Duminică18 octombrie
Live 108 Pune pont

CehiaCehia · FNL

Karvina - Vlasim

Statistici și rezultat final · vineri, 31 iulie

CehiaFNL · Cehia Final
Karvina
ÎVVVÎ
Final1-0Pauză 0-0
Vlasim
EVVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Karvina 55%Egal 23%Vlasim 22%

Karvina 1-0 Vlasim: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Karvina 1-0 Vlasim (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 43% pentru victoria lui Karvina, iar cotele fără marjă 55%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 3,2 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 38%), iar GG n-a ieșit (NG avea 36%). Scorul exact 1-0 avea 6,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 11 cornere (8-3) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Karvinaîn meciVlasim
8
Cornere
3
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Karvina vs Vlasim

Karvina marchează 1,6 goluri pe meci și primește 2,2. Vlasim marchează și primește câte 1,8 goluri pe meci. La Vlasim, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Karvina 3, egal 1, Vlasim 1.

~3,2goluri estimate
62%peste 2,5 goluri
64%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Karvinaultimele 5Vlasim
1,00
Puncte / meci
1,40
1,6
Goluri marcate / meci
1,8
2,2
Goluri primite / meci
1,8
1
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
100%
80%
Ambele marchează
100%
3
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Karvina și ultimele 5 Vlasim, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Karvina1-2-2

Î
SK Artis Brno - Mlada Boleslav27.07.26 · 1. Liga
2-4
Î
SFC Opava - Karvina27.07.26 · FNL
2-0
V
Karvina - Ruch Chorzow18.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
E
Wisla Krakow - SK Artis Brno18.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
E
Amstetten - SK Artis Brno10.07.26 · Amicale intercluburi
2-2

Vlasim2-1-2

E
Banik Ostrava B - Vlasim26.07.26 · FNL
2-2
V
Slavia Praga - Vlasim01.07.26 · Amicale intercluburi
1-2
V
Vlasim - Dukla Praga27.06.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Jablonec - Vlasim26.06.26 · Amicale intercluburi
2-1
Î
Vlasim - Dukla Praga20.06.26 · Amicale intercluburi
2-3

Întâlniri directe Karvina - Vlasim

Karvina 3Egal 1Vlasim 1
SK Artis Brno - Vlasim11.04.2026 · pauză 0-1
1-3
Vlasim - SK Artis Brno31.08.2025 · pauză 0-2
0-2
SK Artis Brno - Vlasim08.03.2025 · pauză 1-0
1-0
Vlasim - SK Artis Brno04.08.2024 · pauză 1-1
1-1
Vlasim - SK Artis Brno17.04.2024 · pauză 3-2
4-5

V/E/Î din perspectiva Karvina. 2 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Karvina - Vlasim

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Karvina1.6655% fără marjă
X · Egal4.0023% fără marjă
2 · Vlasim4.2022% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.20
X2 1.85
12 1.24

Goluri

Peste 1.5 1.23
Sub 2.5 1.90
Peste 2.5 1.80

Ambele marchează

GG Da 1.74
GG Nu 1.97

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.42
Pauză peste 1.5 2.55

Analiza de dinainte de meci

Karvina - Vlasim s-a jucat vineri, 31 iulie, în FNL (Cehia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Karvina vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 8 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Vlasim are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 9-9. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

În ultimele 5 întâlniri directe, Karvina a câștigat de 3 ori, Vlasim o dată, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,6 goluri în medie. Ultima: SK Artis Brno - Vlasim 1-3, pe 11 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Karvina, la 1.66, cu egalul la 4.00. Fără marja caselor, asta înseamnă 55% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.80, iar GG la 1.74.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,7 pentru Karvina și 1,5 pentru Vlasim. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 43% la victorie, față de 55%.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Karvina are 43%, Vlasim 34%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 62%. Cota de 1.80 e peste cea corectă (1.61). Ambele marchează (GG) merită privit: 64% în model, iar 1.74 plătește peste cota corectă de 1.56. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Karvina - Vlasim

Goluri estimate: 1,72 Karvina și 1,50 Vlasim, total 3,22. 1X2 în model: 43% · 23% · 34%. Peste 2,5: 62% (cotă corectă 1.61). GG: 64% (cotă corectă 1.56). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
21%2
22%3
18%4
22%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 38% · peste 2,5: 62% (verde).

Scoruri probabile

1-110,3%2-18,9%1-27,7%1-06,9%2-26,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Karvina. Karvina a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Vlasim. Vlasim a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,7 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Karvina e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză0-0
Cornere8-3
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startKarvina · 1.66
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Karvina - Vlasim?

S-a jucat vineri, 31 iulie, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Karvina - Vlasim?

În FNL (Cehia).

Cine era favorită în Karvina - Vlasim?

Karvina pleca favorită, la cota 1.66. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Karvina - Vlasim?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din FNL

Toată liga →