Duminică18 octombrie
Live 105 Pune pont

International cluburi · Liga Campionilor (F)

Juventus (F) - Torreense (F)

Statistici și rezultat final · miercuri, 5 august

Liga Campionilor (F) Final
Juventus (F)
ÎVEVÎ
Final2-1Pauză 0-0
Torreense (F)
VVEVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Juventus (F) 76%Egal 16%Torreense (F) 8%

Juventus (F) 2-1 Torreense (F): statisticile meciului

Meciul s-a terminat Juventus (F) 2-1 Torreense (F) (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 57% pentru victoria lui Juventus (F), iar cotele fără marjă 76%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,2 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 62%), iar GG a ieșit (60%). Scorul exact 2-1 avea 9,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 6 cornere (4-2) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Juventus (F)în meciTorreense (F)
4
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Juventus (F) vs Torreense (F)

Juventus (F) marchează 1,8 goluri pe meci și primește 1,6. Torreense (F) marchează 1,4 goluri pe meci și primește 0,8.

~3,2goluri estimate
62%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Juventus (F)ultimele 5Torreense (F)
1,40
Puncte / meci
2,00
1,8
Goluri marcate / meci
1,4
1,6
Goluri primite / meci
0,8
2
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
40%
60%
Ambele marchează
40%

Ultimele 5 meciuri Juventus (F) și ultimele 5 Torreense (F), în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Juventus (F)2-1-2

Î
Juventus (F) - AS Roma (F)24.05.26 · Cupa (F)
0-1
V
Parma (F) - Juventus (F)17.05.26 · Serie A (F)
1-3
E
Juventus (F) - Inter Milan (F)10.05.26 · Serie A (F)
3-3
V
Napoli (F) - Juventus (F)02.05.26 · Serie A (F)
2-3
Î
Juventus (F) - AS Roma (F)25.04.26 · Serie A (F)
0-1

Torreense (F)3-1-1

V
Real Sociedad (F) - Torreense (F)24.07.26 · Club Friendly Games, Women
0-2
V
Torreense (F) - Damaiense (F)10.05.26 · Liga BPI (F)
3-1
E
Vitoria (F) - Torreense (F)02.05.26 · Liga BPI (F)
0-0
V
Torreense (F) - Racing Power (F)26.04.26 · Liga BPI (F)
2-1
Î
Benfica (F) - Torreense (F)05.04.26 · Liga BPI (F)
2-0

Ponturi Juventus (F) - Torreense (F)

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Juventus (F)1.1876% fără marjă
X · Egal5.5016% fără marjă
2 · Torreense (F)11.008% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, cornere

Șansă dublă

1X 1.02
X2 3.45
12 1.06

Goluri

Sub 2.5 2.87
Peste 2.5 1.32

Ambele marchează

GG Da 1.76
GG Nu 1.95

Cornere

Sub 9.5 1.85
Peste 9.5 1.87

Analiza de dinainte de meci

Juventus (F) - Torreense (F) s-a jucat miercuri, 5 august, în Liga Campionilor (F). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Juventus (F) vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Torreense (F) are trei victorii, un egal și o înfrângere. Golaveraj: 7-4.

Casele o dau favorită pe Juventus (F), la 1.18, cu egalul la 5.50. Fără marja caselor, asta înseamnă 76% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.32, iar GG la 1.76.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 2,0 pentru Juventus (F) și 1,2 pentru Torreense (F). Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 57% la victorie, față de 76%.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Juventus (F) are 57% în model, dar la 1.18 plătește sub cota corectă de 1.75. Peste 2.5 goluri: 62% în model, cota corectă ar fi 1.61. La 1.32, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 60%. Cota de 1.76 e peste cea corectă (1.67). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Juventus (F) - Torreense (F)

Goluri estimate: 2,00 Juventus (F) și 1,17 Torreense (F), total 3,17. 1X2 în model: 57% · 21% · 22%. Peste 2,5: 62% (cotă corectă 1.61). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
13%1
21%2
22%3
18%4
22%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 38% · peste 2,5: 62% (verde).

Scoruri probabile

1-19,8%2-19,8%1-08,4%2-08,4%3-16,6%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Juventus (F). Juventus (F) a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,8 goluri, după cote 3,5. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 12,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză0-0
Cornere4-2
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startJuventus (F) · 1.18
Goluri estimate~3,2
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Juventus (F) - Torreense (F)?

S-a jucat miercuri, 5 august, ora 22:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Juventus (F) - Torreense (F)?

În Liga Campionilor (F).

Cine era favorită în Juventus (F) - Torreense (F)?

Juventus (F) pleca favorită, la cota 1.18. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Juventus (F) - Torreense (F)?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,2.

Alte meciuri din Liga Campionilor (F)

Toată liga →