Duminică18 octombrie
Live 142 Pune pont

PoloniaPolonia · III Liga - Gr.4

JKS Jaroslaw - Wieczysta II Krakow

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 15 august

PoloniaIII Liga - Gr.4 · Polonia Final
JKS Jaroslaw
ÎEVÎE
Final1-2Pauză 1-2
Wieczysta II Krakow
ÎÎEEV
Șanse înainte de meci, după cote
JKS Jaroslaw 35%Egal 24%Wieczysta II Krakow 41%

JKS Jaroslaw 1-2 Wieczysta II Krakow: statisticile meciului

Meciul s-a terminat JKS Jaroslaw 1-2 Wieczysta II Krakow (pauză 1-2). Înainte de start, modelul dădea 39% pentru victoria lui Wieczysta II Krakow, iar cotele fără marjă 41%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 3,3 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 64%), iar GG a ieșit (65%). Scorul exact 1-2 avea 8,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (10-2) și 3 cartonașe galbene (1-2).

JKS Jaroslawîn meciWieczysta II Krakow
10
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici JKS Jaroslaw vs Wieczysta II Krakow

JKS Jaroslaw marchează 1,8 goluri pe meci și primește 2,2. Wieczysta II Krakow marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,8. La JKS Jaroslaw, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,3goluri estimate
64%peste 2,5 goluri
65%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
JKS Jaroslawultimele 5Wieczysta II Krakow
1,00
Puncte / meci
1,00
1,8
Goluri marcate / meci
1,2
2,2
Goluri primite / meci
1,8
1
Victorii
1
100%
Peste 2,5 goluri
60%
100%
Ambele marchează
80%

Ultimele 5 meciuri JKS Jaroslaw și ultimele 5 Wieczysta II Krakow, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

JKS Jaroslaw1-2-2

Î
Wisloka Debica - JKS Jaroslaw08.08.26 · III Liga - Gr.4
3-1
E
JKS Jaroslaw - Sokol Kolbuszowa Dolna01.08.26 · III Liga - Gr.4
2-2
V
JKS Jaroslaw - Moravia Morawica25.07.26 · Amicale intercluburi
3-2
Î
Puszcza Niepolomice - JKS Jaroslaw23.07.26 · Amicale intercluburi
2-1
E
Stal Mielec - JKS Jaroslaw17.07.26 · Amicale intercluburi
2-2

Wieczysta II Krakow1-2-2

Î
Wieczysta II Krakow - AKS 1947 Busko Zdroj08.08.26 · III Liga - Gr.4
1-3
Î
Czarni Polaniec - Wieczysta II Krakow02.08.26 · III Liga - Gr.4
3-1
E
Hutnik Kraków II - Wieczysta II Krakow26.07.26 · Amicale intercluburi
2-2
E
Kalwaria Zebrzydowska - Wieczysta II Krakow13.06.26 · 4. Liga małopolska
1-1
V
Pcimianka Pcim - Wieczysta II Krakow07.06.26 · 4. Liga małopolska
0-1

Ponturi JKS Jaroslaw - Wieczysta II Krakow

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · JKS Jaroslaw2.6035% fără marjă
X · Egal3.8524% fără marjă
2 · Wieczysta II Krakow2.2741% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.57
X2 1.37
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.27
Peste 2.5 1.56

Ambele marchează

GG Da 1.49
GG Nu 2.45

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.53
Pauză peste 1.5 2.35

Analiza de dinainte de meci

JKS Jaroslaw - Wieczysta II Krakow s-a jucat sâmbătă, 15 august, în III Liga - Gr.4 (Polonia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

JKS Jaroslaw vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 9 goluri și a primit 11. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Wieczysta II Krakow are o victorie, două egaluri și două înfrângeri. Golaveraj: 6-9.

La case, diferența e mică: JKS Jaroslaw are cota 2.60, Wieczysta II Krakow 2.27. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.56, iar GG la 1.49.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,6 pentru JKS Jaroslaw și 1,7 pentru Wieczysta II Krakow. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: JKS Jaroslaw are 38%, Wieczysta II Krakow 39%. Peste 2.5 goluri are 64% în model, iar 1.56 e aproape de cota corectă (1.56). Ambele marchează (GG): 65% în model, cota corectă ar fi 1.54. Cota 1.49 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități JKS Jaroslaw - Wieczysta II Krakow

Goluri estimate: 1,64 JKS Jaroslaw și 1,65 Wieczysta II Krakow, total 3,29. 1X2 în model: 38% · 23% · 39%. Peste 2,5: 64% (cotă corectă 1.56). GG: 65% (cotă corectă 1.54). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

4%0
12%1
20%2
22%3
18%4
24%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 36% · peste 2,5: 64% (verde).

Scoruri probabile

1-110,1%1-28,3%2-18,3%2-26,8%1-06,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: JKS Jaroslaw. JKS Jaroslaw a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Wieczysta II Krakow. Wieczysta II Krakow a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,5% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză1-2
Cornere10-2
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startWieczysta II Krakow · 2.27
Goluri estimate~3,3
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat JKS Jaroslaw - Wieczysta II Krakow?

S-a jucat sâmbătă, 15 august, ora 18:00 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat JKS Jaroslaw - Wieczysta II Krakow?

În III Liga - Gr.4 (Polonia).

Unde s-a jucat JKS Jaroslaw - Wieczysta II Krakow?

Pe Stadion JKS-u, în Jarosław, sâmbătă, 15 august, ora 18:00 (ora României).

Cine era favorită în JKS Jaroslaw - Wieczysta II Krakow?

Niciuna clar: cotele erau 2.60 la gazde și 2.27 la oaspeți. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în JKS Jaroslaw - Wieczysta II Krakow?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,3.

Alte meciuri din III Liga - Gr.4

Toată liga →