Duminică18 octombrie
Live 146 Pune pont

IsraelIsrael · Liga Leumit

Ironi Modiin - Maccabi Kiryat Gat

Statistici și rezultat final · duminică, 30 august

IsraelLiga Leumit · Israel Final
Ironi Modiin
VÎÎVE
Final1-1Pauză 0-0
Maccabi Kiryat Gat
ÎVÎEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Ironi Modiin 32%Egal 27%Maccabi Kiryat Gat 41%

Ironi Modiin 1-1 Maccabi Kiryat Gat: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ironi Modiin 1-1 Maccabi Kiryat Gat (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 27%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 2 goluri, față de 2,6 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 52%), iar GG a ieșit (53%). Scorul exact 1-1 avea 12,5% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (6-3) și 8 cartonașe galbene (3-5).

Ironi Modiinîn meciMaccabi Kiryat Gat
6
Cornere
3
3
Cartonașe galbene
5

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ironi Modiin vs Maccabi Kiryat Gat

Ironi Modiin marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,2. Maccabi Kiryat Gat marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,6.

~2,6goluri estimate
48%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Ironi Modiinultimele 5Maccabi Kiryat Gat
1,40
Puncte / meci
0,80
1,4
Goluri marcate / meci
1,2
1,2
Goluri primite / meci
1,6
2
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%

Ultimele 5 meciuri Ironi Modiin și ultimele 5 Maccabi Kiryat Gat, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ironi Modiin2-1-2

V
Hapoel Kfar Saba - Ironi Modiin23.08.26 · Liga Leumit
1-4
Î
Ironi Modiin - Maccabi Herzliya18.08.26 · Liga Leumit
0-2
Î
Ironi Modiin - Maccabi Yafo Kabilyo11.08.26 · Cupa ligii - National
0-1
V
Ironi Modiin - Kafr Qasim06.08.26 · Cupa ligii - National
2-1
E
Hapoel Kfar Shalem - Ironi Modiin03.08.26 · Cupa ligii - National
1-1

Maccabi Kiryat Gat1-1-3

Î
Maccabi Kiryat Gat - Hapoel Rishon Lezion24.08.26 · Liga Leumit
1-2
V
Hapoel Acre - Maccabi Kiryat Gat18.08.26 · Liga Leumit
0-2
Î
Hapoel Kfar Shalem - Maccabi Kiryat Gat11.08.26 · Cupa ligii - National
1-0
E
Maccabi Kiryat Gat - Maccabi Yafo Kabilyo06.08.26 · Cupa ligii - National
2-2
Î
Hapoel Rishon Lezion - Maccabi Kiryat Gat03.08.26 · Cupa ligii - National
3-1

Ponturi Ironi Modiin - Maccabi Kiryat Gat

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ironi Modiin2.8732% fără marjă
X · Egal3.4027% fără marjă
2 · Maccabi Kiryat Gat2.2241% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.44
X2 1.42
12 1.28

Goluri

Peste 1.5 1.31
Sub 2.5 1.69
Peste 2.5 2.02

Ambele marchează

GG Da 1.83
GG Nu 1.87

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.32
Pauză peste 1.5 2.87

Analiza de dinainte de meci

Ironi Modiin - Maccabi Kiryat Gat s-a jucat duminică, 30 august, în Liga Leumit (Israel). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Ironi Modiin vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 6. În ultimele 5 meciuri, Maccabi Kiryat Gat are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 6-8.

Casele o dau favorită pe Maccabi Kiryat Gat, la 2.22, cu egalul la 3.40. Fără marja caselor, asta înseamnă 41% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.02, iar GG la 1.83.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Ironi Modiin și 1,3 pentru Maccabi Kiryat Gat. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Ironi Modiin are 38%, Maccabi Kiryat Gat 36%. Peste 1.5 goluri are 73% în model, iar 1.31 e aproape de cota corectă (1.37). Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Ironi Modiin - Maccabi Kiryat Gat

Goluri estimate: 1,33 Ironi Modiin și 1,27 Maccabi Kiryat Gat, total 2,60. 1X2 în model: 38% · 26% · 36%. Peste 2,5: 48% (cotă corectă 2.08). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
19%1
25%2
22%3
14%4
12%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 52% · peste 2,5: 48% (verde).

Scoruri probabile

1-112,5%1-09,9%0-19,4%2-18,3%1-28,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Maccabi Kiryat Gat. Maccabi Kiryat Gat a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Maccabi Kiryat Gat e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-1
Pauză0-0
Cornere6-3
Cartonașe galbene3-5
Favorită la startMaccabi Kiryat Gat · 2.22
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ironi Modiin - Maccabi Kiryat Gat?

S-a jucat duminică, 30 august, ora 19:00 (ora României) și s-a terminat 1-1.

În ce competiție s-a jucat Ironi Modiin - Maccabi Kiryat Gat?

În Liga Leumit (Israel).

Cine era favorită în Ironi Modiin - Maccabi Kiryat Gat?

Maccabi Kiryat Gat pleca favorită, la cota 2.22. Meciul s-a terminat 1-1.

Câte goluri s-au marcat în Ironi Modiin - Maccabi Kiryat Gat?

2 goluri, scor final 1-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Liga Leumit

Toată liga →