Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

LAC IC - Favoritner AC

Statistici și rezultat final · vineri, 24 iulie

Amicale intercluburi Final
LAC IC
ÎVEVV
Final0-0Pauză 0-0
Favoritner AC
ÎVVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
LAC IC 21%Egal 20%Favoritner AC 59%

LAC IC 0-0 Favoritner AC: statisticile meciului

Meciul s-a terminat LAC IC 0-0 Favoritner AC (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 21% pentru egalul, iar cotele fără marjă 20%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 3,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 29%), iar GG n-a ieșit (NG avea 31%). Scorul exact 0-0 avea 2,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (2-8) și 2 cartonașe galbene (2-0).

LAC ICîn meciFavoritner AC
2
Cornere
8
2
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici LAC IC vs Favoritner AC

LAC IC marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,4. Favoritner AC marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,2. La LAC IC, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,7goluri estimate
71%peste 2,5 goluri
69%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
LAC ICultimele 5Favoritner AC
2,00
Puncte / meci
1,80
2,0
Goluri marcate / meci
2,0
1,4
Goluri primite / meci
1,2
3
Victorii
3
100%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri LAC IC și ultimele 5 Favoritner AC, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

LAC IC3-1-1

Î
SC Retz - LAC IC18.07.26 · Amicale intercluburi
3-1
V
SV Schwechat - LAC IC12.06.26 · Wiener Stadtliga
0-3
E
LAC IC - Stadlau06.06.26 · Wiener Stadtliga
2-2
V
1980 Wien - LAC IC30.05.26 · Wiener Stadtliga
1-2
V
LAC IC - Simmeringer SC22.05.26 · Wiener Stadtliga
2-1

Favoritner AC3-0-2

Î
SC Retz - Favoritner AC06.06.26 · Regionalliga
2-1
V
Favoritner AC - SV Gloggnitz29.05.26 · Regionalliga
4-0
V
SV Leobendorf - Favoritner AC22.05.26 · Regionalliga
0-1
V
Favoritner AC - Neusiedl15.05.26 · Regionalliga
3-0
Î
SV Oberwart - Favoritner AC08.05.26 · Regionalliga
4-1

Ponturi LAC IC - Favoritner AC

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · LAC IC4.3021% fără marjă
X · Egal4.6520% fără marjă
2 · Favoritner AC1.5459% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 2.25
X2 1.16
12 1.14

Goluri

Sub 2.5 3.80
Peste 2.5 1.18

Ambele marchează

GG Da 1.29
GG Nu 3.30

Prima repriză

Pauză sub 1.5 2.10
Pauză peste 1.5 1.65

Cornere

Sub 9.5 2.00
Peste 9.5 1.73

Analiza de dinainte de meci

LAC IC - Favoritner AC s-a jucat vineri, 24 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

LAC IC vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Favoritner AC are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 10-6. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Casele o dau favorită pe Favoritner AC, la 1.54, cu egalul la 4.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 59% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.18, iar GG la 1.29.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,6 pentru LAC IC și 2,1 pentru Favoritner AC. Scorul cel mai probabil e 1-2. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 28% la victorie, față de 21%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Favoritner AC are 51% în model, dar la 1.54 plătește sub cota corectă de 1.96. Peste 2.5 goluri: 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. La 1.18, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 69%. Cota de 1.29 e sub cea corectă (1.45) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități LAC IC - Favoritner AC

Goluri estimate: 1,55 LAC IC și 2,11 Favoritner AC, total 3,66. 1X2 în model: 28% · 21% · 51%. Peste 2,5: 71% (cotă corectă 1.41). GG: 69% (cotă corectă 1.45). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
9%1
17%2
21%3
19%4
31%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 29% · peste 2,5: 71% (verde).

Scoruri probabile

1-28,9%1-18,4%2-26,9%2-16,5%1-36,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,3 goluri, după cote 4,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere2-8
Cartonașe galbene2-0
Favorită la startFavoritner AC · 1.54
Goluri estimate~3,7
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat LAC IC - Favoritner AC?

S-a jucat vineri, 24 iulie, ora 19:30 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat LAC IC - Favoritner AC?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în LAC IC - Favoritner AC?

Favoritner AC pleca favorită, la cota 1.54. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în LAC IC - Favoritner AC?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →