Duminică18 octombrie
Live 134 Pune pont

IsraelIsrael · Liga Leumit

Kafr Qasim - Hapoel Acre

Statistici și rezultat final · duminică, 23 august

IsraelLiga Leumit · Israel Final
Kafr Qasim
ÎÎÎÎV
Final4-0Pauză 0-0
Hapoel Acre
ÎVVEE
Șanse înainte de meci, după cote
Kafr Qasim 35%Egal 30%Hapoel Acre 35%

Kafr Qasim 4-0 Hapoel Acre: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Kafr Qasim 4-0 Hapoel Acre (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 29% pentru victoria lui Kafr Qasim, iar cotele fără marjă 35%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 2,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 38%), iar GG n-a ieșit (NG avea 55%). Scorul exact 4-0 avea 0,4% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (4-2) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Kafr Qasimîn meciHapoel Acre
4
Cornere
2
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Kafr Qasim vs Hapoel Acre

Kafr Qasim marchează 1,0 goluri pe meci și primește 1,8. Hapoel Acre marchează 0,8 goluri pe meci și primește 0,6. La Hapoel Acre, doar niciunul din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri. Ultimele 8 întâlniri directe: Kafr Qasim 4, egal 1, Hapoel Acre 3.

~2,2goluri estimate
38%peste 2,5 goluri
45%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Kafr Qasimultimele 5Hapoel Acre
0,60
Puncte / meci
1,60
1,0
Goluri marcate / meci
0,8
1,8
Goluri primite / meci
0,6
1
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
0%
60%
Ambele marchează
20%
4
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Kafr Qasim și ultimele 5 Hapoel Acre, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Kafr Qasim1-0-4

Î
Hapoel Kfar Shalem - Kafr Qasim18.08.26 · Liga Leumit
2-0
Î
Kafr Qasim - Hapoel Rishon Lezion11.08.26 · Cupa ligii - National
2-3
Î
Ironi Modiin - Kafr Qasim06.08.26 · Cupa ligii - National
2-1
Î
Kafr Qasim - Bnei Yehuda Tel Aviv03.08.26 · Cupa ligii - National
0-1
V
Kafr Qasim - Hapoel Kfar Shalem30.07.26 · Cupa ligii - National
2-1

Hapoel Acre2-2-1

Î
Hapoel Acre - Maccabi Kiryat Gat18.08.26 · Liga Leumit
0-2
V
Maccabi Herzliya - Hapoel Acre11.08.26 · Cupa ligii - National
0-2
V
Hapoel Acre - Kiryat Yam06.08.26 · Cupa ligii - National
1-0
E
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Acre03.08.26 · Cupa ligii - National
1-1
E
Maccabi Bnei Raina - Hapoel Acre30.07.26 · Cupa ligii - National
0-0

Întâlniri directe Kafr Qasim - Hapoel Acre

Kafr Qasim 4Egal 1Hapoel Acre 3
V
Kafr Qasim - Hapoel Acre05.05.2026 · pauză 1-0
1-0
V
Kafr Qasim - Hapoel Acre02.01.2026 · pauză 0-0
1-0
E
Hapoel Acre - Kafr Qasim31.08.2025 · pauză 0-0
1-1
V
Kafr Qasim - Hapoel Acre11.04.2025 · pauză 1-1
2-1
Î
Hapoel Acre - Kafr Qasim03.03.2025 · pauză 0-0
1-0
V
Kafr Qasim - Hapoel Acre29.10.2024 · pauză 2-0
4-0
Î
Hapoel Acre - Kafr Qasim26.04.2024 · pauză 1-1
5-2
Î
Kafr Qasim - Hapoel Acre12.04.2024 · pauză 1-1
1-2

V/E/Î din perspectiva Kafr Qasim. 4 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Kafr Qasim - Hapoel Acre

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Kafr Qasim2.6035% fără marjă
X · Egal3.0530% fără marjă
2 · Hapoel Acre2.6235% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.49
X2 1.35
12 1.30

Goluri

Peste 1.5 1.36
Sub 2.5 1.59
Peste 2.5 2.17

Ambele marchează

GG Da 1.92
GG Nu 1.78

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.29
Pauză peste 1.5 3.05

Analiza de dinainte de meci

Kafr Qasim - Hapoel Acre s-a jucat duminică, 23 august, în Liga Leumit (Israel). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Kafr Qasim vine cu o victorie și patru înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, Hapoel Acre are două victorii, două egaluri și o înfrângere. Golaveraj: 4-3. Meciurile ei au avut puține goluri: niciunul peste 2.5.

În ultimele 8 întâlniri directe, Kafr Qasim a câștigat de 4 ori, Hapoel Acre de 3 ori, iar un meci s-a terminat egal. Ultima: Kafr Qasim - Hapoel Acre 1-0, pe 5 mai 2026.

La case, diferența e mică: Kafr Qasim are cota 2.60, Hapoel Acre 2.62. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.17, iar GG la 1.92.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,0 pentru Kafr Qasim și 1,2 pentru Hapoel Acre. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 71% în model, iar 1.35 e aproape de cota corectă (1.41). Sub 2.5 goluri: 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. Cota 1.59 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Kafr Qasim - Hapoel Acre

Goluri estimate: 0,99 Kafr Qasim și 1,24 Hapoel Acre, total 2,23. 1X2 în model: 29% · 29% · 42%. Peste 2,5: 38% (cotă corectă 2.63). GG: 45% (cotă corectă 2.22). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

11%0
24%1
27%2
20%3
11%4
7%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 62% · peste 2,5: 38% (verde).

Scoruri probabile

0-113,3%1-113,2%0-010,8%1-010,6%0-28,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kafr Qasim. Kafr Qasim a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 29%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final4-0
Pauză0-0
Cornere4-2
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startKafr Qasim · 2.60
Goluri estimate~2,2
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Kafr Qasim - Hapoel Acre?

S-a jucat duminică, 23 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 4-0.

În ce competiție s-a jucat Kafr Qasim - Hapoel Acre?

În Liga Leumit (Israel).

Unde s-a jucat Kafr Qasim - Hapoel Acre?

Pe Stadionul Municipal Lod, în Bnei-Lod, duminică, 23 august, ora 19:00 (ora României).

Cine era favorită în Kafr Qasim - Hapoel Acre?

Niciuna clar: cotele erau 2.60 la gazde și 2.62 la oaspeți. Meciul s-a terminat 4-0.

Câte goluri s-au marcat în Kafr Qasim - Hapoel Acre?

4 goluri, scor final 4-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,2.

Alte meciuri din Liga Leumit

Toată liga →