Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

IslandaIslanda · 2. deild

Kari - Kormakur/Hvot

Statistici și rezultat final · miercuri, 29 iulie

Islanda2. deild · Islanda Final
Kari
VVEÎE
Final1-1Pauză 0-1
Kormakur/Hvot
ÎVEEV
Șanse înainte de meci, după cote
Kari 42%Egal 24%Kormakur/Hvot 34%

Kari 1-1 Kormakur/Hvot: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Kari 1-1 Kormakur/Hvot (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 21% pentru egalul, iar cotele fără marjă 24%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 26%), iar GG a ieșit (73%). Scorul exact 1-1 avea 8,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (2-3) și 6 cartonașe galbene (4-2).

Kariîn meciKormakur/Hvot
2
Cornere
3
4
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Kari vs Kormakur/Hvot

Kari marchează 2,4 goluri pe meci și primește 1,8. Kormakur/Hvot marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,4. La Kari, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. În directe, Kari nu a câștigat niciuna dintre ultimele 3 întâlniri.

~3,8goluri estimate
74%peste 2,5 goluri
73%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Kariultimele 5Kormakur/Hvot
1,60
Puncte / meci
1,60
2,4
Goluri marcate / meci
2,0
1,8
Goluri primite / meci
1,4
2
Victorii
2
80%
Peste 2,5 goluri
60%
100%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Kari și ultimele 5 Kormakur/Hvot, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Kari2-2-1

V
Hviti Riddarinn - Kari24.07.26 · 2. deild
1-3
V
KFG - Kari17.07.26 · 2. deild
1-5
E
Kari - KFA12.07.26 · 2. deild
2-2
Î
Haukar Hafnarfjordur - Kari01.07.26 · 2. deild
4-1
E
Kari - Magni Grenivík27.06.26 · 2. deild
1-1

Kormakur/Hvot2-2-1

Î
Kormakur/Hvot - UMF Selfoss25.07.26 · 2. deild
2-5
V
Kormakur/Hvot - Dalvik/Reynir18.07.26 · 2. deild
3-1
E
Kormakur/Hvot - Vikingur Olafsvik12.07.26 · 2. deild
0-0
E
Fjolnir Reykjavik - Kormakur/Hvot04.07.26 · 2. deild
1-1
V
Kormakur/Hvot - Hviti Riddarinn27.06.26 · 2. deild
4-0

Întâlniri directe Kari - Kormakur/Hvot

Kari 0Egal 0Kormakur/Hvot 3
Î
Kormakur/Hvot - Kari23.05.2026
4-1
Î
Kari - Kormakur/Hvot30.07.2025
2-3
Î
Kormakur/Hvot - Kari24.05.2025
1-0

V/E/Î din perspectiva Kari. 2 din 3 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Kari - Kormakur/Hvot

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Kari2.1542% fără marjă
X · Egal3.8024% fără marjă
2 · Kormakur/Hvot2.6534% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.36
X2 1.59
12 1.18

Goluri

Sub 2.5 3.45
Peste 2.5 1.22

Ambele marchează

GG Da 1.26
GG Nu 3.50

Analiza de dinainte de meci

Kari - Kormakur/Hvot s-a jucat miercuri, 29 iulie, în 2. deild (Islanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Kari are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 12-9. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. Kormakur/Hvot vine cu două victorii, două egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 7.

În ultimele 3 întâlniri directe, Kari a câștigat niciodată, Kormakur/Hvot de 3 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,7 goluri în medie. Ultima: Kormakur/Hvot - Kari 4-1, pe 23 mai 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.15 pentru gazde, 2.65 pentru oaspeți și 3.80 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.22, iar GG la 1.26.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 2,0 pentru Kari și 1,9 pentru Kormakur/Hvot. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Kari are 41%, Kormakur/Hvot 38%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 74%. Cota de 1.22 e sub cea corectă (1.35) și nu merită. Ambele marchează (GG) are 73% în model, dar la 1.26 plătește sub cota corectă de 1.37. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Kari - Kormakur/Hvot

Goluri estimate: 1,96 Kari și 1,86 Kormakur/Hvot, total 3,82. 1X2 în model: 41% · 21% · 38%. Peste 2,5: 74% (cotă corectă 1.35). GG: 73% (cotă corectă 1.37). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

2%0
8%1
16%2
20%3
20%4
34%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 26% · peste 2,5: 74% (verde).

Scoruri probabile

1-18,0%2-17,8%1-27,4%2-27,3%3-15,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kari. Kari a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-1
Cornere2-3
Cartonașe galbene4-2
Favorită la startKari · 2.15
Goluri estimate~3,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Kari - Kormakur/Hvot?

S-a jucat miercuri, 29 iulie, ora 22:15 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Kari - Kormakur/Hvot?

În 2. deild (Islanda).

Unde s-a jucat Kari - Kormakur/Hvot?

Pe Akraneshollin, miercuri, 29 iulie, ora 22:15 (ora României).

Cine era favorită în Kari - Kormakur/Hvot?

Niciuna clar: cotele erau 2.15 la gazde și 2.65 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Kari - Kormakur/Hvot?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,8.