Duminică18 octombrie
Live 117 Pune pont

IndiaIndia · Calcutta Premier Division

Kalighat MS - S.P. Bhawanipore

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

IndiaCalcutta Premier Division · India Final
Kalighat MS
ÎÎÎÎÎ
Final0-1Pauză 0-1
S.P. Bhawanipore
VVVEE
Șanse înainte de meci, după cote
Kalighat MS 6%Egal 11%S.P. Bhawanipore 83%

Kalighat MS 0-1 S.P. Bhawanipore: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Kalighat MS 0-1 S.P. Bhawanipore (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 78% pentru victoria lui S.P. Bhawanipore, iar cotele fără marjă 83%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,5 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 54%), iar GG n-a ieșit (NG avea 71%). Scorul exact 0-1 avea 17,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 10 cornere (4-6) și 1 cartonașe galbene (1-0).

Kalighat MSîn meciS.P. Bhawanipore
4
Cornere
6
1
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Kalighat MS vs S.P. Bhawanipore

Kalighat MS marchează 0,4 goluri pe meci și primește 1,8. S.P. Bhawanipore marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,2.

~2,5goluri estimate
46%peste 2,5 goluri
29%ambele marchează
0-2scorul cel mai probabil
Kalighat MSultimele 5S.P. Bhawanipore
0,00
Puncte / meci
2,20
0,4
Goluri marcate / meci
1,4
1,8
Goluri primite / meci
0,2
0
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Kalighat MS și ultimele 5 S.P. Bhawanipore, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Kalighat MS0-0-5

Î
Kalighat MS - S.P. Bhawanipore25.07.26 · Calcutta Premier Division
0-1
Î
Kalighat MS - Kidderpore AC22.07.26 · Calcutta Premier Division
1-2
Î
Mohun Bagan SG - Kalighat MS19.07.26 · Calcutta Premier Division
3-0
Î
Railway FC - Kalighat MS16.07.26 · Calcutta Premier Division
2-1
Î
Measures Club - Kalighat MS31.08.25 · Calcutta Premier Division
1-0

S.P. Bhawanipore3-2-0

V
Kalighat MS - S.P. Bhawanipore25.07.26 · Calcutta Premier Division
0-1
V
United Kolkata SC - S.P. Bhawanipore22.07.26 · Calcutta Premier Division
0-4
V
Calcutta Customs - S.P. Bhawanipore19.07.26 · Calcutta Premier Division
1-2
E
S.P. Bhawanipore - Kidderpore AC13.07.26 · Calcutta Premier Division
0-0
E
S.P. Bhawanipore - United SC03.09.25 · Calcutta Premier Division
0-0

Întâlniri directe Kalighat MS - S.P. Bhawanipore

Kalighat MS 0Egal 0S.P. Bhawanipore 1
Î
Kalighat MS - S.P. Bhawanipore25.07.2026 · pauză 0-1
0-1

V/E/Î din perspectiva Kalighat MS. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Kalighat MS - S.P. Bhawanipore

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Kalighat MS16.006% fără marjă
X · Egal8.1011% fără marjă
2 · S.P. Bhawanipore1.0883% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 3.40
X2 1.01
12 1.08

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.30
Peste 2.5 1.52

Ambele marchează

GG Da 2.10
GG Nu 1.66

Analiza de dinainte de meci

Kalighat MS - S.P. Bhawanipore s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în Calcutta Premier Division (India). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Kalighat MS n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: cinci înfrângeri. A marcat 2 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, S.P. Bhawanipore n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 7-1.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Kalighat MS - S.P. Bhawanipore 0-1, pe 25 iulie 2026.

Casele o dau favorită pe S.P. Bhawanipore, la 1.08, cu egalul la 8.10. Fără marja caselor, asta înseamnă 83% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.52, iar GG la 2.10.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 0,4 pentru Kalighat MS și 2,1 pentru S.P. Bhawanipore. Scorul cel mai probabil e 0-2.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie S.P. Bhawanipore: 78% în model, cota corectă ar fi 1.28. La 1.08, plătește prea puțin. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 72%. Cota de 1.14 e sub cea corectă (1.39) și nu merită. Nu marchează ambele (NG) merită privit: 71% în model, iar 1.66 plătește peste cota corectă de 1.41. Scorul cel mai probabil: 0-2.

Probabilități Kalighat MS - S.P. Bhawanipore

Goluri estimate: 0,40 Kalighat MS și 2,11 S.P. Bhawanipore, total 2,51. 1X2 în model: 6% · 16% · 78%. Peste 2,5: 46% (cotă corectă 2.17). GG: 29% (cotă corectă 3.45). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
26%2
21%3
14%4
11%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 54% · peste 2,5: 46% (verde).

Scoruri probabile

0-218,1%0-117,1%0-312,7%0-08,1%1-27,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kalighat MS. Kalighat MS a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Kalighat MS. Kalighat MS a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 1,9 goluri, după cote 3,1. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,2% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-1
Cornere4-6
Cartonașe galbene1-0
Favorită la startS.P. Bhawanipore · 1.08
Goluri estimate~2,5
Scor probabil0-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Kalighat MS - S.P. Bhawanipore?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 12:30 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Kalighat MS - S.P. Bhawanipore?

În Calcutta Premier Division (India).

Cine era favorită în Kalighat MS - S.P. Bhawanipore?

S.P. Bhawanipore pleca favorită, la cota 1.08. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Kalighat MS - S.P. Bhawanipore?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,5.

Alte meciuri din Calcutta Premier Division

Toată liga →