Duminică18 octombrie
Live 133 Pune pont

ScotiaScotia · League 2

Kelty Hearts - Annan Athletic

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 5 septembrie

ScotiaLeague 2 · Scotia Final
Kelty Hearts
ÎÎVÎV
Final2-1Pauză 1-0
Annan Athletic
VEÎÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Kelty Hearts 41%Egal 26%Annan Athletic 33%

Kelty Hearts 2-1 Annan Athletic: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Kelty Hearts 2-1 Annan Athletic (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 37% pentru victoria lui Kelty Hearts, iar cotele fără marjă 41%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG a ieșit (64%). Scorul exact 2-1 avea 8,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (1-6) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Kelty Heartsîn meciAnnan Athletic
1
Cornere
6
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Kelty Hearts vs Annan Athletic

Kelty Hearts marchează 2,0 goluri pe meci și primește 2,8. Annan Athletic marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,2. La Kelty Hearts, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: Kelty Hearts 3, egal 0, Annan Athletic 3.

~3,2goluri estimate
62%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Kelty Heartsultimele 5Annan Athletic
1,20
Puncte / meci
0,80
2,0
Goluri marcate / meci
1,0
2,8
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
40%
3
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Kelty Hearts și ultimele 5 Annan Athletic, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Kelty Hearts2-0-3

Î
Stranraer - Kelty Hearts29.08.26 · League 2
2-0
Î
Kelty Hearts - Clydebank25.08.26 · Cupa Challenge
2-4
V
Kelty Hearts - Dumbarton22.08.26 · League 2
3-1
Î
Elgin City - Kelty Hearts15.08.26 · League 2
4-1
V
Kelty Hearts - Motherwell B11.08.26 · Cupa Challenge
4-3

Annan Athletic1-1-3

V
Annan Athletic - Dumbarton29.08.26 · League 2
2-0
E
Annan Athletic - Berwick Rangers25.08.26 · Cupa Challenge
2-2
Î
Edinburgh City - Annan Athletic22.08.26 · League 2
1-0
Î
Annan Athletic - Clyde15.08.26 · League 2
1-2
Î
Bonnyrigg Rose - Annan Athletic11.08.26 · Cupa Challenge
1-0

Întâlniri directe Kelty Hearts - Annan Athletic

Kelty Hearts 3Egal 0Annan Athletic 3
V
Kelty Hearts - Annan Athletic12.08.2025 · pauză 0-0
1-0
Î
Annan Athletic - Kelty Hearts29.03.2025 · pauză 0-1
2-1
Î
Kelty Hearts - Annan Athletic01.02.2025 · pauză 1-0
1-3
V
Annan Athletic - Kelty Hearts16.11.2024 · pauză 0-2
0-2
V
Kelty Hearts - Annan Athletic28.09.2024 · pauză 2-0
3-0
Î
Annan Athletic - Kelty Hearts23.03.2024 · pauză 3-1
3-2

V/E/Î din perspectiva Kelty Hearts. 4 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Kelty Hearts - Annan Athletic

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Kelty Hearts2.2241% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · Annan Athletic2.8233% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.33
X2 1.62
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.18
Sub 2.5 2.07
Peste 2.5 1.65

Ambele marchează

GG Da 1.59
GG Nu 2.22

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.48
Pauză peste 1.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

Kelty Hearts - Annan Athletic s-a jucat sâmbătă, 5 septembrie, în League 2 (Scotia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Kelty Hearts are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 10-14. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Annan Athletic vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 6.

În ultimele 6 întâlniri directe, Kelty Hearts a câștigat de 3 ori, Annan Athletic de 3 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,0 goluri în medie. Ultima: Kelty Hearts - Annan Athletic 1-0, pe 12 august 2025.

Casele văd un meci echilibrat: 2.22 pentru gazde, 2.82 pentru oaspeți și 3.50 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.65, iar GG la 1.59.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,6 pentru Kelty Hearts și 1,6 pentru Annan Athletic. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Kelty Hearts are 37%, Annan Athletic 39%. Peste 2.5 goluri: 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. Cota 1.65 e cam la nivelul ăsta. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 64%. Cota de 1.59 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Kelty Hearts - Annan Athletic

Goluri estimate: 1,58 Kelty Hearts și 1,63 Annan Athletic, total 3,21. 1X2 în model: 37% · 24% · 39%. Peste 2,5: 62% (cotă corectă 1.61). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
21%2
22%3
18%4
22%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 38% · peste 2,5: 62% (verde).

Scoruri probabile

1-110,4%1-28,5%2-18,2%2-26,7%0-16,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kelty Hearts. Kelty Hearts a primit 14 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,5 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză1-0
Cornere1-6
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startKelty Hearts · 2.22
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Kelty Hearts - Annan Athletic?

S-a jucat sâmbătă, 5 septembrie, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Kelty Hearts - Annan Athletic?

În League 2 (Scotia).

Unde s-a jucat Kelty Hearts - Annan Athletic?

Pe New Central Park, în Kelty, sâmbătă, 5 septembrie, ora 17:00 (ora României).

Cine era favorită în Kelty Hearts - Annan Athletic?

Niciuna clar: cotele erau 2.22 la gazde și 2.82 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Kelty Hearts - Annan Athletic?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din League 2

Toată liga →