Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

ScotiaScotia · Cupa Ligii

Inverness - St. Johnstone

Statistici și rezultat final · marți, 21 iulie

ScotiaCupa Ligii · Scotia Final
Inverness
VEVÎÎ
Final1-0Pauză 1-0
St. Johnstone
VVVVV
Șanse înainte de meci, după cote
Inverness 24%Egal 26%St. Johnstone 50%

Inverness 1-0 St. Johnstone: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Inverness 1-0 St. Johnstone (pauză 1-0). Înainte de start, modelul dădea 19% pentru victoria lui Inverness, iar cotele fără marjă 24%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-a marcat 1 gol, față de 3,1 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 42%), iar GG n-a ieșit (NG avea 44%). Scorul exact 1-0 avea 4,9% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (5-2) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Invernessîn meciSt. Johnstone
5
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Inverness vs St. Johnstone

Inverness marchează și primește câte 1,6 goluri pe meci. St. Johnstone marchează 3,2 goluri pe meci și primește 0,4. La St. Johnstone, 4 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,1goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
56%ambele marchează
1-2scorul cel mai probabil
Invernessultimele 5St. Johnstone
1,40
Puncte / meci
3,00
1,6
Goluri marcate / meci
3,2
1,6
Goluri primite / meci
0,4
2
Victorii
5
60%
Peste 2,5 goluri
80%
60%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
1

Ultimele 5 meciuri Inverness și ultimele 5 St. Johnstone, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Inverness2-1-2

V
Linlithgow - Inverness18.07.26 · Cupa Ligii
0-2
E
Inverness - East Fife11.07.26 · Cupa Ligii
1-1
V
Cove Rangers - Inverness07.07.26 · Amicale intercluburi
1-4
Î
Inverness - Ross County04.07.26 · Amicale intercluburi
0-4
Î
Forres M. - Inverness03.07.26 · Amicale intercluburi
2-1

St. Johnstone5-0-0

V
St. Johnstone - Greenock Morton18.07.26 · Cupa Ligii
3-0
V
Linlithgow - St. Johnstone14.07.26 · Cupa Ligii
0-2
V
Cove Rangers - St. Johnstone11.07.26 · Amicale intercluburi
2-4
V
Montrose - St. Johnstone04.07.26 · Amicale intercluburi
0-3
V
Forfar Athletic - St. Johnstone30.06.26 · Amicale intercluburi
0-4

Întâlniri directe Inverness - St. Johnstone

Inverness 0Egal 0St. Johnstone 1
Î
Inverness - St. Johnstone19.07.2025 · pauză 0-0
0-1

V/E/Î din perspectiva Inverness. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Inverness - St. Johnstone

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Inverness3.9024% fără marjă
X · Egal3.5026% fără marjă
2 · St. Johnstone1.8550% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.76
X2 1.25
12 1.26

Goluri

Peste 1.5 1.26
Sub 2.5 1.88
Peste 2.5 1.83

Ambele marchează

GG Da 1.72
GG Nu 2.00

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.42
Pauză peste 1.5 2.65

Cornere

Sub 9.5 1.90
Peste 9.5 1.80

Analiza de dinainte de meci

Inverness - St. Johnstone s-a jucat marți, 21 iulie, în Cupa Ligii (Scotia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

În ultimele 5 meciuri, Inverness are două victorii, un egal și două înfrângeri. Golaveraj: 8-8. St. Johnstone n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: cinci victorii. A marcat 16 goluri și a primit 2. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Inverness - St. Johnstone 0-1, pe 19 iulie 2025.

St. Johnstone pleacă favorită, la cota 1.85. Egalul e la 3.50, iar Inverness la 3.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 50% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.83, iar GG la 1.72.

După modelul nostru, ne putem aștepta la un meci cu goluri: 1,0 pentru Inverness și 2,0 pentru St. Johnstone. Scorul cel mai probabil e 1-2.

Verdictul de dinainte de meci

Pentru victorie St. Johnstone, modelul calculează 60%. Cota de 1.85 e peste cea corectă (1.67). Peste 2.5 goluri merită privit: 58% în model, iar 1.83 plătește peste cota corectă de 1.72. Scorul cel mai probabil: 1-2.

Probabilități Inverness - St. Johnstone

Goluri estimate: 1,03 Inverness și 2,02 St. Johnstone, total 3,05. 1X2 în model: 19% · 21% · 60%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 56% (cotă corectă 1.79). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-210,0%1-19,9%0-29,7%0-19,6%1-36,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Inverness. Inverness a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 3,4 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 8,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-0
Pauză1-0
Cornere5-2
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startSt. Johnstone · 1.85
Goluri estimate~3,1
Scor probabil1-2

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Inverness - St. Johnstone?

S-a jucat marți, 21 iulie, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 1-0.

În ce competiție s-a jucat Inverness - St. Johnstone?

În Cupa Ligii (Scotia).

Unde s-a jucat Inverness - St. Johnstone?

Pe Stadionul Caledonian, în Inverness, marți, 21 iulie, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Inverness - St. Johnstone?

St. Johnstone pleca favorită, la cota 1.85. Meciul s-a terminat 1-0.

Câte goluri s-au marcat în Inverness - St. Johnstone?

Un gol, scor final 1-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,1.