Duminică18 octombrie
Live 108 Pune pont

ElvetiaElvetia · Challenge League

Kriens - Yverdon

Statistici și rezultat final · vineri, 7 august

ElvetiaChallenge League · Elvetia Final
Kriens
VÎEVÎ
Final0-2Pauză 0-1
Yverdon
EEÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Kriens 28%Egal 25%Yverdon 47%

Kriens 0-2 Yverdon: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Kriens 0-2 Yverdon (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 40% pentru victoria lui Yverdon, iar cotele fără marjă 47%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,3 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 36%), iar GG n-a ieșit (NG avea 35%). Scorul exact 0-2 avea 5,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (4-7) și 6 cartonașe galbene (4-2).

Kriensîn meciYverdon
4
Cornere
7
4
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Kriens vs Yverdon

Kriens marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,6. Yverdon marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,8. La Yverdon, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Kriensultimele 5Yverdon
1,40
Puncte / meci
1,00
1,8
Goluri marcate / meci
1,4
1,6
Goluri primite / meci
1,8
2
Victorii
1
60%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Kriens și ultimele 5 Yverdon, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Kriens2-1-2

V
Kriens - Winterthur31.07.26 · Challenge League
2-0
Î
Xamax - Kriens24.07.26 · Challenge League
3-2
E
Biel-Bienne - Kriens18.07.26 · Amicale intercluburi
1-1
V
Zurich - Kriens04.07.26 · Amicale intercluburi
2-3
Î
Kriens - Vaduz27.06.26 · Amicale intercluburi
1-2

Yverdon1-2-2

E
Yverdon - Etoile Carouge31.07.26 · Challenge League
1-1
E
Winterthur - Yverdon24.07.26 · Challenge League
2-2
Î
Lausanne Sport - Yverdon18.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
Î
Yverdon - Sion12.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
V
Basel - Yverdon08.07.26 · Amicale intercluburi
0-3

Ponturi Kriens - Yverdon

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Kriens3.3528% fără marjă
X · Egal3.6525% fără marjă
2 · Yverdon1.9747% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.74
X2 1.28
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.13
Sub 2.5 2.50
Peste 2.5 1.47

Ambele marchează

GG Da 1.44
GG Nu 2.60

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.65
Pauză peste 1.5 2.12

Analiza de dinainte de meci

Kriens - Yverdon s-a jucat vineri, 7 august, în Challenge League (Elvetia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Kriens vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Yverdon are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 7-9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Casele o dau favorită pe Yverdon, la 1.97, cu egalul la 3.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 47% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.47, iar GG la 1.44.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,6 pentru Kriens și 1,7 pentru Yverdon. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 37% la victorie, față de 28%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Kriens are 37%, Yverdon 40%. Peste 2.5 goluri: 64% în model, cota corectă ar fi 1.56. La 1.47, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 65%. Cota de 1.44 e sub cea corectă (1.54) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Kriens - Yverdon

Goluri estimate: 1,60 Kriens și 1,68 Yverdon, total 3,28. 1X2 în model: 37% · 23% · 40%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

1-110,1%1-28,5%2-18,1%2-26,8%0-16,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kriens. Kriens a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Yverdon. Yverdon a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Yverdon e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-1
Cornere4-7
Cartonașe galbene4-2
Favorită la startYverdon · 1.97
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Kriens - Yverdon?

S-a jucat vineri, 7 august, ora 20:30 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Kriens - Yverdon?

În Challenge League (Elvetia).

Unde s-a jucat Kriens - Yverdon?

Pe Stadion Kleinfeld, în Kriens, vineri, 7 august, ora 20:30 (ora României).

Cine era favorită în Kriens - Yverdon?

Yverdon pleca favorită, la cota 1.97. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Kriens - Yverdon?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din Challenge League

Toată liga →