Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

BraziliaBrazilia · Cupa

Juventude - Atletico MG

Statistici și rezultat final · miercuri, 5 august

BraziliaCupa · Brazilia Final
Juventude
ÎEVÎV
Final0-1Pauză 0-0
Atletico MG
VEVEV
Șanse înainte de meci, după cote
Juventude 29%Egal 33%Atletico MG 37%

Juventude 0-1 Atletico MG: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Juventude 0-1 Atletico MG (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 41% pentru victoria lui Atletico MG, iar cotele fără marjă 37%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,0 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 69%), iar GG n-a ieșit (NG avea 62%). Scorul exact 0-1 avea 15,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (3-4) și 3 cartonașe galbene (2-1).

Juventudeîn meciAtletico MG
3
Cornere
4
2
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Juventude vs Atletico MG

Juventude marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. Atletico MG marchează 1,0 goluri pe meci și primește 0,4. La Juventude, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 6 întâlniri directe: Juventude 1, egal 3, Atletico MG 2.

~2,0goluri estimate
31%peste 2,5 goluri
38%ambele marchează
0-1scorul cel mai probabil
Juventudeultimele 5Atletico MG
1,40
Puncte / meci
2,20
1,0
Goluri marcate / meci
1,0
1,0
Goluri primite / meci
0,4
2
Victorii
3
20%
Peste 2,5 goluri
20%
20%
Ambele marchează
40%
1
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Juventude și ultimele 5 Atletico MG, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Juventude2-1-2

Î
Juventude - Atletico MG05.08.26 · Cupa
0-1
E
Atletico MG - Juventude02.08.26 · Cupa
0-0
V
Juventude - Avai29.07.26 · Brasileiro - Serie B
1-0
Î
Botafogo SP - Juventude24.07.26 · Brasileiro - Serie B
4-2
V
Juventude - Cuiaba18.07.26 · Brasileiro - Serie B
2-0

Atletico MG3-2-0

V
Juventude - Atletico MG05.08.26 · Cupa
0-1
E
Atletico MG - Juventude02.08.26 · Cupa
0-0
V
Palmeiras - Atletico MG27.07.26 · Brasileiro - Serie A
1-2
E
Atletico MG - Bahia22.07.26 · Brasileiro - Serie A
1-1
V
Vasco da Gama - Atletico MG31.05.26 · Brasileiro - Serie A
0-1

Întâlniri directe Juventude - Atletico MG

Juventude 1Egal 3Atletico MG 2
Î
Juventude - Atletico MG05.08.2026 · pauză 0-0
0-1
E
Atletico MG - Juventude02.08.2026 · pauză 0-0
0-0
E
Atletico MG - Juventude01.10.2025 · pauză 0-0
0-0
Î
Juventude - Atletico MG06.05.2025 · pauză 0-1
0-1
V
Atletico MG - Juventude27.11.2024 · pauză 0-1
2-3
E
Juventude - Atletico MG17.07.2024 · pauză 1-1
1-1

V/E/Î din perspectiva Juventude. 1 din 6 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Juventude - Atletico MG

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Juventude3.2529% fără marjă
X · Egal2.8733% fără marjă
2 · Atletico MG2.5537% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.54
X2 1.35
12 1.40

Goluri

Peste 1.5 1.49
Sub 2.5 1.52
Peste 2.5 2.55

Ambele marchează

GG Da 2.07
GG Nu 1.70

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.28
Pauză peste 1.5 3.60

Cornere

Sub 9.5 1.74
Peste 9.5 1.97

Analiza de dinainte de meci

Juventude - Atletico MG s-a jucat miercuri, 5 august, în Cupa (Brazilia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Juventude vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 5 goluri și a primit 5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Atletico MG n-a pierdut niciunul (trei victorii și două egaluri). Golaveraj: 5-2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 6 întâlniri directe, Juventude a câștigat o dată, Atletico MG de 2 ori, iar trei meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,5 goluri în medie. Ultima: Juventude - Atletico MG 0-1, pe 5 august 2026.

La case, diferența e mică: Juventude are cota 3.25, Atletico MG 2.55. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.55, iar GG la 2.07.

Modelul nostru estimează un meci cu puține goluri: 0,9 pentru Juventude și 1,1 pentru Atletico MG. Scorul cel mai probabil e 0-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă X2 are 72% în model, iar 1.35 e aproape de cota corectă (1.39). Sub 2.5 goluri: 69% în model, cota corectă ar fi 1.45. Cota 1.52 e cam la nivelul ăsta. Pentru nu marchează ambele (NG), modelul calculează 62%. Cota de 1.70 e peste cea corectă (1.61). Scorul cel mai probabil: 0-1.

Probabilități Juventude - Atletico MG

Goluri estimate: 0,86 Juventude și 1,09 Atletico MG, total 1,95. 1X2 în model: 28% · 31% · 41%. Peste 2,5: 31% (cotă corectă 3.23). GG: 38% (cotă corectă 2.63). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

14%0
28%1
27%2
18%3
8%4
5%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 69% · peste 2,5: 31% (verde).

Scoruri probabile

0-115,5%0-014,2%1-113,3%1-012,2%0-28,5%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 31%, mai mult decât de obicei. Un pariu pe victorie simplă e mai expus.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-0
Cornere3-4
Cartonașe galbene2-1
Favorită la startAtletico MG · 2.55
Goluri estimate~2,0
Scor probabil0-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Juventude - Atletico MG?

S-a jucat miercuri, 5 august, ora 01:30 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Juventude - Atletico MG?

În Cupa (Brazilia).

Cine era favorită în Juventude - Atletico MG?

Niciuna clar: cotele erau 3.25 la gazde și 2.55 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Juventude - Atletico MG?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,0.