Duminică18 octombrie
Live 136 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Laval - Caen

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

Amicale intercluburi Final
Laval
VVEVÎ
Final2-4Pauză 1-1
Caen
ÎVÎEV
Șanse înainte de meci, după cote
Laval 38%Egal 29%Caen 32%

Laval 2-4 Caen: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Laval 2-4 Caen (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 34% pentru victoria lui Caen, iar cotele fără marjă 32%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 6 goluri, față de 2,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 55%), iar GG a ieșit (59%). Scorul exact 2-4 avea 0,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (4-7) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Lavalîn meciCaen
4
Cornere
7
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Laval vs Caen

Laval marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,2. Caen marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,6. La Caen, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Laval 2, egal 0, Caen 1.

~2,9goluri estimate
55%peste 2,5 goluri
59%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Lavalultimele 5Caen
2,00
Puncte / meci
1,40
1,8
Goluri marcate / meci
1,8
1,2
Goluri primite / meci
1,6
3
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Laval și ultimele 5 Caen, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Laval3-1-1

V
Laval - Quevilly Rouen15.07.26 · Amicale intercluburi
5-0
V
Laval - Rouen24.05.26 · Ligue 2
1-0
E
Rouen - Laval19.05.26 · Ligue 2
1-1
V
Laval - Boulogne09.05.26 · Ligue 2
2-1
Î
Troyes - Laval02.05.26 · Ligue 2
4-0

Caen2-1-2

Î
Caen - Paris 13 Atletico15.07.26 · Amicale intercluburi
3-4
V
Rennes - Caen09.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
Î
Aubagne - Caen15.05.26 · National 1
3-1
E
Caen - Concarneau09.05.26 · National 1
0-0
V
Caen - Villefranche24.04.26 · National 1
3-0

Întâlniri directe Laval - Caen

Laval 2Egal 0Caen 1
V
Caen - Laval07.03.2025 · pauză 0-1
0-1
V
Laval - Caen06.12.2024 · pauză 1-0
1-0
Î
Caen - Laval03.05.2024 · pauză 0-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Laval. 0 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Laval - Caen

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Laval2.4038% fără marjă
X · Egal3.1029% fără marjă
2 · Caen2.8232% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.45
X2 1.42
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.26
Sub 2.5 1.80
Peste 2.5 1.90

Ambele marchează

GG Da 1.72
GG Nu 2.00

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.37
Pauză peste 1.5 2.67

Analiza de dinainte de meci

Laval - Caen s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Laval vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Caen are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 9-8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 3 întâlniri directe, Laval a câștigat de 2 ori, Caen o dată. Au fost meciuri strânse, cu 1,0 goluri în medie. Ultima: Caen - Laval 0-1, pe 7 martie 2025.

La case, diferența e mică: Laval are cota 2.40, Caen 2.82. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.90, iar GG la 1.72.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,5 pentru Laval și 1,4 pentru Caen. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Laval are 41%, Caen 34%. Peste 2.5 goluri are 55% în model, iar 1.90 e aproape de cota corectă (1.82). Ambele marchează (GG): 59% în model, cota corectă ar fi 1.69. Cota 1.72 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Laval - Caen

Goluri estimate: 1,54 Laval și 1,37 Caen, total 2,91. 1X2 în model: 41% · 25% · 34%. Peste 2,5: 55% (cotă corectă 1.82). GG: 59% (cotă corectă 1.69). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
16%1
23%2
22%3
16%4
17%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 45% · peste 2,5: 55% (verde).

Scoruri probabile

1-111,5%2-18,8%1-08,4%1-27,9%0-17,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Caen. Caen a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,2 goluri, după cote 2,6. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 1,0 goluri, iar modelul estimează acum 2,9.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-4
Pauză1-1
Cornere4-7
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startLaval · 2.40
Goluri estimate~2,9
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Laval - Caen?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 2-4.

În ce competiție s-a jucat Laval - Caen?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Laval - Caen?

Niciuna clar: cotele erau 2.40 la gazde și 2.82 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-4.

Câte goluri s-au marcat în Laval - Caen?

6 goluri, scor final 2-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,9.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →