Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

RusiaRusia · Liga de tineret

Konoplev Academy U19 - Rostov U19

Statistici și rezultat final · vineri, 24 iulie

RusiaLiga de tineret · Rusia Final
Final3-2Pauză 2-0
Rostov U19
ÎEÎVV
Șanse înainte de meci, după cote
Konoplev Academy U19 40%Egal 27%Rostov U19 34%

Konoplev Academy U19 3-2 Rostov U19: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Konoplev Academy U19 3-2 Rostov U19 (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 50% pentru victoria lui Konoplev Academy U19, iar cotele fără marjă 40%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 5 goluri, față de 3,9 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 74%), iar GG a ieșit (72%). Scorul exact 3-2 avea 5,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 14 cornere (7-7) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Konoplev Academy U19în meciRostov U19
7
Cornere
7
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Konoplev Academy U19 vs Rostov U19

Konoplev Academy U19 marchează 2,8 goluri pe meci și primește 1,6. Rostov U19 marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,6. La Rostov U19, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: Konoplev Academy U19 2, egal 3, Rostov U19 1.

~3,9goluri estimate
74%peste 2,5 goluri
72%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Konoplev Academy U19ultimele 5Rostov U19
2,00
Puncte / meci
1,40
2,8
Goluri marcate / meci
2,0
1,6
Goluri primite / meci
2,6
3
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
100%
80%
Ambele marchează
100%
2
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Konoplev Academy U19 și ultimele 5 Rostov U19, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Konoplev Academy U193-1-1

V
Konoplev Academy U19 - Rostov U1924.07.26 · Liga de tineret
3-2
Î
Konoplev Academy U19 - FC Rodina U1917.07.26 · Liga de tineret
1-4
E
Lokomotiv Moscova U19 - Konoplev Academy U1910.07.26 · Liga de tineret
1-1
V
Spartak Moscova U19 - Konoplev Academy U1903.07.26 · Liga de tineret
1-6
V
Konoplev Academy U19 - Chertanovo Moscova U1926.06.26 · Liga de tineret
3-0

Rostov U192-1-2

Î
Konoplev Academy U19 - Rostov U1924.07.26 · Liga de tineret
3-2
E
Rostov U19 - Chertanovo Moscova U1917.07.26 · Liga de tineret
2-2
Î
FC Rodina U19 - Rostov U1910.07.26 · Liga de tineret
5-1
V
CSKA Moscova U19 - Rostov U1903.07.26 · Liga de tineret
2-3
V
Rostov U19 - Fakel Voronezh U1926.06.26 · Liga de tineret
2-1

Întâlniri directe Konoplev Academy U19 - Rostov U19

Konoplev Academy U19 2Egal 3Rostov U19 1
V
Konoplev Academy U19 - Rostov U1924.07.2026 · pauză 2-0
3-2
V
Rostov U19 - Konoplev Academy U1906.03.2026 · pauză 0-0
0-2
E
Rostov U19 - Konoplev Academy U1907.03.2025 · pauză 1-0
1-1
E
Rostov U19 - Konoplev Academy U1925.10.2024 · pauză 2-1
3-3

V/E/Î din perspectiva Konoplev Academy U19. 3 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Konoplev Academy U19 - Rostov U19

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Konoplev Academy U192.2740% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Rostov U192.7034% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.34
X2 1.49
12 1.25

Goluri

Sub 2.5 2.40
Peste 2.5 1.48

Ambele marchează

GG Da 1.42
GG Nu 2.67

Analiza de dinainte de meci

Konoplev Academy U19 - Rostov U19 s-a jucat vineri, 24 iulie, în Liga de tineret (Rusia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Konoplev Academy U19 vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 14 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Rostov U19 are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 10-13. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 6 întâlniri directe, Konoplev Academy U19 a câștigat de 2 ori, Rostov U19 o dată, iar trei meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,3 goluri în medie. Ultima: Konoplev Academy U19 - Rostov U19 3-2, pe 24 iulie 2026.

La case, diferența e mică: Konoplev Academy U19 are cota 2.27, Rostov U19 2.70. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.48, iar GG la 1.42.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,2 pentru Konoplev Academy U19 și 1,7 pentru Rostov U19. Scorul cel mai probabil e 2-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 50% la victorie, față de 40%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Konoplev Academy U19 merită privit: 50% în model, iar 2.27 plătește peste cota corectă de 2.00. Peste 2.5 goluri: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. Casele dau 1.48, mai mult. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 72%. Cota de 1.42 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Konoplev Academy U19 - Rostov U19

Goluri estimate: 2,19 Konoplev Academy U19 și 1,66 Rostov U19, total 3,85. 1X2 în model: 50% · 21% · 29%. Peste 2,5: 74% (cotă corectă 1.35). GG: 72% (cotă corectă 1.39). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
8%1
16%2
20%3
20%4
34%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 26% · peste 2,5: 74% (verde).

Scoruri probabile

2-18,5%1-17,7%2-27,0%1-26,4%3-16,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Konoplev Academy U19. Konoplev Academy U19 a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Rostov U19. Rostov U19 a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 4,5 goluri, după cote 3,2. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-2
Pauză2-0
Cornere7-7
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startKonoplev Academy U19 · 2.27
Goluri estimate~3,9
Scor probabil2-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Konoplev Academy U19 - Rostov U19?

S-a jucat vineri, 24 iulie, ora 15:00 (ora României) și s-a terminat 3-2.

În ce competiție s-a jucat Konoplev Academy U19 - Rostov U19?

În Liga de tineret (Rusia).

Cine era favorită în Konoplev Academy U19 - Rostov U19?

Niciuna clar: cotele erau 2.27 la gazde și 2.70 la oaspeți. Meciul s-a terminat 3-2.

Câte goluri s-au marcat în Konoplev Academy U19 - Rostov U19?

5 goluri, scor final 3-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,9.

Alte meciuri din Liga de tineret

Toată liga →