Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Laval - Concarneau

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

Amicale intercluburi Final
Laval
ÎVÎVV
Final1-2Pauză 1-1
Concarneau
VVEÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Laval 46%Egal 28%Concarneau 26%

Laval 1-2 Concarneau: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Laval 1-2 Concarneau (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru victoria lui Concarneau, iar cotele fără marjă 26%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 54%), iar GG a ieșit (57%). Scorul exact 1-2 avea 7,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 0 cornere (0-0) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Lavalîn meciConcarneau
0
Cornere
0
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Laval vs Concarneau

Laval marchează 2,2 goluri pe meci și primește 1,4. Concarneau marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,4. La Laval, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Laval 3, egal 1, Concarneau 1.

~2,8goluri estimate
54%peste 2,5 goluri
57%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Lavalultimele 5Concarneau
1,80
Puncte / meci
1,60
2,2
Goluri marcate / meci
1,6
1,4
Goluri primite / meci
1,4
3
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
80%
3
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Laval și ultimele 5 Concarneau, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Laval3-0-2

Î
Laval - Concarneau25.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Laval - Avranches22.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Laval - Caen18.07.26 · Amicale intercluburi
2-4
V
Laval - Quevilly Rouen15.07.26 · Amicale intercluburi
5-0
V
Laval - Rouen24.05.26 · Ligue 2
1-0

Concarneau2-2-1

V
Laval - Concarneau25.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Guingamp - Concarneau22.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
E
Brest - Concarneau18.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
Î
Concarneau - Lorient11.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
E
Concarneau - Villefranche15.05.26 · National 1
2-2

Întâlniri directe Laval - Concarneau

Laval 3Egal 1Concarneau 1
Î
Laval - Concarneau25.07.2026 · pauză 1-1
1-2
V
Concarneau - Laval18.07.2025
2-3
E
Laval - Concarneau30.11.2024 · pauză 1-1
2-2
V
Laval - Concarneau27.07.2024
2-0
V
Concarneau - Laval24.02.2024 · pauză 0-1
1-3

V/E/Î din perspectiva Laval. 4 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Laval - Concarneau

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Laval2.0046% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Concarneau3.6026% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.18
X2 1.90
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.37
Sub 2.5 1.59
Peste 2.5 2.17

Ambele marchează

GG Da 2.10
GG Nu 1.66

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.29
Pauză peste 1.5 3.05

Analiza de dinainte de meci

Laval - Concarneau s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Laval are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 11-7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Concarneau vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 7. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, Laval a câștigat de 3 ori, Concarneau o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,6 goluri în medie. Ultima: Laval - Concarneau 1-2, pe 25 iulie 2026.

Laval pleacă favorită, la cota 2.00. Egalul e la 3.25, iar Concarneau la 3.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.17, iar GG la 2.10.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Laval și 1,2 pentru Concarneau. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 71% în model, dar la 1.18 plătește sub cota corectă de 1.41. Peste 1.5 goluri: 77% în model, cota corectă ar fi 1.30. Casele dau 1.37, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Laval - Concarneau

Goluri estimate: 1,60 Laval și 1,24 Concarneau, total 2,84. 1X2 în model: 46% · 25% · 29%. Peste 2,5: 54% (cotă corectă 1.85). GG: 57% (cotă corectă 1.75). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
23%2
22%3
16%4
16%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 46% · peste 2,5: 54% (verde).

Scoruri probabile

1-111,6%1-09,3%2-19,3%2-07,5%0-17,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,3 goluri, după cote 2,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză1-1
Cornere0-0
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startLaval · 2.00
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Laval - Concarneau?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 12:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Laval - Concarneau?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Laval - Concarneau?

Laval pleca favorită, la cota 2.00. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Laval - Concarneau?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →