43%, Le Havre 33%. Peste 2.5 goluri: 57% în model, cota corectă ar fi 1.75. La 1.44, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 59%. Cota de 1.41 e sub cea corectă (1.69) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Le Mans - Le Havre

Goluri estimate: 1,59 Le Mans și 1,37 Le Havre, total 2,96. 1X2 în model: 43% · 24% · 33%. Peste 2,5: 57% (cotă corectă 1.75). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
23%2
22%3
17%4
18%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 43% · peste 2,5: 57% (verde).

Scoruri probabile

1-111,3%2-19,0%1-08,2%1-27,7%0-17,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,6 goluri, după cote 3,3. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-1
Cornere3-4
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startLe Mans · 2.52
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Le Mans - Le Havre?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Le Mans - Le Havre?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Le Mans - Le Havre?

Pe MMArena, în Le Mans, sâmbătă, 15 august, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în Le Mans - Le Havre?

Niciuna clar: cotele erau 2.52 la gazde și 2.62 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Le Mans - Le Havre?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →