Duminică18 octombrie
Live 155 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.4

Korona Kielce II - AKS 1947 Busko Zdroj

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 29 august

PoloniaIII Liga - Gr.4 · Polonia Final
Korona Kielce II
ÎEÎÎÎ
Final4-1Pauză 2-1
AKS 1947 Busko Zdroj
EÎÎVE
Șanse înainte de meci, după cote
Korona Kielce II 53%Egal 24%AKS 1947 Busko Zdroj 23%

Korona Kielce II 4-1 AKS 1947 Busko Zdroj: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Korona Kielce II 4-1 AKS 1947 Busko Zdroj (pauză 2-1). Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui Korona Kielce II, iar cotele fără marjă 53%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 74%), iar GG a ieșit (73%). Scorul exact 4-1 avea 2,8% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Korona Kielce II vs AKS 1947 Busko Zdroj

Korona Kielce II marchează 2,4 goluri pe meci și primește 3,2. AKS 1947 Busko Zdroj marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,8. La Korona Kielce II, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,8goluri estimate
74%peste 2,5 goluri
73%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Korona Kielce IIultimele 5AKS 1947 Busko Zdroj
0,20
Puncte / meci
1,00
2,4
Goluri marcate / meci
1,4
3,2
Goluri primite / meci
1,8
0
Victorii
1
100%
Peste 2,5 goluri
60%
100%
Ambele marchează
100%

Ultimele 5 meciuri Korona Kielce II și ultimele 5 AKS 1947 Busko Zdroj, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Korona Kielce II0-1-4

Î
Korona Kielce II - Czarni Polaniec22.08.26 · III Liga - Gr.4
3-4
E
Korona Kielce II - Hetman Zamosc19.08.26 · III Liga - Gr.4
2-2
Î
KSZO Ostrowiec Swietokrzyski - Korona Kielce II14.08.26 · III Liga - Gr.4
3-2
Î
Korona Kielce II - Wisla Krakow II08.08.26 · III Liga - Gr.4
1-2
Î
Naprzod Jedrzejow - Korona Kielce II01.08.26 · III Liga - Gr.4
5-4

AKS 1947 Busko Zdroj1-2-2

E
Star Starachowice - AKS 1947 Busko Zdroj22.08.26 · III Liga - Gr.4
1-1
Î
Podlasie Biala Podlaska - AKS 1947 Busko Zdroj19.08.26 · III Liga - Gr.4
2-1
Î
AKS 1947 Busko Zdroj - Siarka Tarnobrzeg15.08.26 · III Liga - Gr.4
1-4
V
Wieczysta II Krakow - AKS 1947 Busko Zdroj08.08.26 · III Liga - Gr.4
1-3
E
AKS 1947 Busko Zdroj - Wisloka Debica02.08.26 · III Liga - Gr.4
1-1

Ponturi Korona Kielce II - AKS 1947 Busko Zdroj

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Korona Kielce II1.7353% fără marjă
X · Egal3.9024% fără marjă
2 · AKS 1947 Busko Zdroj4.0023% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.20
X2 1.97
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.13
Sub 2.5 2.55
Peste 2.5 1.46

Ambele marchează

GG Da 1.48
GG Nu 2.50

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.61
Pauză peste 1.5 2.17

Analiza de dinainte de meci

Korona Kielce II - AKS 1947 Busko Zdroj s-a jucat sâmbătă, 29 august, în III Liga - Gr.4 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Korona Kielce II n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. A marcat 12 goluri și a primit 16. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, AKS 1947 Busko Zdroj are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 7-9.

Casele o dau favorită pe Korona Kielce II, la 1.73, cu egalul la 3.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 53% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.46, iar GG la 1.48.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,1 pentru Korona Kielce II și 1,8 pentru AKS 1947 Busko Zdroj. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 45% la victorie, față de 53%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Korona Kielce II are 45%, AKS 1947 Busko Zdroj 34%. Peste 2.5 goluri: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. Casele dau 1.46, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 73%. Cota de 1.48 e peste cea corectă (1.37). Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Korona Kielce II - AKS 1947 Busko Zdroj

Goluri estimate: 2,05 Korona Kielce II și 1,79 AKS 1947 Busko Zdroj, total 3,84. 1X2 în model: 45% · 21% · 34%. Peste 2,5: 74% (cotă corectă 1.35). GG: 73% (cotă corectă 1.37). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
8%1
16%2
20%3
20%4
34%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 26% · peste 2,5: 74% (verde).

Scoruri probabile

2-18,1%1-17,9%2-27,2%1-27,1%3-15,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Korona Kielce II. Korona Kielce II a primit 16 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: AKS 1947 Busko Zdroj. AKS 1947 Busko Zdroj a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,4 goluri, după cote 3,3. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Korona Kielce II e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-1
Pauză2-1
Favorită la startKorona Kielce II · 1.73
Goluri estimate~3,8
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Korona Kielce II - AKS 1947 Busko Zdroj?

S-a jucat sâmbătă, 29 august, ora 13:00 (ora României) și s-a terminat 4-1.

În ce competiție s-a jucat Korona Kielce II - AKS 1947 Busko Zdroj?

În III Liga - Gr.4 (Polonia).

Unde s-a jucat Korona Kielce II - AKS 1947 Busko Zdroj?

Pe Stadion Korona, în Kielce, sâmbătă, 29 august, ora 13:00 (ora României).

Cine era favorită în Korona Kielce II - AKS 1947 Busko Zdroj?

Korona Kielce II pleca favorită, la cota 1.73. Meciul s-a terminat 4-1.

Câte goluri s-au marcat în Korona Kielce II - AKS 1947 Busko Zdroj?

5 goluri, scor final 4-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,8.

Alte meciuri din III Liga - Gr.4

Toată liga →