Marți27 octombrie
Live 8 Pune pont

GeorgiaGeorgia · Erovnuli Liga 2

Kolkheti Poti - Odishi 1919

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 17 octombrie

GeorgiaErovnuli Liga 2 · Georgia Final
Kolkheti Poti
ÎEVEV
Final4-0Pauză 2-0
Odishi 1919
VEVÎÎ
Șanse înainte de start, după cote
Kolkheti Poti 48%Egal 27%Odishi 1919 25%

Kolkheti Poti 4-0 Odishi 1919: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Kolkheti Poti 4-0 Odishi 1919 (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui Kolkheti Poti, iar cotele fără marjă 48%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 41%), iar GG n-a ieșit (NG avea 54%). Scorul exact 4-0 avea 1,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (3-6) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Kolkheti Potiîn meciOdishi 1919
3
Cornere
6
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Kolkheti Poti vs Odishi 1919

Kolkheti Poti marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,8. Odishi 1919 marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,2. La Kolkheti Poti, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 3 întâlniri directe: Kolkheti Poti 1, egal 0, Odishi 1919 2.

~2,3goluri estimate
41%peste 2,5 goluri
46%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Kolkheti Potiultimele 5Odishi 1919
1,60
Puncte / meci
1,40
1,0
Goluri marcate / meci
1,0
0,8
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
2
0%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Kolkheti Poti și ultimele 5 Odishi 1919, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Kolkheti Poti2-2-1

Î
SFC Shturmi - Kolkheti Poti10.10.26 · Erovnuli Liga 2
2-0
E
FC Gori - Kolkheti Poti20.09.26 · Erovnuli Liga 2
1-1
V
Kolkheti Poti - Samtredia16.09.26 · Erovnuli Liga 2
1-0
E
Sioni Bolnisi - Kolkheti Poti12.09.26 · Erovnuli Liga 2
1-1
V
Kolkheti Poti - Merani Martvili06.09.26 · Erovnuli Liga 2
2-0

Odishi 19192-1-2

V
Odishi - Gareji10.10.26 · Erovnuli Liga 2
1-0
E
Odishi - Telavi20.09.26 · Erovnuli Liga 2
1-1
V
Aragvi Dusheti - Odishi16.09.26 · Erovnuli Liga 2
0-1
Î
SFC Shturmi - Odishi12.09.26 · Erovnuli Liga 2
2-0
Î
Odishi - FC Gori06.09.26 · Erovnuli Liga 2
2-3

Întâlniri directe Kolkheti Poti - Odishi 1919

Kolkheti Poti 1Egal 0Odishi 1919 2
Î
Odishi - Kolkheti Poti08.08.2026 · pauză 1-1
2-1
V
Kolkheti Poti - Odishi06.05.2026 · pauză 2-0
5-0
Î
Odishi - Kolkheti Poti07.03.2026 · pauză 0-0
2-0

V/E/Î din perspectiva Kolkheti Poti. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Kolkheti Poti - Odishi 1919

1
AutoGOL@autogol17.10 · 16:00
Ambele marcheazăGG Nu1.92
Câștigat · 4–0+0.92u

Cotele de dinainte de start

1 · Kolkheti Poti1.8848% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Odishi 19193.5525% fără marjă

Cote înainte de start, ultima actualizare

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.21
X2 1.73
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.26
Sub 2.5 1.80
Peste 2.5 1.90

Ambele marchează

GG Da 1.78
GG Nu 1.92

Analiza de dinainte de meci

Kolkheti Poti - Odishi 1919 s-a jucat sâmbătă, 17 octombrie, în Erovnuli Liga 2 (Georgia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Kolkheti Poti are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 5-4. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5. Odishi 1919 vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 3 întâlniri directe, Kolkheti Poti a câștigat o dată, Odishi 1919 de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,3 goluri în medie. Ultima: Odishi - Kolkheti Poti 2-1, pe 8 august 2026.

Kolkheti Poti pleacă favorită, la cota 1.88. Egalul e la 3.40, iar Odishi 1919 la 3.55. Fără marja caselor, asta înseamnă 48% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.90, iar GG la 1.78.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 2 goluri: 1,3 pentru Kolkheti Poti și 1,0 pentru Odishi 1919. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 73% în model, cota corectă ar fi 1.37. La 1.21, plătește prea puțin. Pentru sub 2.5 goluri, modelul calculează 59%. Cota de 1.80 e peste cea corectă (1.69). Scorul cel mai probabil: 1-0.

Alte analize din sâmbătă, 17 octombrie, cu rezultatele

Probabilități Kolkheti Poti - Odishi 1919

Goluri estimate: 1,33 Kolkheti Poti și 0,98 Odishi 1919, total 2,31. 1X2 în model: 45% · 28% · 27%. Peste 2,5: 41% (cotă corectă 2.44). GG: 46% (cotă corectă 2.17). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

10%0
23%1
26%2
20%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 59% · peste 2,5: 41% (verde).

Scoruri probabile

1-013,2%1-112,9%0-09,9%0-19,7%2-08,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,0 goluri, după cote 2,6. Modelul ia media celor două.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2, peste media obișnuită.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 3,3 goluri, iar modelul estimează acum 2,3.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Final4-0
Pauză2-0
Cornere3-6
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startKolkheti Poti · 1.88
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Kolkheti Poti - Odishi 1919?

S-a jucat sâmbătă, 17 octombrie, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 4-0.

În ce competiție s-a jucat Kolkheti Poti - Odishi 1919?

În Erovnuli Liga 2 (Georgia).

Cine era favorită în Kolkheti Poti - Odishi 1919?

Kolkheti Poti pleca favorită, la cota 1.88. Meciul s-a terminat 4-0.

Câte goluri s-au marcat în Kolkheti Poti - Odishi 1919?

4 goluri, scor final 4-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din Erovnuli Liga 2

Toată liga →