Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

4. Liga wielkopolska

Klos Budzyn - Kania Gostyn

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 12 septembrie

4. Liga wielkopolska Final
Klos Budzyn
VÎÎÎE
Final4-0
Kania Gostyn
ÎVVVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Klos Budzyn 14%Egal 15%Kania Gostyn 70%

Klos Budzyn 4-0 Kania Gostyn: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Klos Budzyn 4-0 Kania Gostyn. Înainte de start, modelul dădea 30% pentru victoria lui Klos Budzyn, iar cotele fără marjă 14%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 4,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 84%), iar GG n-a ieșit (NG avea 20%). Scorul exact 4-0 avea 0,7% în modelul de dinainte de meci.

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Klos Budzyn vs Kania Gostyn

Klos Budzyn marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,6. Kania Gostyn marchează 2,6 goluri pe meci și primește 2,2. La Kania Gostyn, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,6goluri estimate
84%peste 2,5 goluri
80%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Klos Budzynultimele 5Kania Gostyn
0,80
Puncte / meci
1,80
1,8
Goluri marcate / meci
2,6
2,6
Goluri primite / meci
2,2
1
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
100%
80%
Ambele marchează
100%

Ultimele 5 meciuri Klos Budzyn și ultimele 5 Kania Gostyn, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Klos Budzyn1-1-3

V
Polonia Golina - Kłos Budzyń05.09.26 · 4. Liga wielkopolska
0-2
Î
Kłos Budzyń - Polonia Leszno29.08.26 · 4. Liga wielkopolska
2-6
Î
Nielba Wagrowiec - Kłos Budzyń22.08.26 · 4. Liga wielkopolska
3-2
Î
Kłos Budzyń - Piast Kobylnica19.08.26 · 4. Liga wielkopolska
1-2
E
Polonia Chodzież - Kłos Budzyń15.08.26 · 4. Liga wielkopolska
2-2

Kania Gostyn3-0-2

Î
Kania Gostyń - Ostrovia Ostrow Wielkopolski05.09.26 · 4. Liga wielkopolska
1-2
V
Avia Kamionki - Kania Gostyń29.08.26 · 4. Liga wielkopolska
3-4
V
Kania Gostyń - Astra Krotoszyn22.08.26 · 4. Liga wielkopolska
2-1
V
Meblorz Swarzędz - Kania Gostyń19.08.26 · 4. Liga wielkopolska
1-3
Î
Kania Gostyń - G. Konin15.08.26 · 4. Liga wielkopolska
3-4

Ponturi Klos Budzyn - Kania Gostyn

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Klos Budzyn6.2014% fără marjă
X · Egal5.9015% fără marjă
2 · Kania Gostyn1.2770% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă

Șansă dublă

1X 3.05
X2 1.06
12 1.07

Analiza de dinainte de meci

Klos Budzyn - Kania Gostyn s-a jucat sâmbătă, 12 septembrie, în 4. Liga wielkopolska. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Klos Budzyn vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 13. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Kania Gostyn are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 13-11. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

Casele o dau favorită pe Kania Gostyn, la 1.27, cu egalul la 5.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 70% șanse de victorie.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,0 pentru Klos Budzyn și 2,6 pentru Kania Gostyn. Scorul cel mai probabil e 1-2. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 30% la victorie, față de 14%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Kania Gostyn are 51% în model, dar la 1.27 plătește sub cota corectă de 1.96. Peste 2.5 goluri: 84% în model, adică o cotă corectă de 1.19. Ambele marchează (GG): 80% în model, adică o cotă corectă de 1.25. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Klos Budzyn - Kania Gostyn

Goluri estimate: 2,00 Klos Budzyn și 2,60 Kania Gostyn, total 4,60. 1X2 în model: 30% · 19% · 51%. Peste 2,5: 84% (cotă corectă 1.19). GG: 80% (cotă corectă 1.25). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

1%0
4%1
11%2
16%3
19%4
49%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 16% · peste 2,5: 84% (verde).

Scoruri probabile

1-26,8%2-26,8%1-35,9%2-35,9%1-15,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Klos Budzyn. Klos Budzyn a primit 13 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Kania Gostyn. Kania Gostyn a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-0
Favorită la startKania Gostyn · 1.27
Goluri estimate~4,6
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Klos Budzyn - Kania Gostyn?

S-a jucat sâmbătă, 12 septembrie, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 4-0.

În ce competiție s-a jucat Klos Budzyn - Kania Gostyn?

În 4. Liga wielkopolska.

Unde s-a jucat Klos Budzyn - Kania Gostyn?

Pe Stadion Sportowy, în Budzyń, sâmbătă, 12 septembrie, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în Klos Budzyn - Kania Gostyn?

Kania Gostyn pleca favorită, la cota 1.27. Meciul s-a terminat 4-0.

Câte goluri s-au marcat în Klos Budzyn - Kania Gostyn?

4 goluri, scor final 4-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,6.