Duminică18 octombrie
Live 77 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.4

Korona Kielce II - Wisla Krakow II

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

PoloniaIII Liga - Gr.4 · Polonia Final
Korona Kielce II
ÎVVVÎ
Final1-2Pauză 1-0
Wisla Krakow II
VVVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Korona Kielce II 45%Egal 25%Wisla Krakow II 29%

Korona Kielce II 1-2 Wisla Krakow II: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Korona Kielce II 1-2 Wisla Krakow II (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 38% pentru victoria lui Wisla Krakow II, iar cotele fără marjă 29%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 4,1 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 78%), iar GG a ieșit (76%). Scorul exact 1-2 avea 6,9% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Korona Kielce II vs Wisla Krakow II

Korona Kielce II marchează 3,2 goluri pe meci și primește 2,6. Wisla Krakow II marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,6. La Korona Kielce II, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 4 întâlniri directe: Korona Kielce II 3, egal 0, Wisla Krakow II 1.

~4,1goluri estimate
78%peste 2,5 goluri
76%ambele marchează
2-2scorul cel mai probabil
Korona Kielce IIultimele 5Wisla Krakow II
1,80
Puncte / meci
2,40
3,2
Goluri marcate / meci
2,6
2,6
Goluri primite / meci
1,6
3
Victorii
4
100%
Peste 2,5 goluri
100%
100%
Ambele marchează
100%
3
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Korona Kielce II și ultimele 5 Wisla Krakow II, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Korona Kielce II3-0-2

Î
Naprzod Jedrzejow - Korona Kielce II01.08.26 · III Liga - Gr.4
5-4
V
Wislanie Skawina - Korona Kielce II30.05.26 · III Liga - Gr.4
1-4
V
Arka Pawłów - Korona Kielce II27.05.26 · Puchar Polski Świętokrzyski ZPN
1-5
V
Korona Kielce II - Czarni Polaniec22.05.26 · III Liga - Gr.4
2-1
Î
Avia Swidnik - Korona Kielce II16.05.26 · III Liga - Gr.4
5-1

Wisla Krakow II4-0-1

V
Wisla Krakow II - Star Starachowice01.08.26 · III Liga - Gr.4
4-2
V
Podlasie Biala Podlaska - Wisla Krakow II30.05.26 · III Liga - Gr.4
2-3
V
Wisla Krakow II - Pogon Sokol Lubaczow23.05.26 · III Liga - Gr.4
3-1
Î
Poprad Muszyna - Wisla Krakow II20.05.26 · Superscore Puchar Polski Małopolski ZPN
2-1
V
Siarka Tarnobrzeg - Wisla Krakow II16.05.26 · III Liga - Gr.4
1-2

Întâlniri directe Korona Kielce II - Wisla Krakow II

Korona Kielce II 3Egal 0Wisla Krakow II 1
V
Wisla Krakow II - Korona Kielce II01.05.2026 · pauză 1-0
2-3
V
Wisla Krakow II - Korona Kielce II15.03.2025 · pauză 0-2
2-4

V/E/Î din perspectiva Korona Kielce II. 3 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Korona Kielce II - Wisla Krakow II

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Korona Kielce II2.0545% fără marjă
X · Egal3.6525% fără marjă
2 · Wisla Krakow II3.1529% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.31
X2 1.69
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.12
Sub 2.5 2.55
Peste 2.5 1.46

Ambele marchează

GG Da 1.42
GG Nu 2.65

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.61
Pauză peste 1.5 2.17

Analiza de dinainte de meci

Korona Kielce II - Wisla Krakow II s-a jucat sâmbătă, 8 august, în III Liga - Gr.4 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Korona Kielce II vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 16 goluri și a primit 13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Wisla Krakow II are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 13-8. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 4 întâlniri directe, Korona Kielce II a câștigat de 3 ori, Wisla Krakow II o dată. Au fost meciuri deschise, cu 4,5 goluri în medie. Ultima: Wisla Krakow II - Korona Kielce II 2-3, pe 1 mai 2026.

Casele o dau favorită pe Korona Kielce II, la 2.05, cu egalul la 3.65. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.46, iar GG la 1.42.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,1 pentru Korona Kielce II și 2,0 pentru Wisla Krakow II. Scorul cel mai probabil e 2-2.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Korona Kielce II are 42%, Wisla Krakow II 38%. Peste 2.5 goluri: 78% în model, cota corectă ar fi 1.28. Casele dau 1.46, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 76%. Cota de 1.42 e peste cea corectă (1.32). Scorul cel mai probabil: 2-2.

Probabilități Korona Kielce II - Wisla Krakow II

Goluri estimate: 2,11 Korona Kielce II și 2,03 Wisla Krakow II, total 4,14. 1X2 în model: 42% · 20% · 38%. Peste 2,5: 78% (cotă corectă 1.28). GG: 76% (cotă corectă 1.32). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
6%1
14%2
19%3
19%4
40%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 22% · peste 2,5: 78% (verde).

Scoruri probabile

2-27,3%2-17,2%1-26,9%1-16,8%3-15,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Korona Kielce II. Korona Kielce II a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Wisla Krakow II. Wisla Krakow II a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 5,0 goluri, după cote 3,3. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză1-0
Favorită la startKorona Kielce II · 2.05
Goluri estimate~4,1
Scor probabil2-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Korona Kielce II - Wisla Krakow II?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Korona Kielce II - Wisla Krakow II?

În III Liga - Gr.4 (Polonia).

Unde s-a jucat Korona Kielce II - Wisla Krakow II?

Pe Stadion Korona, în Kielce, sâmbătă, 8 august, ora 13:00 (ora României).

Cine era favorită în Korona Kielce II - Wisla Krakow II?

Korona Kielce II pleca favorită, la cota 2.05. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Korona Kielce II - Wisla Krakow II?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,1.

Alte meciuri din III Liga - Gr.4

Toată liga →