Duminică18 octombrie
Live 147 Pune pont

KazahstanKazahstan · Cupa

Kaisar Kyzylorda - Zhenis

Statistici și rezultat final · miercuri, 29 iulie

KazahstanCupa · Kazahstan Final
Kaisar Kyzylorda
EEÎEV
Final3-1Pauză 2-1
Zhenis
ÎEVÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Kaisar Kyzylorda 38%Egal 31%Zhenis 31%

Kaisar Kyzylorda 3-1 Zhenis: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Kaisar Kyzylorda 3-1 Zhenis (pauză 2-1). Înainte de start, modelul dădea 39% pentru victoria lui Kaisar Kyzylorda, iar cotele fără marjă 38%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 38%), iar GG a ieșit (44%). Scorul exact 3-1 avea 3,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (3-4) și 6 cartonașe galbene (5-1).

Kaisar Kyzylordaîn meciZhenis
3
Cornere
4
5
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Kaisar Kyzylorda vs Zhenis

Kaisar Kyzylorda marchează și primește câte 0,8 goluri pe meci. Zhenis marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. La Kaisar Kyzylorda, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 5 întâlniri directe: Kaisar Kyzylorda 1, egal 3, Zhenis 1.

~2,2goluri estimate
38%peste 2,5 goluri
44%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Kaisar Kyzylordaultimele 5Zhenis
1,20
Puncte / meci
1,00
0,8
Goluri marcate / meci
1,2
0,8
Goluri primite / meci
1,4
1
Victorii
1
20%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
60%
1
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Kaisar Kyzylorda și ultimele 5 Zhenis, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Kaisar Kyzylorda1-3-1

E
Yelimay Semey - Kaisar Kyzylorda26.07.26 · Premier League
1-1
E
Kaisar Kyzylorda - Kaspiy Aktau18.07.26 · Premier League
1-1
Î
Ulytau - Kaisar Kyzylorda12.07.26 · Premier League
1-0
E
Kaisar Kyzylorda - Irtysh Pavlodar05.07.26 · Premier League
0-0
V
Irtysh Pavlodar - Kaisar Kyzylorda28.06.26 · Premier League
1-2

Zhenis1-2-2

Î
Kaspiy Aktau - Zhenis26.07.26 · Premier League
3-2
E
Zhenis - Ulytau18.07.26 · Premier League
1-1
V
Irtysh Pavlodar - Zhenis11.07.26 · Premier League
0-1
Î
Astana - Zhenis03.07.26 · Premier League
1-0
E
Zhenis - Astana28.06.26 · Premier League
2-2

Întâlniri directe Kaisar Kyzylorda - Zhenis

Kaisar Kyzylorda 1Egal 3Zhenis 1
E
Kaisar Kyzylorda - Zhenis08.03.2026 · pauză 1-0
1-1
E
Zhenis - Kaisar Kyzylorda26.10.2025 · pauză 1-1
2-2
E
Kaisar Kyzylorda - Zhenis02.03.2025 · pauză 0-0
0-0
Î
Zhenis - Kaisar Kyzylorda14.09.2024 · pauză 1-0
1-0
V
Kaisar Kyzylorda - Zhenis18.05.2024 · pauză 1-0
1-0

V/E/Î din perspectiva Kaisar Kyzylorda. 1 din 5 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Kaisar Kyzylorda - Zhenis

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Kaisar Kyzylorda2.3738% fără marjă
X · Egal2.9031% fără marjă
2 · Zhenis2.9231% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.35
X2 1.40
12 1.32

Goluri

Peste 1.5 1.41
Sub 2.5 1.52
Peste 2.5 2.30

Ambele marchează

GG Da 1.97
GG Nu 1.74

Analiza de dinainte de meci

Kaisar Kyzylorda - Zhenis s-a jucat miercuri, 29 iulie, în Cupa (Kazahstan). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Kaisar Kyzylorda are o victorie, trei egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 4-4. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. Zhenis vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 7.

În ultimele 5 întâlniri directe, Kaisar Kyzylorda a câștigat o dată, Zhenis o dată, iar trei meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,6 goluri în medie. Ultima: Kaisar Kyzylorda - Zhenis 1-1, pe 8 martie 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.37 pentru gazde, 2.92 pentru oaspeți și 2.90 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.30, iar GG la 1.97.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu puține goluri: 1,2 pentru Kaisar Kyzylorda și 1,0 pentru Zhenis. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru șansă dublă 1X, modelul calculează 68%. Cota de 1.35 e sub cea corectă (1.47) și nu merită. Sub 2.5 goluri are 62% în model, dar la 1.52 plătește sub cota corectă de 1.61. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Kaisar Kyzylorda - Zhenis

Goluri estimate: 1,16 Kaisar Kyzylorda și 1,03 Zhenis, total 2,19. 1X2 în model: 39% · 29% · 32%. Peste 2,5: 38% (cotă corectă 2.63). GG: 44% (cotă corectă 2.27). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

11%0
24%1
27%2
20%3
11%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 62% · peste 2,5: 38% (verde).

Scoruri probabile

1-113,4%1-013,0%0-111,5%0-011,2%2-17,8%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final3-1
Pauză2-1
Cornere3-4
Cartonașe galbene5-1
Favorită la startKaisar Kyzylorda · 2.37
Goluri estimate~2,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Kaisar Kyzylorda - Zhenis?

S-a jucat miercuri, 29 iulie, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 3-1.

În ce competiție s-a jucat Kaisar Kyzylorda - Zhenis?

În Cupa (Kazahstan).

Unde s-a jucat Kaisar Kyzylorda - Zhenis?

Pe Stadionul Gany Muratbayev, în Kyzylorda, miercuri, 29 iulie, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în Kaisar Kyzylorda - Zhenis?

Niciuna clar: cotele erau 2.37 la gazde și 2.92 la oaspeți. Meciul s-a terminat 3-1.

Câte goluri s-au marcat în Kaisar Kyzylorda - Zhenis?

4 goluri, scor final 3-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.