Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

IsraelIsrael · Cupa Ligii

Ironi Tiberias - Bnei Sakhnin

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 25 iulie

IsraelCupa Ligii · Israel Final
Ironi Tiberias
EVVVV
Final2-1Pauză 0-1
Bnei Sakhnin
ÎÎÎÎE
Șanse înainte de meci, după cote
Ironi Tiberias 30%Egal 28%Bnei Sakhnin 42%

Ironi Tiberias 2-1 Bnei Sakhnin: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ironi Tiberias 2-1 Bnei Sakhnin (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 54% pentru victoria lui Ironi Tiberias, iar cotele fără marjă 30%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,8 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 53%), iar GG a ieșit (53%). Scorul exact 2-1 avea 9,8% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (6-3) și 3 cartonașe galbene (0-3).

Ironi Tiberiasîn meciBnei Sakhnin
6
Cornere
3
0
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ironi Tiberias vs Bnei Sakhnin

Ironi Tiberias marchează 2,6 goluri pe meci și primește 1,2. Bnei Sakhnin marchează 0,2 goluri pe meci și primește 2,2. Ultimele 8 întâlniri directe: Ironi Tiberias 1, egal 4, Bnei Sakhnin 3.

~2,8goluri estimate
53%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Ironi Tiberiasultimele 5Bnei Sakhnin
2,60
Puncte / meci
0,20
2,6
Goluri marcate / meci
0,2
1,2
Goluri primite / meci
2,2
4
Victorii
0
60%
Peste 2,5 goluri
40%
40%
Ambele marchează
20%
1
Victorii în directe
3

Ultimele 5 meciuri Ironi Tiberias și ultimele 5 Bnei Sakhnin, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ironi Tiberias4-1-0

E
Ironi Tiberias - Maccabi Netanya03.07.26 · Amicale intercluburi
3-3
V
Hapoel Jerusalem - Ironi Tiberias18.05.26 · Premier League
0-2
V
Ironi Tiberias - Maccabi Bnei Raina13.05.26 · Premier League
1-0
V
Ironi Tiberias - Maccabi Netanya10.05.26 · Premier League
4-3
V
SC Ashdod - Ironi Tiberias03.05.26 · Premier League
0-3

Bnei Sakhnin0-1-4

Î
Hapoel Haifa - Bnei Sakhnin18.05.26 · Premier League
3-0
Î
Bnei Sakhnin - Hapoel Ironi Kiryat Shmona13.05.26 · Premier League
0-4
Î
Hapoel Jerusalem - Bnei Sakhnin10.05.26 · Premier League
1-0
Î
Bnei Sakhnin - Maccabi Bnei Raina04.05.26 · Premier League
0-2
E
Bnei Sakhnin - SC Ashdod28.04.26 · Premier League
1-1

Întâlniri directe Ironi Tiberias - Bnei Sakhnin

Ironi Tiberias 1Egal 4Bnei Sakhnin 3
E
Bnei Sakhnin - Ironi Tiberias18.04.2026 · pauză 0-0
0-0
E
Ironi Tiberias - Bnei Sakhnin24.01.2026 · pauză 0-0
1-1
Î
Bnei Sakhnin - Ironi Tiberias18.10.2025 · pauză 1-0
2-0
E
Bnei Sakhnin - Ironi Tiberias27.07.2025 · pauză 1-0
1-1
Î
Bnei Sakhnin - Ironi Tiberias29.03.2025 · pauză 1-0
2-1
E
Bnei Sakhnin - Ironi Tiberias04.01.2025 · pauză 0-0
0-0
V
Ironi Tiberias - Bnei Sakhnin21.09.2024 · pauză 0-0
1-0
Î
Bnei Sakhnin - Ironi Tiberias11.08.2024 · pauză 0-0
2-1

V/E/Î din perspectiva Ironi Tiberias. 2 din 8 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Ironi Tiberias - Bnei Sakhnin

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ironi Tiberias3.0530% fără marjă
X · Egal3.2528% fără marjă
2 · Bnei Sakhnin2.2042% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.60
X2 1.28
12 1.29

Goluri

Peste 1.5 1.32
Sub 2.5 1.65
Peste 2.5 2.07

Ambele marchează

GG Da 1.83
GG Nu 1.87

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.32
Pauză peste 1.5 2.87

Cornere

Sub 9.5 1.64
Peste 9.5 2.12

Analiza de dinainte de meci

Ironi Tiberias - Bnei Sakhnin s-a jucat sâmbătă, 25 iulie, în Cupa Ligii (Israel). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Ironi Tiberias n-a pierdut niciunul (patru victorii și un egal). Golaveraj: 13-6. Bnei Sakhnin n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: un egal și patru înfrângeri. A marcat 1 gol și a primit 11.

În ultimele 8 întâlniri directe, Ironi Tiberias a câștigat o dată, Bnei Sakhnin de 3 ori, iar patru meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,6 goluri în medie. Ultima: Bnei Sakhnin - Ironi Tiberias 0-0, pe 18 aprilie 2026.

Bnei Sakhnin pleacă favorită, la cota 2.20. Egalul e la 3.25, iar Ironi Tiberias la 3.05. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.07, iar GG la 1.83.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,8 pentru Ironi Tiberias și 1,0 pentru Bnei Sakhnin. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 54% la victorie, față de 30%.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie Ironi Tiberias, modelul calculează 54%. Cota de 3.05 e peste cea corectă (1.85). Peste 1.5 goluri are 77% în model, iar 1.32 e aproape de cota corectă (1.30). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Ironi Tiberias - Bnei Sakhnin

Goluri estimate: 1,75 Ironi Tiberias și 1,02 Bnei Sakhnin, total 2,77. 1X2 în model: 54% · 24% · 22%. Peste 2,5: 53% (cotă corectă 1.89). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

6%0
17%1
24%2
22%3
16%4
15%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 47% · peste 2,5: 53% (verde).

Scoruri probabile

1-111,2%1-011,0%2-19,8%2-09,6%0-16,4%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Bnei Sakhnin. Bnei Sakhnin a primit 11 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Bnei Sakhnin. Bnei Sakhnin a marcat doar 1 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,1 goluri, după cote 2,5. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Favorit fără formă. Bnei Sakhnin e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,0% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 1,6 goluri, iar modelul estimează acum 2,8.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Pauză0-1
Cornere6-3
Cartonașe galbene0-3
Favorită la startBnei Sakhnin · 2.20
Goluri estimate~2,8
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ironi Tiberias - Bnei Sakhnin?

S-a jucat sâmbătă, 25 iulie, ora 20:30 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Ironi Tiberias - Bnei Sakhnin?

În Cupa Ligii (Israel).

Unde s-a jucat Ironi Tiberias - Bnei Sakhnin?

Pe Stadionul Green, în Nof HaGalil, sâmbătă, 25 iulie, ora 20:30 (ora României).

Cine era favorită în Ironi Tiberias - Bnei Sakhnin?

Bnei Sakhnin pleca favorită, la cota 2.20. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Ironi Tiberias - Bnei Sakhnin?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,8.