Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Juve Stabia - Campobasso

Statistici și rezultat final · duminică, 9 august

Amicale intercluburi Final
Juve Stabia
VVVÎV
Final0-2
Campobasso
ÎÎVVE
Șanse înainte de meci, după cote
Juve Stabia 62%Egal 22%Campobasso 16%

Juve Stabia 0-2 Campobasso: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Juve Stabia 0-2 Campobasso. Înainte de start, modelul dădea 14% pentru victoria lui Campobasso, iar cotele fără marjă 16%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG n-a ieșit (NG avea 55%). Scorul exact 0-2 avea 2,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (4-4) și 3 cartonașe galbene (1-2).

Juve Stabiaîn meciCampobasso
4
Cornere
4
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Juve Stabia vs Campobasso

Juve Stabia marchează 2,4 goluri pe meci și primește 0,6. Campobasso marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,2.

~2,7goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
45%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Juve Stabiaultimele 5Campobasso
2,40
Puncte / meci
1,40
2,4
Goluri marcate / meci
0,6
0,6
Goluri primite / meci
1,2
4
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri Juve Stabia și ultimele 5 Campobasso, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Juve Stabia4-0-1

V
Cavese - Juve Stabia06.08.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Juve Stabia - Ischia31.07.26 · Amicale intercluburi
5-1
V
Juve Stabia - Potenza26.07.26 · Amicale intercluburi
4-0
Î
Monza - Juve Stabia19.05.26 · Serie B
2-1
V
Modena - Juve Stabia12.05.26 · Serie B
0-1

Campobasso2-1-2

Î
Potenza - Campobasso13.05.26 · Serie C - Promovare
3-1
Î
Campobasso - Potenza10.05.26 · Serie C - Promovare
0-3
V
Campobasso - Ascoli Calcio26.04.26 · Serie C
1-0
V
Perugia - Campobasso18.04.26 · Serie C
0-1
E
Campobasso - AC Bra11.04.26 · Serie C
0-0

Ponturi Juve Stabia - Campobasso

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Juve Stabia1.4762% fără marjă
X · Egal4.2522% fără marjă
2 · Campobasso5.6516% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.10
X2 2.42
12 1.17

Goluri

Peste 1.5 1.17
Sub 2.5 2.10
Peste 2.5 1.64

Ambele marchează

GG Da 1.80
GG Nu 1.90

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.51
Pauză peste 1.5 2.32

Analiza de dinainte de meci

Juve Stabia - Campobasso s-a jucat duminică, 9 august, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Juve Stabia vine cu patru victorii și o înfrângere în ultimele 5 meciuri. A marcat 12 goluri și a primit 3. În ultimele 5 meciuri, Campobasso are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 3-6.

Casele o dau favorită pe Juve Stabia, la 1.47, cu egalul la 4.25. Fără marja caselor, asta înseamnă 62% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.64, iar GG la 1.80.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,9 pentru Juve Stabia și 0,8 pentru Campobasso. Scorul cel mai probabil e 1-0.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Juve Stabia are 64% în model, dar la 1.47 plătește sub cota corectă de 1.56. Peste 1.5 goluri: 74% în model, cota corectă ar fi 1.35. La 1.17, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Juve Stabia - Campobasso

Goluri estimate: 1,90 Juve Stabia și 0,76 Campobasso, total 2,66. 1X2 în model: 64% · 22% · 14%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 45% (cotă corectă 2.22). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-013,3%2-012,6%1-110,1%2-19,6%3-08,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,4 goluri, după cote 2,9. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-2
Cornere4-4
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startJuve Stabia · 1.47
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Juve Stabia - Campobasso?

S-a jucat duminică, 9 august, ora 18:30 (ora României) și s-a terminat 0-2.

În ce competiție s-a jucat Juve Stabia - Campobasso?

În Amicale intercluburi.

Cine era favorită în Juve Stabia - Campobasso?

Juve Stabia pleca favorită, la cota 1.47. Meciul s-a terminat 0-2.

Câte goluri s-au marcat în Juve Stabia - Campobasso?

2 goluri, scor final 0-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →