Duminică18 octombrie
Live 153 Pune pont

AustraliaAustralia · NPL 2 - NSW

Inter Lions - Rydalmere Lions

Statistici și rezultat final · sâmbătă, 18 iulie

AustraliaNPL 2 - NSW · Australia Final
Inter Lions
EÎVVÎ
Final0-4Pauză 0-1
Rydalmere Lions
VVÎÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Inter Lions 46%Egal 25%Rydalmere Lions 28%

Inter Lions 0-4 Rydalmere Lions: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Inter Lions 0-4 Rydalmere Lions (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 30% pentru victoria lui Rydalmere Lions, iar cotele fără marjă 28%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 4 goluri, față de 3,0 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 58%), iar GG n-a ieșit (NG avea 40%). Scorul exact 0-4 avea 0,6% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 15 cornere (8-7) și 3 cartonașe galbene (3-0).

Inter Lionsîn meciRydalmere Lions
8
Cornere
7
3
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Inter Lions vs Rydalmere Lions

Inter Lions marchează și primește câte 1,4 goluri pe meci. Rydalmere Lions marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,8. În directe, Inter Lions nu a câștigat niciuna dintre ultimele 4 întâlniri.

~3,0goluri estimate
58%peste 2,5 goluri
60%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Inter Lionsultimele 5Rydalmere Lions
1,40
Puncte / meci
1,80
1,4
Goluri marcate / meci
1,2
1,4
Goluri primite / meci
1,8
2
Victorii
3
60%
Peste 2,5 goluri
60%
60%
Ambele marchează
60%
0
Victorii în directe
2

Ultimele 5 meciuri Inter Lions și ultimele 5 Rydalmere Lions, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Inter Lions2-1-2

E
Inter Lions - Hills United11.07.26 · NPL 2 - NSW
2-2
Î
Macarthur Rams - Inter Lions04.07.26 · NPL 2 - NSW
3-2
V
Inter Lions - Newcastle Jets Tineret27.06.26 · NPL 2 - NSW
2-1
V
Inter Lions - Western City Rangers20.06.26 · NPL 2 - NSW
1-0
Î
Northern Tigers - Inter Lions13.06.26 · NPL 2 - NSW
1-0

Rydalmere Lions3-0-2

V
Rydalmere Lions - Western City Rangers11.07.26 · NPL 2 - NSW
1-0
V1-2
Î
Blacktown Spartans - Rydalmere Lions26.06.26 · NPL 2 - NSW
3-1
Î
Rydalmere Lions - Canterbury Bankstown20.06.26 · NPL 2 - NSW
1-5
V
Bulls Academy - Rydalmere Lions13.06.26 · NPL 2 - NSW
0-1

Întâlniri directe Inter Lions - Rydalmere Lions

Inter Lions 0Egal 2Rydalmere Lions 2
Î2-0
Î5-4

V/E/Î din perspectiva Inter Lions. 1 din 4 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Inter Lions - Rydalmere Lions

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Inter Lions1.9746% fără marjă
X · Egal3.6025% fără marjă
2 · Rydalmere Lions3.2528% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.29
X2 1.69
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.14
Sub 2.5 2.27
Peste 2.5 1.54

Ambele marchează

GG Da 1.51
GG Nu 2.40

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.56
Pauză peste 1.5 2.22

Analiza de dinainte de meci

Inter Lions - Rydalmere Lions s-a jucat sâmbătă, 18 iulie, în NPL 2 - NSW (Australia). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Inter Lions vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 7. În ultimele 5 meciuri, Rydalmere Lions are trei victorii și două înfrângeri. Golaveraj: 6-9.

În ultimele 4 întâlniri directe, Inter Lions a câștigat niciodată, Rydalmere Lions de 2 ori, iar două meciuri s-au terminat egal. Au fost meciuri deschise, cu 3,8 goluri în medie. Ultima: Rydalmere Lions - Inter Lions 1-1, pe 4 aprilie 2026.

Casele o dau favorită pe Inter Lions, la 1.97, cu egalul la 3.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 46% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.54, iar GG la 1.51.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,7 pentru Inter Lions și 1,3 pentru Rydalmere Lions. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 70% în model, dar la 1.29 plătește sub cota corectă de 1.43. Peste 2.5 goluri: 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. La 1.54, plătește prea puțin. Pentru ambele marchează (GG), modelul calculează 60%. Cota de 1.51 e sub cea corectă (1.67) și nu merită. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Inter Lions - Rydalmere Lions

Goluri estimate: 1,68 Inter Lions și 1,32 Rydalmere Lions, total 3,00. 1X2 în model: 46% · 24% · 30%. Peste 2,5: 58% (cotă corectă 1.72). GG: 60% (cotă corectă 1.67). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

5%0
15%1
22%2
22%3
17%4
19%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 42% · peste 2,5: 58% (verde).

Scoruri probabile

1-111,0%2-19,3%1-08,4%1-27,3%2-07,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Rydalmere Lions. Rydalmere Lions a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,3% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-4
Pauză0-1
Cornere8-7
Cartonașe galbene3-0
Favorită la startInter Lions · 1.97
Goluri estimate~3,0
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Inter Lions - Rydalmere Lions?

S-a jucat sâmbătă, 18 iulie, ora 10:00 (ora României) și s-a terminat 0-4.

În ce competiție s-a jucat Inter Lions - Rydalmere Lions?

În NPL 2 - NSW (Australia).

Cine era favorită în Inter Lions - Rydalmere Lions?

Inter Lions pleca favorită, la cota 1.97. Meciul s-a terminat 0-4.

Câte goluri s-au marcat în Inter Lions - Rydalmere Lions?

4 goluri, scor final 0-4. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 3,0.