Joi22 octombrie
Live 14 Pune pont

VietnamVietnam · V-League 2

Lam Dong - DH van Hien

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 17 octombrie

VietnamV-League 2 · Vietnam Final
Lam Dong
ÎÎÎÎV
Final3-0Pauză 2-0
DH van Hien
VEEVÎ
Șanse înainte de start, după cote
Lam Dong 33%Egal 32%DH van Hien 35%

Lam Dong 3-0 DH van Hien: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Lam Dong 3-0 DH van Hien (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 13% pentru victoria lui Lam Dong, iar cotele fără marjă 33%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 1,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 29%), iar GG n-a ieșit (NG avea 70%). Scorul exact 3-0 avea 0,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (0-8) și 5 cartonașe galbene (1-4).

Lam Dongîn meciDH van Hien
0
Cornere
8
1
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Lam Dong vs DH van Hien

Lam Dong marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,8. DH van Hien marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,6. La DH van Hien, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~1,9goluri estimate
29%peste 2,5 goluri
30%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Lam Dongultimele 5DH van Hien
0,60
Puncte / meci
1,60
0,4
Goluri marcate / meci
1,0
1,8
Goluri primite / meci
0,6
1
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Lam Dong și ultimele 5 DH van Hien, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Lam Dong1-0-4

Î
Binh Duong - Lam Dong10.10.26 · V-League 2
3-1
Î
Lam Dong - Song Lam Nghe An06.10.26 · Cupa
0-2
Î
Lam Dong - Ho Chi Minh City12.09.26 · V-League 2
0-1
Î
Lam Dong - Bong Da Hue13.06.26 · Second Division
0-3
V
Me Kong Can Tho - Lam Dong07.06.26 · Second Division
0-1

DH van Hien2-2-1

V
Ho Chi Minh City - DH van Hien25.09.26 · V-League 2
0-1
E
Khanh Hoa - DH van Hien19.09.26 · Cupa
1-1
E
DH van Hien - Binh Duong13.09.26 · V-League 2
0-0
V
DH van Hien - Khanh Hoa04.06.26 · V-League 2
3-1
Î
Dong Thap - DH van Hien30.05.26 · V-League 2
1-0

Întâlniri directe Lam Dong - DH van Hien

Lam Dong 0Egal 0DH van Hien 1
Î
DH van Hien - Lam Dong17.06.2025
1-0

V/E/Î din perspectiva Lam Dong. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Lam Dong - DH van Hien

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Semnale live
20′ 1 gol · sub 21′1-0 2.05

Cotele de dinainte de start

1 · Lam Dong2.7733% fără marjă
X · Egal2.8032% fără marjă
2 · DH van Hien2.5535% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 1.38
X2 1.40
12 1.29

Analiza de dinainte de meci

Lam Dong - DH van Hien s-a jucat sâmbătă, 17 octombrie, în V-League 2 (Vietnam). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Lam Dong are o victorie și patru înfrângeri. Golaveraj: 2-9. DH van Hien vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: DH van Hien - Lam Dong 1-0, pe 17 iunie 2025.

Casele văd un meci echilibrat: 2.77 pentru gazde, 2.55 pentru oaspeți și 2.80 la egal.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 0,5 pentru Lam Dong și 1,4 pentru DH van Hien. Scorul cel mai probabil e 0-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 13% la victorie, față de 33%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie DH van Hien, modelul calculează 59%. Cota de 2.55 e peste cea corectă (1.69). Sub 2.5 goluri: 71% în model, adică o cotă corectă de 1.41. Nu marchează ambele (NG): 70% în model, adică o cotă corectă de 1.43. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Alte analize din sâmbătă, 17 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Lam Dong - DH van Hien

Goluri estimate: 0,50 Lam Dong și 1,40 DH van Hien, total 1,90. 1X2 în model: 13% · 28% · 59%. Peste 2,5: 29% (cotă corectă 3.45). GG: 30% (cotă corectă 3.33). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

15%0
29%1
27%2
17%3
8%4
4%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 71% · peste 2,5: 29% (verde).

Scoruri probabile

0-120,9%0-015,0%0-214,7%1-110,5%1-07,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Lam Dong. Lam Dong a primit 9 goluri în ultimele 5 partide.
  • Atac anemic: Lam Dong. Lam Dong a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,0% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final3-0
Pauză2-0
Cornere0-8
Cartonașe galbene1-4
Favorită la startDH van Hien · 2.55
Goluri estimate~1,9
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Lam Dong - DH van Hien?

S-a jucat sâmbătă, 17 octombrie, ora 11:30 (ora României) și s-a terminat 3-0.

În ce competiție s-a jucat Lam Dong - DH van Hien?

În V-League 2 (Vietnam).

Cine era favorită în Lam Dong - DH van Hien?

Niciuna clar: cotele erau 2.77 la gazde și 2.55 la oaspeți. Meciul s-a terminat 3-0.

Câte goluri s-au marcat în Lam Dong - DH van Hien?

3 goluri, scor final 3-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 1,9.

Alte meciuri din V-League 2

Toată liga →