Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

AustraliaAustralia · U20 NSW Premier League 2

Inter Lions U20 - Rydalmere Lions U20

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

AustraliaU20 NSW Premier League 2 · Australia Final
Inter Lions U20
EÎEÎÎ
Final8-2Pauză 4-1
Rydalmere Lions U20
ÎÎVEÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Inter Lions U20 31%Egal 24%Rydalmere Lions U20 45%

Inter Lions U20 8-2 Rydalmere Lions U20: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Inter Lions U20 8-2 Rydalmere Lions U20 (pauză 4-1). Înainte de start, modelul dădea 33% pentru victoria lui Inter Lions U20, iar cotele fără marjă 31%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 10 goluri, față de 3,7 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 71%), iar GG a ieșit (71%). Scorul exact 8-2 avea sub 0,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (1-8) și 2 cartonașe galbene (0-2).

Inter Lions U20în meciRydalmere Lions U20
1
Cornere
8
0
Cartonașe galbene
2

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Inter Lions U20 vs Rydalmere Lions U20

Inter Lions U20 marchează 0,4 goluri pe meci și primește 2,4. Rydalmere Lions U20 marchează 1,8 goluri pe meci și primește 3,2. La Rydalmere Lions U20, 5 din ultimele 5 meciuri au avut peste 2,5 goluri.

~3,7goluri estimate
71%peste 2,5 goluri
71%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Inter Lions U20ultimele 5Rydalmere Lions U20
0,40
Puncte / meci
0,80
0,4
Goluri marcate / meci
1,8
2,4
Goluri primite / meci
3,2
0
Victorii
1
80%
Peste 2,5 goluri
100%
20%
Ambele marchează
80%
1
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Inter Lions U20 și ultimele 5 Rydalmere Lions U20, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Inter Lions U200-2-3

E
Inter Lions U20 - Hills United Brumbies U2011.07.26 · U20 NSW Premier League 2
0-0
Î
Macarthur Rams U20 - Inter Lions U2004.07.26 · U20 NSW Premier League 2
4-0
E
Inter Lions U20 - Newcastle Jets FC U2027.06.26 · U20 NSW Premier League 2
2-2
Î
Inter Lions U20 - Western City Rangers U2020.06.26 · U20 NSW Premier League 2
0-3
Î
Northern Tigers U20 - Inter Lions U2013.06.26 · U20 NSW Premier League 2
3-0

Rydalmere Lions U201-1-3

Î
Rydalmere Lions U20 - Western City Rangers U2011.07.26 · U20 NSW Premier League 2
1-3
Î
Central Coast Mariners U20 - Rydalmere Lions U2005.07.26 · U20 NSW Premier League 2
6-3
V
Blacktown Spartans U20 - Rydalmere Lions U2026.06.26 · U20 NSW Premier League 2
2-3
E
Rydalmere Lions U20 - Canterbury Bankstown U2020.06.26 · U20 NSW Premier League 2
2-2
Î
Bulls FC Academy U20 - Rydalmere Lions U2013.06.26 · U20 NSW Premier League 2
3-0

Întâlniri directe Inter Lions U20 - Rydalmere Lions U20

Inter Lions U20 1Egal 0Rydalmere Lions U20 0
V
Rydalmere Lions U20 - Inter Lions U2004.04.2026 · pauză 1-2
1-4

V/E/Î din perspectiva Inter Lions U20. 1 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Inter Lions U20 - Rydalmere Lions U20

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Inter Lions U202.9031% fără marjă
X · Egal3.7524% fără marjă
2 · Rydalmere Lions U202.0245% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează

Șansă dublă

1X 1.66
X2 1.30
12 1.18

Goluri

Sub 2.5 2.82
Peste 2.5 1.33

Ambele marchează

GG Da 1.36
GG Nu 2.90

Analiza de dinainte de meci

Inter Lions U20 - Rydalmere Lions U20 s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în U20 NSW Premier League 2 (Australia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Inter Lions U20 n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: două egaluri și trei înfrângeri. A marcat 2 goluri și a primit 12. Aproape toate meciurile ei au avut cel puțin trei goluri. În ultimele 5 meciuri, Rydalmere Lions U20 are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 9-16. Și la ea, meciurile au avut multe goluri.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Rydalmere Lions U20 - Inter Lions U20 1-4, pe 4 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Rydalmere Lions U20, la 2.02, cu egalul la 3.75. Fără marja caselor, asta înseamnă 45% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.33, iar GG la 1.36.

Modelul nostru estimează un meci cu goluri: 1,7 pentru Inter Lions U20 și 2,0 pentru Rydalmere Lions U20. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Niciun rezultat nu iese clar în față: Inter Lions U20 are 33%, Rydalmere Lions U20 46%. Peste 2.5 goluri are 71% în model, dar la 1.33 plătește sub cota corectă de 1.41. Ambele marchează (GG): 71% în model, cota corectă ar fi 1.41. Cota 1.36 e cam la nivelul ăsta. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Inter Lions U20 - Rydalmere Lions U20

Goluri estimate: 1,69 Inter Lions U20 și 2,01 Rydalmere Lions U20, total 3,70. 1X2 în model: 33% · 21% · 46%. Peste 2,5: 71% (cotă corectă 1.41). GG: 71% (cotă corectă 1.41). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

3%0
9%1
17%2
21%3
19%4
31%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 29% · peste 2,5: 71% (verde).

Scoruri probabile

1-18,4%1-28,4%2-17,1%2-27,1%1-35,7%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Inter Lions U20. Inter Lions U20 a primit 12 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Atac anemic: Inter Lions U20. Inter Lions U20 a marcat doar 2 în ultimele 5 meciuri. Un pariu pe golurile ei e riscant.
  • Apărare vulnerabilă: Rydalmere Lions U20. Rydalmere Lions U20 a primit 16 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Rydalmere Lions U20 e favorită, dar a câștigat doar 1 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 10,7% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final8-2
Pauză4-1
Cornere1-8
Cartonașe galbene0-2
Favorită la startRydalmere Lions U20 · 2.02
Goluri estimate~3,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Inter Lions U20 - Rydalmere Lions U20?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 12:00 (ora României) și s-a terminat 8-2.

În ce competiție s-a jucat Inter Lions U20 - Rydalmere Lions U20?

În U20 NSW Premier League 2 (Australia).

Cine era favorită în Inter Lions U20 - Rydalmere Lions U20?

Rydalmere Lions U20 pleca favorită, la cota 2.02. Meciul s-a terminat 8-2.

Câte goluri s-au marcat în Inter Lions U20 - Rydalmere Lions U20?

10 goluri, scor final 8-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,7.