Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Kickers Offenbach - Bayer Leverkusen

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

Amicale intercluburi Final
Kickers Offenbach
ÎVÎVE
Final1-3Pauză 1-1
Bayer Leverkusen
VVEÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Kickers Offenbach 4%Egal 5%Bayer Leverkusen 91%

Kickers Offenbach 1-3 Bayer Leverkusen: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Kickers Offenbach 1-3 Bayer Leverkusen (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 78% pentru victoria lui Bayer Leverkusen, iar cotele fără marjă 91%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 4,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 79%), iar GG a ieșit (62%). Scorul exact 1-3 avea 8,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (2-8) și 4 cartonașe galbene (2-2).

Kickers Offenbachîn meciBayer Leverkusen
2
Cornere
8
2
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Kickers Offenbach vs Bayer Leverkusen

Kickers Offenbach marchează 1,6 goluri pe meci și primește 1,8. Bayer Leverkusen marchează 3,2 goluri pe meci și primește 1,2. La Kickers Offenbach, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~4,2goluri estimate
79%peste 2,5 goluri
62%ambele marchează
1-3scorul cel mai probabil
Kickers Offenbachultimele 5Bayer Leverkusen
1,40
Puncte / meci
2,00
1,6
Goluri marcate / meci
3,2
1,8
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
3
80%
Peste 2,5 goluri
80%
100%
Ambele marchează
80%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Kickers Offenbach și ultimele 5 Bayer Leverkusen, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Kickers Offenbach2-1-2

Î
Kickers Offenbach - Bayer Leverkusen25.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
V
Kickers Offenbach - Karlsruher SC II11.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Kickers Offenbach - Hessen Kassel16.05.26 · Regionalliga - Sud-Vest
1-3
V
Freiburg II - Kickers Offenbach09.05.26 · Regionalliga - Sud-Vest
1-3
E
Kickers Offenbach - Astoria Walldorf02.05.26 · Regionalliga - Sud-Vest
1-1

Bayer Leverkusen3-1-1

V
Kickers Offenbach - Bayer Leverkusen25.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
V
SF Baumberg - Bayer Leverkusen18.07.26 · Amicale intercluburi
0-7
E
Bayer Leverkusen - Hamburger16.05.26 · Bundesliga
1-1
Î
Stuttgart - Bayer Leverkusen09.05.26 · Bundesliga
3-1
V
Bayer Leverkusen - RB Leipzig02.05.26 · Bundesliga
4-1

Întâlniri directe Kickers Offenbach - Bayer Leverkusen

Kickers Offenbach 0Egal 0Bayer Leverkusen 1
Î
Kickers Offenbach - Bayer Leverkusen25.07.2026 · pauză 1-1
1-3

V/E/Î din perspectiva Kickers Offenbach. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Kickers Offenbach - Bayer Leverkusen

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Kickers Offenbach25.004% fără marjă
X · Egal17.005% fără marjă
2 · Bayer Leverkusen1.0391% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 9.40

Goluri

Sub 2.5 5.00
Peste 2.5 1.10

Ambele marchează

GG Da 2.22
GG Nu 1.58

Prima repriză

Pauză sub 1.5 2.40
Pauză peste 1.5 1.47

Analiza de dinainte de meci

Kickers Offenbach - Bayer Leverkusen s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Kickers Offenbach are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 8-9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Bayer Leverkusen vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 16 goluri și a primit 6. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Kickers Offenbach - Bayer Leverkusen 1-3, pe 25 iulie 2026.

Bayer Leverkusen pleacă favorită, la cota 1.03. Egalul e la 17.00, iar Kickers Offenbach la 25.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 91% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.10, iar GG la 2.22.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,0 pentru Kickers Offenbach și 3,1 pentru Bayer Leverkusen. Scorul cel mai probabil e 1-3.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Bayer Leverkusen are 78% în model, dar la 1.03 plătește sub cota corectă de 1.28. Peste 2.5 goluri: 79% în model, cota corectă ar fi 1.27. La 1.10, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 62%. Cota de 2.22 e peste cea corectă (1.61). Scorul cel mai probabil: 1-3.

Probabilități Kickers Offenbach - Bayer Leverkusen

Goluri estimate: 1,04 Kickers Offenbach și 3,13 Bayer Leverkusen, total 4,17. 1X2 în model: 9% · 13% · 78%. Peste 2,5: 79% (cotă corectă 1.27). GG: 62% (cotă corectă 1.61). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
6%1
13%2
19%3
20%4
40%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 21% · peste 2,5: 79% (verde).

Scoruri probabile

1-38,2%1-27,9%0-37,9%0-27,6%1-46,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kickers Offenbach. Kickers Offenbach a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,9 goluri, după cote 4,4. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-3
Pauză1-1
Cornere2-8
Cartonașe galbene2-2
Favorită la startBayer Leverkusen · 1.03
Goluri estimate~4,2
Scor probabil1-3

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Kickers Offenbach - Bayer Leverkusen?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 1-3.

În ce competiție s-a jucat Kickers Offenbach - Bayer Leverkusen?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Kickers Offenbach - Bayer Leverkusen?

Pe Stadionul Sparda-Bank-Hessen, în Offenbach am Main, sâmbătă, 25 iulie, ora 16:00 (ora României).

Cine era favorită în Kickers Offenbach - Bayer Leverkusen?

Bayer Leverkusen pleca favorită, la cota 1.03. Meciul s-a terminat 1-3.

Câte goluri s-au marcat în Kickers Offenbach - Bayer Leverkusen?

4 goluri, scor final 1-3. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 4,2.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →