Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

FinlandaFinlanda · Ykkosliiga

JaPS - Klubi 04

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

FinlandaYkkosliiga · Finlanda Final
JaPS
VVÎVÎ
Final2-0Pauză 1-0
Klubi 04
ÎVEÎV
Șanse înainte de meci, după cote
JaPS 41%Egal 27%Klubi 04 32%

JaPS 2-0 Klubi 04: statisticile meciului

Meciul s-a terminat JaPS 2-0 Klubi 04 (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 38% pentru victoria lui JaPS, iar cotele fără marjă 41%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,8 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 48%), iar GG n-a ieșit (NG avea 44%). Scorul exact 2-0 avea 6,2% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 18 cornere (5-13) și 3 cartonașe galbene (1-2).

JaPSîn meciKlubi 04
5
Cornere
13
1
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici JaPS vs Klubi 04

JaPS marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,4. Klubi 04 marchează și primește câte 1,2 goluri pe meci. La Klubi 04, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri. Ultimele 7 întâlniri directe: JaPS 5, egal 0, Klubi 04 2.

~2,8goluri estimate
52%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
JaPSultimele 5Klubi 04
1,80
Puncte / meci
1,40
1,2
Goluri marcate / meci
1,2
1,4
Goluri primite / meci
1,2
3
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
20%
5
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri JaPS și ultimele 5 Klubi 04, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

JaPS3-0-2

V
JaPS - Klubi 0425.07.26 · Ykkosliiga
2-0
V
Ekenas - JaPS18.07.26 · Ykkosliiga
0-1
Î
KTP - JaPS10.07.26 · Ykkosliiga
4-1
V
JaPS - SJK Akatemia03.07.26 · Ykkosliiga
1-0
Î
KaPa - JaPS28.06.26 · Ykkosliiga
3-1

Klubi 042-1-2

Î
JaPS - Klubi 0425.07.26 · Ykkosliiga
2-0
V
KaPa - Klubi 0421.07.26 · Ykkosliiga
0-2
E
Klubi 04 - Haka Valkeakoski17.07.26 · Ykkosliiga
2-2
Î
Klubi 04 - JIPPO11.07.26 · Ykkosliiga
0-2
V
Klubi 04 - SJK Akatemia26.06.26 · Ykkosliiga
2-0

Întâlniri directe JaPS - Klubi 04

JaPS 5Egal 0Klubi 04 2
V
JaPS - Klubi 0425.07.2026 · pauză 1-0
2-0
V
JaPS - Klubi 0410.04.2026 · pauză 1-0
1-0
V
JaPS - Klubi 0428.02.2026
4-0
Î
Klubi 04 - JaPS04.10.2025 · pauză 1-0
2-1
V
JaPS - Klubi 0413.06.2025 · pauză 1-0
2-0
V
Klubi 04 - JaPS23.04.2025 · pauză 2-1
4-6
Î
Klubi 04 - JaPS09.02.2025 · pauză 0-1
3-2

V/E/Î din perspectiva JaPS. 4 din 7 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi JaPS - Klubi 04

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · JaPS2.2541% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Klubi 042.8532% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.31
X2 1.62
12 1.25

Goluri

Peste 1.5 1.15
Sub 2.5 2.20
Peste 2.5 1.58

Ambele marchează

GG Da 1.52
GG Nu 2.37

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.54
Pauză peste 1.5 2.27

Cornere

Sub 9.5 2.22
Peste 9.5 1.59

Analiza de dinainte de meci

JaPS - Klubi 04 s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în Ykkosliiga (Finlanda). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, JaPS are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 6-7. Klubi 04 vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

În ultimele 7 întâlniri directe, JaPS a câștigat de 5 ori, Klubi 04 de 2 ori. Au fost meciuri deschise, cu 3,9 goluri în medie. Ultima: JaPS - Klubi 04 2-0, pe 25 iulie 2026.

JaPS pleacă favorită, la cota 2.25. Egalul e la 3.40, iar Klubi 04 la 2.85. Fără marja caselor, asta înseamnă 41% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.58, iar GG la 1.52.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,4 pentru JaPS și 1,4 pentru Klubi 04. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: JaPS are 38%, Klubi 04 36%. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 76%. Cota de 1.15 e sub cea corectă (1.32) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități JaPS - Klubi 04

Goluri estimate: 1,40 JaPS și 1,36 Klubi 04, total 2,76. 1X2 în model: 38% · 26% · 36%. Peste 2,5: 52% (cotă corectă 1.92). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
18%1
24%2
22%3
15%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 48% · peste 2,5: 52% (verde).

Scoruri probabile

1-112,1%1-08,9%0-18,6%2-18,4%1-28,2%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,5 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai multe goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 3,9 goluri, iar modelul estimează acum 2,8.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-0
Pauză1-0
Cornere5-13
Cartonașe galbene1-2
Favorită la startJaPS · 2.25
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat JaPS - Klubi 04?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 16:00 (ora României) și s-a terminat 2-0.

În ce competiție s-a jucat JaPS - Klubi 04?

În Ykkosliiga (Finlanda).

Cine era favorită în JaPS - Klubi 04?

JaPS pleca favorită, la cota 2.25. Meciul s-a terminat 2-0.

Câte goluri s-au marcat în JaPS - Klubi 04?

2 goluri, scor final 2-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.

Alte meciuri din Ykkosliiga

Toată liga →