Duminică18 octombrie
Live 105 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Karpaty Lviv - Zeljeznicar

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

Amicale intercluburi Final
Karpaty Lviv
EVÎVE
Final4-0Pauză 3-0
Zeljeznicar
ÎEÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Karpaty Lviv 50%Egal 27%Zeljeznicar 23%

Karpaty Lviv 4-0 Zeljeznicar: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Karpaty Lviv 4-0 Zeljeznicar (pauză 3-0). Înainte de start, modelul dădea 46% pentru victoria lui Karpaty Lviv, iar cotele fără marjă 50%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 39%), iar GG n-a ieșit (NG avea 55%). Scorul exact 4-0 avea 1,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 4 cornere (3-1) și 3 cartonașe galbene (0-3).

Karpaty Lvivîn meciZeljeznicar
3
Cornere
1
0
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Karpaty Lviv vs Zeljeznicar

Karpaty Lviv marchează 0,8 goluri pe meci și primește 0,6. Zeljeznicar marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,2. La Karpaty Lviv, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,3goluri estimate
39%peste 2,5 goluri
45%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Karpaty Lvivultimele 5Zeljeznicar
1,60
Puncte / meci
0,80
0,8
Goluri marcate / meci
1,0
0,6
Goluri primite / meci
1,2
2
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri Karpaty Lviv și ultimele 5 Zeljeznicar, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Karpaty Lviv2-2-1

E
Lokomotiva Zagreb - Karpaty Lviv17.07.26 · Amicale intercluburi
0-0
V
Bravo - Karpaty Lviv11.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
Î
Karpaty Lviv - CFR Cluj09.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Karpaty Lviv - Nyva Ternopil03.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
E
Karpaty Lviv - FSC Mariupol02.07.26 · Amicale intercluburi
1-1

Zeljeznicar1-1-3

Î
FK Sarajevo - Zeljeznicar25.05.26 · Premier League
1-0
E
Zeljeznicar - Siroki Brijeg21.05.26 · Premier League
2-2
Î
Borac Banja Luka - Zeljeznicar16.05.26 · Premier League
1-0
V
Zeljeznicar - Sloga Doboj10.05.26 · Premier League
3-0
Î
Zrinjski Mostar - Zeljeznicar01.05.26 · Premier League
2-0

Ponturi Karpaty Lviv - Zeljeznicar

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Karpaty Lviv1.8350% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Zeljeznicar4.0023% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.47
X2 1.43
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.23
Sub 2.5 1.90
Peste 2.5 1.80

Ambele marchează

GG Da 1.67
GG Nu 2.07

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.40
Pauză peste 1.5 2.60

Analiza de dinainte de meci

Karpaty Lviv - Zeljeznicar s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Karpaty Lviv vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 4 goluri și a primit 3. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Zeljeznicar are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 5-6.

Casele o dau favorită pe Karpaty Lviv, la 1.83, cu egalul la 3.40. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.80, iar GG la 1.67.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,3 pentru Karpaty Lviv și 0,9 pentru Zeljeznicar. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 74%. Cota de 1.47 e peste cea corectă (1.35). Sub 2.5 goluri merită privit: 61% în model, iar 1.90 plătește peste cota corectă de 1.64. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Karpaty Lviv - Zeljeznicar

Goluri estimate: 1,33 Karpaty Lviv și 0,93 Zeljeznicar, total 2,26. 1X2 în model: 46% · 28% · 26%. Peste 2,5: 39% (cotă corectă 2.56). GG: 45% (cotă corectă 2.22). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
24%1
27%2
20%3
11%4
8%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 61% · peste 2,5: 39% (verde).

Scoruri probabile

1-013,9%1-112,9%0-010,4%0-19,7%2-09,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,8 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-0
Pauză3-0
Cornere3-1
Cartonașe galbene0-3
Favorită la startKarpaty Lviv · 1.83
Goluri estimate~2,3
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Karpaty Lviv - Zeljeznicar?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 4-0.

În ce competiție s-a jucat Karpaty Lviv - Zeljeznicar?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Karpaty Lviv - Zeljeznicar?

Pe Stadionul Ucraina, în Lviv, sâmbătă, 18 iulie, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în Karpaty Lviv - Zeljeznicar?

Karpaty Lviv pleca favorită, la cota 1.83. Meciul s-a terminat 4-0.

Câte goluri s-au marcat în Karpaty Lviv - Zeljeznicar?

4 goluri, scor final 4-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,3.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →