Duminică18 octombrie
Live 148 Pune pont

IrlandaIrlanda · First Division

Kerry - Treaty United

Statistici și rezultat final · vineri, 28 august

IrlandaFirst Division · Irlanda Final
Kerry
EÎÎVV
Final3-1Pauză 1-0
Treaty United
EÎVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Kerry 46%Egal 27%Treaty United 26%

Kerry 3-1 Treaty United: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Kerry 3-1 Treaty United (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 45% pentru victoria lui Kerry, iar cotele fără marjă 46%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG a ieșit (56%). Scorul exact 3-1 avea 4,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (3-6) și 4 cartonașe galbene (1-3).

Kerryîn meciTreaty United
3
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Kerry vs Treaty United

Kerry marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,6. Treaty United marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. La Kerry, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 8 întâlniri directe: Kerry 1, egal 4, Treaty United 3.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Kerryultimele 5Treaty United
1,40
Puncte / meci
1,40
1,8
Goluri marcate / meci
1,2
1,6
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
60%
40%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Kerry și ultimele 5 Treaty United, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Kerry2-1-2

E
Kerry - UC Dublin21.08.26 · First Division
1-1
Î
Sligo Rovers - Kerry15.08.26 · Cupa FAI
4-0
Î
Cork City - Kerry07.08.26 · First Division
3-1
V
Kerry - Cobh Ramblers03.08.26 · First Division
3-0
V
Bray Wanderers - Kerry31.07.26 · First Division
0-4

Treaty United2-1-2

E
Treaty United - Cork City21.08.26 · First Division
2-2
Î
Cobh Ramblers - Treaty United07.08.26 · First Division
2-0
V
UC Dublin - Treaty United03.08.26 · First Division
1-2
Î
Treaty United - Longford Town31.07.26 · First Division
0-1
V
Treaty United - Athlone Town24.07.26 · First Division
2-1

Întâlniri directe Kerry - Treaty United

Kerry 1Egal 4Treaty United 3
Î
Treaty United - Kerry03.07.2026 · pauză 0-1
2-1
E
Kerry - Treaty United17.04.2026 · pauză 0-1
1-1
E
Treaty United - Kerry06.03.2026 · pauză 0-1
2-2
Î
Treaty United - Kerry13.01.2026
4-2
E
Kerry - Treaty United26.09.2025 · pauză 0-0
1-1
E
Treaty United - Kerry04.08.2025 · pauză 0-0
1-1
V
Kerry - Treaty United09.05.2025 · pauză 1-0
1-0
Î
Treaty United - Kerry04.04.2025 · pauză 1-0
3-0

V/E/Î din perspectiva Kerry. 4 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Kerry - Treaty United

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Kerry1.9746% fără marjă
X · Egal3.3527% fără marjă
2 · Treaty United3.5026% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.24
X2 1.70
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.26
Sub 2.5 1.78
Peste 2.5 1.92

Ambele marchează

GG Da 1.77
GG Nu 1.95

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.37
Pauză peste 1.5 2.70

Analiza de dinainte de meci

Kerry - Treaty United s-a jucat vineri, 28 august, în First Division (Irlanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Kerry vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Treaty United are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 6-7.

În ultimele 8 întâlniri directe, Kerry a câștigat o dată, Treaty United de 3 ori, iar patru meciuri s-au terminat egal. Ultima: Treaty United - Kerry 2-1, pe 3 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe Kerry, la 1.97, cu egalul la 3.35. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.92, iar GG la 1.77.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,6 pentru Kerry și 1,2 pentru Treaty United. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X: 70% în model, cota corectă ar fi 1.43. La 1.24, plătește prea puțin. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 77%. Cota de 1.26 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Kerry - Treaty United

Goluri estimate: 1,56 Kerry și 1,24 Treaty United, total 2,80. 1X2 în model: 45% · 25% · 30%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-111,8%1-09,5%2-19,2%0-17,5%2-07,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kerry. Kerry a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Pauză1-0
Cornere3-6
Cartonașe galbene1-3
Favorită la startKerry · 1.97
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Kerry - Treaty United?

S-a jucat vineri, 28 august, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat Kerry - Treaty United?

În First Division (Irlanda).

Unde s-a jucat Kerry - Treaty United?

Pe Mounthawk Park, în Tralee, vineri, 28 august, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Kerry - Treaty United?

Kerry pleca favorită, la cota 1.97. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în Kerry - Treaty United?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din First Division

Toată liga →