Miercuri21 octombrie
Live 8 Pune pont

International cluburi · Europa League

Juventus - Rennes

Statistici, pont și cote · joi, 22 octombrie, ora 19:45

Europa League + Pune pont
Juventus
ÎVEVV
Joi19:4522 octombrie
Rennes
ÎVVÎÎ
Șanse după cote, fără marjă · înainte de start
Juventus 61%Egal 22%Rennes 17%

Statistici Juventus vs Rennes

Juventus marchează 2,0 goluri pe meci și primește 1,0. Rennes marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,2. La Rennes, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,2goluri estimate
62%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
2-1scorul cel mai probabil
Juventusultimele 5Rennes
2,00
Puncte / meci
1,20
2,0
Goluri marcate / meci
1,8
1,0
Goluri primite / meci
2,2
3
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Juventus și ultimele 5 Rennes, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică).

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Juventus3-1-1

Î
Juventus - Lazio18.10.26 · Serie A
0-3
V
Celta Vigo - Juventus15.10.26 · Europa League
1-2
E
Cagliari - Juventus11.10.26 · Serie A
1-1
V
Juventus - Atalanta20.09.26 · Serie A
2-0
V
Juventus - NEC Nijmegen17.09.26 · Europa League
5-0

Rennes2-0-3

Î
Paris FC - Rennes18.10.26 · Ligue 1
4-3
V
Rennes - OFI Crete15.10.26 · Europa League
2-1
V
Rennes - Auxerre11.10.26 · Ligue 1
4-1
Î
Laval - Rennes02.10.26 · Amicale intercluburi
1-0
Î
Olympique Lyon - Rennes19.09.26 · Ligue 1
4-0

Ponturi Juventus - Rennes

0

Niciun tipster nu a pus încă pont pe meciul ăsta. Pontul se poate pune până cu 2 minute înainte de start, la cota din acel moment.

Pune pont

Cote Juventus - Rennes

1 · Juventus1.5661% fără marjă
X · Egal4.3022% fără marjă
2 · Rennes5.4517% fără marjă

Cote înainte de start, actualizate

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.15
X2 2.42
12 1.22

Goluri

Peste 1.5 1.22
Sub 2.5 2.17
Peste 2.5 1.70

Ambele marchează

GG Da 1.77
GG Nu 2.02

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.54
Pauză peste 1.5 2.42

Cornere

Sub 9.5 1.87
Peste 9.5 1.87

Analiză și pont Juventus - Rennes

Joi, 22 octombrie, de la 19:45, Rennes joacă pe terenul lui Juventus, în Europa League.

Juventus vine cu trei victorii, un egal și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 10 goluri și a primit 5. În ultimele 5 meciuri, Rennes are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 9-11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

Casele o dau favorită pe Juventus, la 1.56, cu egalul la 4.30. Fără marja caselor, asta înseamnă 61% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.70, iar GG la 1.77.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,0 pentru Juventus și 1,2 pentru Rennes. Scorul cel mai probabil e 2-1.

Verdict

Pentru victorie Juventus, modelul calculează 57%. Cota de 1.56 e sub cea corectă (1.75) și nu merită. Peste 2.5 goluri merită privit: 62% în model, iar 1.70 plătește peste cota corectă de 1.61. Ambele marchează (GG): 60% în model, cota corectă ar fi 1.67. Casele dau 1.77, mai mult. Scorul cel mai probabil: 2-1.

Probabilități Juventus - Rennes

Goluri estimate: 2,04 Juventus și 1,18 Rennes, total 3,22. 1X2 în model: 57% · 21% · 22%. Peste 2,5: 62% (cotă corectă 1.61). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
21%2
22%3
18%4
22%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 38% · peste 2,5: 62% (verde).

Scoruri probabile

2-19,8%1-19,6%2-08,3%1-08,2%3-16,7%

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Rennes. Rennes a primit 11 goluri în ultimele 5 partide.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,5 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media celor două.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Start22.10, 19:45
FavorităJuventus · 1.56
Goluri estimate~3,2
Scor probabil2-1
+ Pune pont pe meci

Întrebări frecvente

La ce oră începe Juventus - Rennes?

Joi, 22 octombrie, ora 19:45, ora României.

În ce competiție se joacă Juventus - Rennes?

În Europa League.

Unde se joacă Juventus - Rennes?

Pe Allianz Stadium, în Torino, joi, 22 octombrie, ora 19:45 (ora României).

Cine e favorită în Juventus - Rennes?

Juventus, la cota 1.56. Egalul e la 4.30.

Câte goluri se așteaptă în Juventus - Rennes?

În jur de 3,2, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 2-1.

Alte meciuri din Europa League

Toată liga →