Duminică18 octombrie
Live 72 Pune pont

UzbekistanUzbekistan · Super League

Kokand 1912 - Lokomotiv Tashkent

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

UzbekistanSuper League · Uzbekistan Final
Kokand 1912
EÎÎÎÎ
Final2-1Pauză 2-0
Lokomotiv Tashkent
VÎVEE
Șanse înainte de meci, după cote
Kokand 1912 35%Egal 29%Lokomotiv Tashkent 36%

Kokand 1912 2-1 Lokomotiv Tashkent: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Kokand 1912 2-1 Lokomotiv Tashkent (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 28% pentru victoria lui Kokand 1912, iar cotele fără marjă 35%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG a ieșit (54%). Scorul exact 2-1 avea 6,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 4 cornere (2-2) și 2 cartonașe galbene (2-0).

Kokand 1912în meciLokomotiv Tashkent
2
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Kokand 1912 vs Lokomotiv Tashkent

Kokand 1912 marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,8. Lokomotiv Tashkent marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,6. La Lokomotiv Tashkent, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~2,7goluri estimate
51%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Kokand 1912ultimele 5Lokomotiv Tashkent
0,20
Puncte / meci
1,60
0,6
Goluri marcate / meci
2,0
1,8
Goluri primite / meci
1,6
0
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
100%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Kokand 1912 și ultimele 5 Lokomotiv Tashkent, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Kokand 19120-1-4

E
Nasaf Qarshi - Kokand 191208.08.26 · Super League
0-0
Î
Kokand 1912 - Surkhon Termez03.08.26 · Super League
0-1
Î
Dinamo Samarqand - Kokand 191229.07.26 · Super League
3-2
Î
Kokand 1912 - AGMK22.07.26 · Super League
1-4
Î
Mash Al Mubarek - Kokand 191217.07.26 · Super League
1-0

Lokomotiv Tashkent2-2-1

V
Lokomotiv Tashkent - Dinamo Samarqand07.08.26 · Super League
2-1
Î
Nurafshon Buxoro - Lokomotiv Tashkent01.08.26 · Super League
2-1
V
Lokomotiv Tashkent - Sogdiyona Jizzax27.07.26 · Super League
3-1
E
Lokomotiv Tashkent - Andijan22.07.26 · Super League
3-3
E
Pakhtakor Tashkent - Lokomotiv Tashkent17.07.26 · Super League
1-1

Întâlniri directe Kokand 1912 - Lokomotiv Tashkent

Kokand 1912 0Egal 1Lokomotiv Tashkent 0
E
Lokomotiv Tashkent - Kokand 191211.03.2026 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Kokand 1912. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Kokand 1912 - Lokomotiv Tashkent

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Kokand 19122.5535% fără marjă
X · Egal3.0529% fără marjă
2 · Lokomotiv Tashkent2.5036% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.38
X2 1.35
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.35
Sub 2.5 1.57
Peste 2.5 2.15

Ambele marchează

GG Da 1.90
GG Nu 1.78

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.28
Pauză peste 1.5 2.95

Analiza de dinainte de meci

Kokand 1912 - Lokomotiv Tashkent s-a jucat sâmbătă, 15 august, în Super League (Uzbekistan). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Kokand 1912 n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. Golaveraj: 3-9. Lokomotiv Tashkent vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Lokomotiv Tashkent - Kokand 1912 0-0, pe 11 martie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.55 pentru gazde, 2.50 pentru oaspeți și 3.05 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.15, iar GG la 1.90.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,1 pentru Kokand 1912 și 1,6 pentru Lokomotiv Tashkent. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 28% la victorie, față de 35%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 72% în model, iar 1.35 e aproape de cota corectă (1.39). Peste 1.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. Cota 1.35 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Kokand 1912 - Lokomotiv Tashkent

Goluri estimate: 1,14 Kokand 1912 și 1,55 Lokomotiv Tashkent, total 2,69. 1X2 în model: 28% · 25% · 47%. Peste 2,5: 51% (cotă corectă 1.96). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
24%2
22%3
15%4
14%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 49% · peste 2,5: 51% (verde).

Scoruri probabile

1-112,0%0-110,5%1-29,3%0-28,2%1-07,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kokand 1912. Kokand 1912 a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Lokomotiv Tashkent. Lokomotiv Tashkent a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,0 goluri, după cote 2,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză2-0
Cornere2-2
Cartonașe galbene2-0
Favorită la startLokomotiv Tashkent · 2.50
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Kokand 1912 - Lokomotiv Tashkent?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Kokand 1912 - Lokomotiv Tashkent?

În Super League (Uzbekistan).

Cine era favorită în Kokand 1912 - Lokomotiv Tashkent?

Niciuna clar: cotele erau 2.55 la gazde și 2.50 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Kokand 1912 - Lokomotiv Tashkent?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Super League

Toată liga →