Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

FinlandaFinlanda · Ykkosliiga

KaPa - Klubi 04

Statistici și rezultat final · marți, 21 iulie

FinlandaYkkosliiga · Finlanda Final
KaPa
EÎVÎÎ
Final0-2Pauză 0-2
Klubi 04
EÎVEE
Șanse înainte de meci, după cote
KaPa 40%Egal 25%Klubi 04 34%

KaPa 0-2 Klubi 04: statisticile meciului

Meciul s-a terminat KaPa 0-2 Klubi 04 (pauză 0-2). Înainte de start, modelul dădea 41% pentru victoria lui Klubi 04, iar cotele fără marjă 34%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 3,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 41%), iar GG n-a ieșit (NG avea 39%). Scorul exact 0-2 avea 5,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 15 cornere (10-5) și 6 cartonașe galbene (4-2).

KaPaîn meciKlubi 04
10
Cornere
5
4
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici KaPa vs Klubi 04

KaPa marchează 1,4 goluri pe meci și primește 2,2. Klubi 04 marchează și primește câte 1,4 goluri pe meci. La KaPa, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: KaPa 2, egal 1, Klubi 04 2.

~3,1goluri estimate
59%peste 2,5 goluri
61%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
KaPaultimele 5Klubi 04
0,80
Puncte / meci
1,20
1,4
Goluri marcate / meci
1,4
2,2
Goluri primite / meci
1,4
1
Victorii
1
100%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
60%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri KaPa și ultimele 5 Klubi 04, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

KaPa1-1-3

E
KaPa - SJK Akatemia17.07.26 · Ykkosliiga
2-2
Î
PK-35 - KaPa10.07.26 · Ykkosliiga
3-1
V
KaPa - JaPS28.06.26 · Ykkosliiga
3-1
Î
JIPPO - KaPa13.06.26 · Ykkosliiga
3-0
Î
KaPa - KTP05.06.26 · Ykkosliiga
1-2

Klubi 041-3-1

E
Klubi 04 - Haka Valkeakoski17.07.26 · Ykkosliiga
2-2
Î
Klubi 04 - JIPPO11.07.26 · Ykkosliiga
0-2
V
Klubi 04 - SJK Akatemia26.06.26 · Ykkosliiga
2-0
E
MP Mikkeli - Klubi 0414.06.26 · Ykkosliiga
2-2
E
PK-35 - Klubi 0431.05.26 · Ykkosliiga
1-1

Întâlniri directe KaPa - Klubi 04

KaPa 2Egal 1Klubi 04 2
V
Klubi 04 - KaPa06.04.2026 · pauză 0-2
1-2
V
Klubi 04 - KaPa23.08.2025 · pauză 0-0
0-1
E
Klubi 04 - KaPa28.07.2025 · pauză 0-0
1-1
Î
KaPa - Klubi 0401.06.2025 · pauză 0-2
0-5
Î
Klubi 04 - KaPa08.03.2025 · pauză 2-1
4-1

V/E/Î din perspectiva KaPa. 3 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi KaPa - Klubi 04

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · KaPa2.2740% fără marjă
X · Egal3.6525% fără marjă
2 · Klubi 042.6734% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.37
X2 1.52
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.12
Peste 2.5 1.62

Ambele marchează

GG Da 1.53
GG Nu 2.35

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.52
Pauză peste 1.5 2.30

Cornere

Sub 9.5 2.00
Peste 9.5 1.73

Analiza de dinainte de meci

KaPa - Klubi 04 s-a jucat marți, 21 iulie, în Ykkosliiga (Finlanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

KaPa vine cu o victorie, un egal și trei înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Klubi 04 are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 7-7.

În ultimele 5 întâlniri directe, KaPa a câștigat de 2 ori, Klubi 04 de 2 ori, iar un meci s-a terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,2 goluri în medie. Ultima: Klubi 04 - KaPa 1-2, pe 6 aprilie 2026.

La case, diferența e mică: KaPa are cota 2.27, Klubi 04 2.67. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.62, iar GG la 1.53.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,5 pentru KaPa și 1,6 pentru Klubi 04. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: KaPa are 35%, Klubi 04 41%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 59%. Cota de 1.62 e corectă, fără plus. Ambele marchează (GG) are 61% în model, dar la 1.53 plătește sub cota corectă de 1.64. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități KaPa - Klubi 04

Goluri estimate: 1,47 KaPa și 1,60 Klubi 04, total 3,07. 1X2 în model: 35% · 24% · 41%. Peste 2,5: 59% (cotă corectă 1.69). GG: 61% (cotă corectă 1.64). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
14%1
22%2
22%3
17%4
20%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 41% · peste 2,5: 59% (verde).

Scoruri probabile

1-110,9%1-28,7%2-18,0%0-17,4%1-06,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: KaPa. KaPa a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Pauză0-2
Cornere10-5
Cartonașe galbene4-2
Favorită la startKaPa · 2.27
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat KaPa - Klubi 04?

S-a jucat marți, 21 iulie, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat KaPa - Klubi 04?

În Ykkosliiga (Finlanda).

Unde s-a jucat KaPa - Klubi 04?

Pe Mustapekka Areena, în Helsinki, marți, 21 iulie, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în KaPa - Klubi 04?

Niciuna clar: cotele erau 2.27 la gazde și 2.67 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în KaPa - Klubi 04?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.

Alte meciuri din Ykkosliiga

Toată liga →