Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Kidderminster Harriers - Alvechurch

Statistici și rezultat final · marți, 28 iulie

Amicale intercluburi Final
Final0-0Pauză 0-0
Alvechurch
VEVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Kidderminster Harriers 69%Egal 18%Alvechurch 13%

Kidderminster Harriers 0-0 Alvechurch: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Kidderminster Harriers 0-0 Alvechurch (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 21% pentru egalul, iar cotele fără marjă 18%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 3,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 40%), iar GG n-a ieșit (NG avea 42%). Scorul exact 0-0 avea 4,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 21 cornere (9-12) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Kidderminster Harriersîn meciAlvechurch
9
Cornere
12
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Kidderminster Harriers vs Alvechurch

Kidderminster Harriers marchează 2,0 goluri pe meci și primește 0,2. Alvechurch marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,4. La Kidderminster Harriers, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
60%peste 2,5 goluri
58%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Kidderminster Harriersultimele 5Alvechurch
3,00
Puncte / meci
2,20
2,0
Goluri marcate / meci
2,4
0,2
Goluri primite / meci
1,4
5
Victorii
3
20%
Peste 2,5 goluri
80%
20%
Ambele marchează
100%

Ultimele 5 meciuri Kidderminster Harriers și ultimele 5 Alvechurch, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Kidderminster Harriers5-0-0

V
Halesowen Town - Kidderminster Harriers18.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
Droitwich Spa FC - Kidderminster Harriers14.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
V
South Shields - Kidderminster Harriers09.05.26 · National League - Nord
0-2
V
Kidderminster Harriers - Macclesfield02.05.26 · National League - Nord
3-1
V
Kidderminster Harriers - South Shields25.04.26 · National League - Nord
1-0

Alvechurch3-2-0

V
Cliftonville - Alvechurch25.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
E
Coleshill T. - Alvechurch21.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
V
Alvechurch - Shepshed Dynamo18.07.26 · Amicale intercluburi
4-1
V
Boldmere St Mich. - Alvechurch13.07.26 · Amicale intercluburi
2-3
E
Alvechurch - Solihull Moors11.07.26 · Amicale intercluburi
1-1

Ponturi Kidderminster Harriers - Alvechurch

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Kidderminster Harriers1.3369% fără marjă
X · Egal5.1018% fără marjă
2 · Alvechurch6.8013% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.05
X2 2.95
12 1.12

Goluri

Peste 1.5 1.11
Sub 2.5 2.47
Peste 2.5 1.45

Ambele marchează

GG Da 1.78
GG Nu 1.92

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.65
Pauză peste 1.5 2.07

Cornere

Sub 9.5 1.51
Peste 9.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

Kidderminster Harriers - Alvechurch s-a jucat marți, 28 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Kidderminster Harriers n-a pierdut niciunul (cinci victorii). Golaveraj: 10-1. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Alvechurch n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: trei victorii și două egaluri. A marcat 12 goluri și a primit 7. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Kidderminster Harriers pleacă favorită, la cota 1.33. Egalul e la 5.10, iar Alvechurch la 6.80. Fără marja caselor, asta înseamnă 69% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.45, iar GG la 1.78.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,0 pentru Kidderminster Harriers și 1,1 pentru Alvechurch. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 58% la victorie, față de 69%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Kidderminster Harriers: 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. La 1.33, plătește prea puțin. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 60%. Cota de 1.45 e sub cea corectă (1.67) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 58% în model, iar 1.78 e aproape de cota corectă (1.72). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Kidderminster Harriers - Alvechurch

Goluri estimate: 2,01 Kidderminster Harriers și 1,11 Alvechurch, total 3,12. 1X2 în model: 58% · 21% · 21%. Peste 2,5: 60% (cotă corectă 1.67). GG: 58% (cotă corectă 1.72). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
14%1
22%2
22%3
17%4
21%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 40% · peste 2,5: 60% (verde).

Scoruri probabile

1-19,9%2-19,9%1-08,9%2-08,9%3-16,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere9-12
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startKidderminster Harriers · 1.33
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Kidderminster Harriers - Alvechurch?

S-a jucat marți, 28 iulie, ora 21:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Kidderminster Harriers - Alvechurch?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Kidderminster Harriers - Alvechurch?

Kidderminster Harriers pleca favorită, la cota 1.33. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Kidderminster Harriers - Alvechurch?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →