Duminică18 octombrie
Live 145 Pune pont

IsraelIsrael · Cupa ligii - National

Ironi Modiin - Kafr Qasim

Statistici și rezultat final · joi, 6 august

IsraelCupa ligii - National · Israel Final
Ironi Modiin
EÎVÎV
Final2-1
Kafr Qasim
ÎVÎEE
Șanse înainte de meci, după cote
Ironi Modiin 32%Egal 31%Kafr Qasim 37%

Ironi Modiin 2-1 Kafr Qasim: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Ironi Modiin 2-1 Kafr Qasim. Înainte de start, modelul dădea 38% pentru victoria lui Ironi Modiin, iar cotele fără marjă 32%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,6 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 47%), iar GG a ieșit (52%). Scorul exact 2-1 avea 8,3% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 8 cornere (5-3) și 6 cartonașe galbene (3-3).

Ironi Modiinîn meciKafr Qasim
5
Cornere
3
3
Cartonașe galbene
3

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Ironi Modiin vs Kafr Qasim

Ironi Modiin marchează și primește câte 1,4 goluri pe meci. Kafr Qasim marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,6. Ultimele 4 întâlniri directe: Ironi Modiin 0, egal 3, Kafr Qasim 1.

~2,6goluri estimate
47%peste 2,5 goluri
52%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Ironi Modiinultimele 5Kafr Qasim
1,40
Puncte / meci
1,00
1,4
Goluri marcate / meci
1,2
1,4
Goluri primite / meci
1,6
2
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Ironi Modiin și ultimele 5 Kafr Qasim, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Ironi Modiin2-1-2

E
Hapoel Kfar Shalem - Ironi Modiin03.08.26 · Cupa ligii - National
1-1
Î
Bnei Yehuda Tel Aviv - Ironi Modiin30.07.26 · Cupa ligii - National
3-1
V
SC Ashdod - Ironi Modiin10.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
Î
Hapoel Raanana - Ironi Modiin25.05.26 · Liga Leumit
2-0
V
Hapoel Nof HaGalil - Ironi Modiin19.05.26 · Liga Leumit
0-2

Kafr Qasim1-2-2

Î
Kafr Qasim - Bnei Yehuda Tel Aviv03.08.26 · Cupa ligii - National
0-1
V
Kafr Qasim - Hapoel Kfar Shalem30.07.26 · Cupa ligii - National
2-1
Î
Hapoel Afula - Kafr Qasim25.05.26 · Liga Leumit
2-0
E
Hapoel Raanana - Kafr Qasim19.05.26 · Liga Leumit
2-2
E
Kafr Qasim - Maccabi Yafo Kabilyo15.05.26 · Liga Leumit
2-2

Întâlniri directe Ironi Modiin - Kafr Qasim

Ironi Modiin 0Egal 3Kafr Qasim 1
E
Ironi Modiin - Kafr Qasim01.05.2026 · pauză 1-0
1-1
E
Ironi Modiin - Kafr Qasim17.04.2026 · pauză 0-0
0-0
E
Kafr Qasim - Ironi Modiin12.12.2025 · pauză 0-0
0-0
Î1-2

V/E/Î din perspectiva Ironi Modiin. 1 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Ironi Modiin - Kafr Qasim

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Ironi Modiin2.8032% fără marjă
X · Egal2.9231% fără marjă
2 · Kafr Qasim2.4537% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.43
X2 1.33
12 1.31

Goluri

Peste 1.5 1.37
Sub 2.5 1.57
Peste 2.5 2.22

Ambele marchează

GG Da 1.90
GG Nu 1.80

Analiza de dinainte de meci

Ironi Modiin - Kafr Qasim s-a jucat joi, 6 august, în Cupa ligii - National (Israel). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Ironi Modiin are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 7-7. Kafr Qasim vine cu o victorie, două egaluri și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 8.

În ultimele 4 întâlniri directe, Ironi Modiin a câștigat niciodată, Kafr Qasim o dată, iar trei meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,3 goluri în medie. Ultima: Ironi Modiin - Kafr Qasim 1-1, pe 1 mai 2026.

Casele văd un meci echilibrat: 2.80 pentru gazde, 2.45 pentru oaspeți și 2.92 la egal. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.22, iar GG la 1.90.

După modelul nostru, ne putem aștepta la în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Ironi Modiin și 1,3 pentru Kafr Qasim. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Ironi Modiin are 38%, Kafr Qasim 35%. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 72%. Cota de 1.37 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Ironi Modiin - Kafr Qasim

Goluri estimate: 1,31 Ironi Modiin și 1,26 Kafr Qasim, total 2,57. 1X2 în model: 38% · 27% · 35%. Peste 2,5: 47% (cotă corectă 2.13). GG: 52% (cotă corectă 1.92). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

8%0
20%1
25%2
21%3
14%4
12%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 53% · peste 2,5: 47% (verde).

Scoruri probabile

1-112,6%1-010,0%0-19,6%2-18,3%1-28,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Kafr Qasim. Kafr Qasim a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,8% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Directe cu mai puține goluri. Întâlnirile directe au avut în medie 1,3 goluri, iar modelul estimează acum 2,6.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final2-1
Cornere5-3
Cartonașe galbene3-3
Favorită la startKafr Qasim · 2.45
Goluri estimate~2,6
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Ironi Modiin - Kafr Qasim?

S-a jucat joi, 6 august, ora 20:00 (ora României) și s-a terminat 2-1.

În ce competiție s-a jucat Ironi Modiin - Kafr Qasim?

În Cupa ligii - National (Israel).

Unde s-a jucat Ironi Modiin - Kafr Qasim?

Pe Stadionul Municipal Lod, în Bnei-Lod, joi, 6 august, ora 20:00 (ora României).

Cine era favorită în Ironi Modiin - Kafr Qasim?

Niciuna clar: cotele erau 2.80 la gazde și 2.45 la oaspeți. Meciul s-a terminat 2-1.

Câte goluri s-au marcat în Ironi Modiin - Kafr Qasim?

3 goluri, scor final 2-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,6.

Alte meciuri din Cupa ligii - National

Toată liga →