Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

IsraelIsrael · Cupa ligii - National

Kafr Qasim - Hapoel Kfar Shalem

Statistici și rezultat final · joi, 30 iulie

IsraelCupa ligii - National · Israel Final
Kafr Qasim
VÎEEE
Final2-1Pauză 2-0
Hapoel Kfar Shalem
ÎVVÎÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Kafr Qasim 31%Egal 30%Hapoel Kfar Shalem 39%

Kafr Qasim 2-1 Hapoel Kfar Shalem: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Kafr Qasim 2-1 Hapoel Kfar Shalem (pauză 2-0). Înainte de start, modelul dădea 33% pentru victoria lui Kafr Qasim, iar cotele fără marjă 31%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 2-1 avea 7,7% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 5 cornere (0-5) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Kafr Qasimîn meciHapoel Kfar Shalem
0
Cornere
5
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Kafr Qasim vs Hapoel Kfar Shalem

Kafr Qasim marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,6. Hapoel Kfar Shalem marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,6. La Hapoel Kfar Shalem, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: Kafr Qasim 2, egal 2, Hapoel Kfar Shalem 2.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Kafr Qasimultimele 5Hapoel Kfar Shalem
1,20
Puncte / meci
1,20
1,4
Goluri marcate / meci
2,0
1,6
Goluri primite / meci
1,6
1
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
80%
80%
Ambele marchează
80%
2
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Kafr Qasim și ultimele 5 Hapoel Kfar Shalem, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Kafr Qasim1-3-1

V
Kafr Qasim - Hapoel Kfar Shalem30.07.26 · Cupa ligii - National
2-1
Î
Hapoel Afula - Kafr Qasim25.05.26 · Liga Leumit
2-0
E
Hapoel Raanana - Kafr Qasim19.05.26 · Liga Leumit
2-2
E
Kafr Qasim - Maccabi Yafo Kabilyo15.05.26 · Liga Leumit
2-2
E
Kafr Qasim - Hapoel Nof HaGalil11.05.26 · Liga Leumit
1-1

Hapoel Kfar Shalem2-0-3

Î
Kafr Qasim - Hapoel Kfar Shalem30.07.26 · Cupa ligii - National
2-1
V
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Kfar Shalem25.05.26 · Liga Leumit
2-6
V
Hapoel Kfar Shalem - Kiryat Yam20.05.26 · Liga Leumit
2-1
Î
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Kfar Shalem15.05.26 · Liga Leumit
2-1
Î
Hapoel Kfar Shalem - Bnei Yehuda Tel Aviv08.05.26 · Liga Leumit
0-1

Întâlniri directe Kafr Qasim - Hapoel Kfar Shalem

Kafr Qasim 2Egal 2Hapoel Kfar Shalem 2
V
Kafr Qasim - Hapoel Kfar Shalem30.07.2026 · pauză 2-0
2-1
Î
Kafr Qasim - Hapoel Kfar Shalem03.04.2026 · pauză 0-2
0-3
Î
Hapoel Kfar Shalem - Kafr Qasim07.11.2025 · pauză 1-1
4-1
E
Kafr Qasim - Hapoel Kfar Shalem04.02.2025 · pauză 0-0
1-1
E
Hapoel Kfar Shalem - Kafr Qasim06.10.2024 · pauză 0-1
1-1

V/E/Î din perspectiva Kafr Qasim. 4 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Kafr Qasim - Hapoel Kfar Shalem

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Kafr Qasim2.9231% fără marjă
X · Egal3.0030% fără marjă
2 · Hapoel Kfar Shalem2.3039% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.59
X2 1.25
12 1.27

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 1.88
Peste 2.5 1.82

Ambele marchează

GG Da 1.66
GG Nu 2.10

Analiza de dinainte de meci

Kafr Qasim - Hapoel Kfar Shalem s-a jucat joi, 30 iulie, în Cupa ligii - National (Israel). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Kafr Qasim vine cu o victorie, trei egaluri și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Hapoel Kfar Shalem are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 10-8. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 6 întâlniri directe, Kafr Qasim a câștigat de 2 ori, Hapoel Kfar Shalem de 2 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,3 goluri în medie. Ultima: Kafr Qasim - Hapoel Kfar Shalem 2-1, pe 30 iulie 2026.

La case, diferența e mică: Kafr Qasim are cota 2.92, Hapoel Kfar Shalem 2.30. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.82, iar GG la 1.66.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,4 pentru Kafr Qasim și 1,6 pentru Hapoel Kfar Shalem. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Kafr Qasim are 33%, Hapoel Kfar Shalem 43%. Pentru peste 2.5 goluri, modelul calculează 58%. Cota de 1.82 e peste cea corectă (1.72). Ambele marchează (GG) are 60% în model, iar 1.66 e aproape de cota corectă (1.67). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Kafr Qasim - Hapoel Kfar Shalem

Goluri estimate: 1,38 Kafr Qasim și 1,62 Hapoel Kfar Shalem, total 3,00. 1X2 în model: 33% · 24% · 43%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-111,1%1-29,0%0-18,1%2-17,7%1-06,9%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kafr Qasim. Kafr Qasim a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Hapoel Kfar Shalem. Hapoel Kfar Shalem a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,3 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 11,1% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză2-0
Cornere0-5
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startHapoel Kfar Shalem · 2.30
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Kafr Qasim - Hapoel Kfar Shalem?

S-a jucat joi, 30 iulie, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Kafr Qasim - Hapoel Kfar Shalem?

În Cupa ligii - National (Israel).

Unde s-a jucat Kafr Qasim - Hapoel Kfar Shalem?

Pe Bat Yam Toto Stadium, joi, 30 iulie, ora 20:00 (ora României).

Cine era favorită în Kafr Qasim - Hapoel Kfar Shalem?

Niciuna clar: cotele erau 2.92 la gazde și 2.30 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Kafr Qasim - Hapoel Kfar Shalem?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.

Alte meciuri din Cupa ligii - National

Toată liga →