Duminică18 octombrie
Live 107 Pune pont

ScotiaScotia · Championship

Inverness - Dunfermline Athletic

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 1 august

ScotiaChampionship · Scotia Final
Inverness
VVVEV
Final0-0Pauză 0-0
Șanse înainte de meci, după cote
Inverness 37%Egal 30%Dunfermline Athletic 33%

Inverness 0-0 Dunfermline Athletic: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Inverness 0-0 Dunfermline Athletic (pauză 0-0). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru egalul, iar cotele fără marjă 30%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 0 goluri, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 51%), iar GG n-a ieșit (NG avea 46%). Scorul exact 0-0 avea 7,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 7 cornere (5-2) și 2 cartonașe galbene (1-1).

Invernessîn meciDunfermline Athletic
5
Cornere
2
1
Cartonașe galbene
1

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Inverness vs Dunfermline Athletic

Inverness marchează 1,8 goluri pe meci și primește 0,4. Dunfermline Athletic marchează 2,6 goluri pe meci și primește 0,8. La Inverness, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,7goluri estimate
49%peste 2,5 goluri
54%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Invernessultimele 5Dunfermline Athletic
2,60
Puncte / meci
2,40
1,8
Goluri marcate / meci
2,6
0,4
Goluri primite / meci
0,8
4
Victorii
4
20%
Peste 2,5 goluri
80%
40%
Ambele marchează
20%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Inverness și ultimele 5 Dunfermline Athletic, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Inverness4-1-0

V
Greenock Morton - Inverness25.07.26 · Cupa Ligii
0-1
V
Inverness - St. Johnstone21.07.26 · Cupa Ligii
1-0
V
Linlithgow - Inverness18.07.26 · Cupa Ligii
0-2
E
Inverness - East Fife11.07.26 · Cupa Ligii
1-1
V
Cove Rangers - Inverness07.07.26 · Amicale intercluburi
1-4

Dunfermline Athletic4-0-1

V
St. Mirren - Dunfermline Athletic26.07.26 · Cupa Ligii
0-1
V
Dunfermline Athletic - Cove Rangers21.07.26 · Cupa Ligii
5-0
V
Dunfermline Athletic - Dumbarton14.07.26 · Cupa Ligii
4-1
Î
East Kilbride - Dunfermline Athletic11.07.26 · Cupa Ligii
3-0
V
Kelty Hearts - Dunfermline Athletic04.07.26 · Amicale intercluburi
0-3

Întâlniri directe Inverness - Dunfermline Athletic

Inverness 0Egal 2Dunfermline Athletic 0
E
Dunfermline Athletic - Inverness27.04.2024 · pauză 1-0
1-1
E
Inverness - Dunfermline Athletic27.02.2024 · pauză 0-0
0-0

V/E/Î din perspectiva Inverness. 0 din 2 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Inverness - Dunfermline Athletic

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Inverness2.5037% fără marjă
X · Egal3.0530% fără marjă
2 · Dunfermline Athletic2.8533% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.43
X2 1.43
12 1.31

Goluri

Peste 1.5 1.33
Sub 2.5 1.70
Peste 2.5 2.02

Ambele marchează

GG Da 1.80
GG Nu 1.90

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.35
Pauză peste 1.5 2.95

Analiza de dinainte de meci

Inverness - Dunfermline Athletic s-a jucat sâmbătă, 1 august, în Championship (Scotia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Inverness n-a pierdut în ultimele 5 meciuri: patru victorii și un egal. A marcat 9 goluri și a primit 2. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5. În ultimele 5 meciuri, Dunfermline Athletic are patru victorii și o înfrângere. Golaveraj: 13-4. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri.

În ultimele 2 întâlniri directe, Inverness a câștigat niciodată, Dunfermline Athletic niciodată, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri strânse, cu 1,0 goluri în medie. Ultima: Dunfermline Athletic - Inverness 1-1, pe 27 aprilie 2024.

La case, diferența e mică: Inverness are cota 2.50, Dunfermline Athletic 2.85. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.02, iar GG la 1.80.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,3 pentru Inverness și 1,4 pentru Dunfermline Athletic. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Inverness are 36%, Dunfermline Athletic 38%. Pentru peste 1.5 goluri, modelul calculează 74%. Cota de 1.33 e corectă, fără plus. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Inverness - Dunfermline Athletic

Goluri estimate: 1,30 Inverness și 1,35 Dunfermline Athletic, total 2,65. 1X2 în model: 36% · 26% · 38%. Peste 2,5: 49% (cotă corectă 2.04). GG: 54% (cotă corectă 1.85). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
19%1
25%2
22%3
14%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 51% · peste 2,5: 49% (verde).

Scoruri probabile

1-112,4%0-19,5%1-09,2%1-28,4%2-18,1%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 7,9% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-0
Pauză0-0
Cornere5-2
Cartonașe galbene1-1
Favorită la startInverness · 2.50
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Inverness - Dunfermline Athletic?

S-a jucat sâmbătă, 1 august, ora 17:00 (ora României) și s-a terminat 0-0.

În ce competiție s-a jucat Inverness - Dunfermline Athletic?

În Championship (Scotia).

Cine era favorită în Inverness - Dunfermline Athletic?

Niciuna clar: cotele erau 2.50 la gazde și 2.85 la oaspeți. Meciul s-a terminat 0-0.

Câte goluri s-au marcat în Inverness - Dunfermline Athletic?

Niciunul: meciul s-a terminat 0-0. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Championship

Toată liga →