Duminică18 octombrie
Live 105 Pune pont

ScotiaScotia · League 2

Kelty Hearts - Stirling Albion

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 8 august

ScotiaLeague 2 · Scotia Final
Kelty Hearts
ÎÎVÎE
Final3-2Pauză 2-0
Stirling Albion
VÎÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Kelty Hearts 45%Egal 27%Stirling Albion 28%

Kelty Hearts 3-2 Stirling Albion: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Kelty Hearts 3-2 Stirling Albion (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 35% pentru victoria lui Kelty Hearts, iar cotele fără marjă 45%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 5 goluri, față de 2,5 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 46%), iar GG a ieșit (51%). Scorul exact 3-2 avea 2,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (2-3) și 9 cartonașe galbene (5-4).

Kelty Heartsîn meciStirling Albion
2
Cornere
3
5
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Kelty Hearts vs Stirling Albion

Kelty Hearts marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,8. Stirling Albion marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. La Stirling Albion, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,5goluri estimate
46%peste 2,5 goluri
51%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Kelty Heartsultimele 5Stirling Albion
0,80
Puncte / meci
1,20
0,8
Goluri marcate / meci
1,0
1,8
Goluri primite / meci
1,0
1
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Kelty Hearts și ultimele 5 Stirling Albion, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Kelty Hearts1-1-3

Î
Forfar Athletic - Kelty Hearts01.08.26 · League 2
1-0
Î
Aberdeen - Kelty Hearts25.07.26 · Cupa Ligii
3-0
V
Kelty Hearts - Brora Rangers21.07.26 · Cupa Ligii
3-2
Î
Kelty Hearts - Queen's Park14.07.26 · Cupa Ligii
0-2
E
Queen of the South - Kelty Hearts11.07.26 · Cupa Ligii
1-1

Stirling Albion2-0-3

V
Stirling Albion - Dumbarton01.08.26 · League 2
2-0
Î
Arbroath - Stirling Albion25.07.26 · Cupa Ligii
1-0
Î
Stirling Albion - Montrose18.07.26 · Cupa Ligii
0-2
V
The Spartans - Stirling Albion14.07.26 · Cupa Ligii
1-3
Î
Stirling Albion - Dundee United11.07.26 · Cupa Ligii
0-1

Întâlniri directe Kelty Hearts - Stirling Albion

Kelty Hearts 1Egal 0Stirling Albion 0
V
Kelty Hearts - Stirling Albion13.04.2024 · pauză 1-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Kelty Hearts. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Kelty Hearts - Stirling Albion

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Kelty Hearts2.0545% fără marjă
X · Egal3.4527% fără marjă
2 · Stirling Albion3.2528% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.28
X2 1.64
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 1.90
Peste 2.5 1.80

Ambele marchează

GG Da 1.67
GG Nu 2.07

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.41
Pauză peste 1.5 2.55

Cornere

Sub 9.5 2.10
Peste 9.5 1.65

Analiza de dinainte de meci

Kelty Hearts - Stirling Albion s-a jucat sâmbătă, 8 august, în League 2 (Scotia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Kelty Hearts are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 4-9. Stirling Albion vine cu două victorii și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Kelty Hearts - Stirling Albion 1-0, pe 13 aprilie 2024.

Kelty Hearts pleacă favorită, la cota 2.05. Egalul e la 3.45, iar Stirling Albion la 3.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.80, iar GG la 1.67.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,2 pentru Kelty Hearts și 1,3 pentru Stirling Albion. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 35% la victorie, față de 45%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Kelty Hearts are 35%, Stirling Albion 38%. Peste 1.5 goluri: 72% în model, cota corectă ar fi 1.39. La 1.22, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Kelty Hearts - Stirling Albion

Goluri estimate: 1,22 Kelty Hearts și 1,29 Stirling Albion, total 2,51. 1X2 în model: 35% · 27% · 38%. Peste 2,5: 46% (cotă corectă 2.17). GG: 51% (cotă corectă 1.96). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
26%2
21%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 54% · peste 2,5: 46% (verde).

Scoruri probabile

1-112,8%0-110,5%1-09,9%1-28,2%0-08,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kelty Hearts. Kelty Hearts a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Kelty Hearts e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-2
Pauză2-0
Cornere2-3
Cartonașe galbene5-4
Favorită la startKelty Hearts · 2.05
Goluri estimate~2,5
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Kelty Hearts - Stirling Albion?

S-a jucat sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 3-2.

În ce competiție s-a jucat Kelty Hearts - Stirling Albion?

În League 2 (Scotia).

Unde s-a jucat Kelty Hearts - Stirling Albion?

Pe New Central Park, în Kelty, sâmbătă, 8 august, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Kelty Hearts - Stirling Albion?

Kelty Hearts pleca favorită, la cota 2.05. Meciul s-a terminat 3-2.

Câte goluri s-au marcat în Kelty Hearts - Stirling Albion?

5 goluri, scor final 3-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din League 2

Toată liga →