Duminică18 octombrie
Live 105 Pune pont

ArgentinaArgentina · Torneo Federal A

Independiente Chivilcoy - Sarmiento Resistencia

Statistici și rezultat final · miercuri, 12 august

ArgentinaTorneo Federal A · Argentina Final
Final1-2Pauză 1-1
Sarmiento Resistencia
ÎÎVÎV
Șanse înainte de meci, după cote
Independiente Chivilcoy 61%Egal 25%Sarmiento Resistencia 14%

Independiente Chivilcoy 1-2 Sarmiento Resistencia: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Independiente Chivilcoy 1-2 Sarmiento Resistencia (pauză 1-1). Înainte de start, modelul dădea 26% pentru victoria lui Sarmiento Resistencia, iar cotele fără marjă 14%. Modelul vedea alt rezultat mai probabil.

S-au marcat 3 goluri, față de 2,4 estimate: peste 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 42%), iar GG a ieșit (47%). Scorul exact 1-2 avea 6,1% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 12 cornere (11-1) și 6 cartonașe galbene (2-4).

Independiente Chivilcoyîn meciSarmiento Resistencia
11
Cornere
1
2
Cartonașe galbene
4

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Independiente Chivilcoy vs Sarmiento Resistencia

Independiente Chivilcoy marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,8. Sarmiento Resistencia marchează 0,8 goluri pe meci și primește 1,6.

~2,4goluri estimate
42%peste 2,5 goluri
47%ambele marchează
1-0scorul cel mai probabil
Independiente Chivilcoyultimele 5Sarmiento Resistencia
0,60
Puncte / meci
1,20
0,8
Goluri marcate / meci
0,8
1,8
Goluri primite / meci
1,6
0
Victorii
2
40%
Peste 2,5 goluri
40%
80%
Ambele marchează
40%
0
Victorii în directe
0

Ultimele 5 meciuri Independiente Chivilcoy și ultimele 5 Sarmiento Resistencia, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Independiente Chivilcoy0-3-2

E
Boca Unidos - Independiente Chivilcoy08.08.26 · Torneo Federal A
1-1
E
Independiente Chivilcoy - Sportivo Las Parejas26.07.26 · Torneo Federal A
1-1
Î
El Linqueno - Independiente Chivilcoy12.07.26 · Torneo Federal A
2-1
E
Sportivo Belgrano - Independiente Chivilcoy05.07.26 · Torneo Federal A
1-1
Î
Independiente Chivilcoy - Douglas Haig28.06.26 · Torneo Federal A
0-4

Sarmiento Resistencia2-0-3

Î
Sarmiento Resistencia - Escobar FC08.08.26 · Torneo Federal A
0-1
Î
Defensores de Vilelas - Sarmiento Resistencia03.08.26 · Torneo Federal A
4-1
V
Sarmiento Resistencia - Sol de America Formosa26.07.26 · Torneo Federal A
2-1
Î
Boca Unidos - Sarmiento Resistencia05.07.26 · Torneo Federal A
2-0
V
Sarmiento Resistencia - Tucuman Central Deportes28.06.26 · Torneo Federal A
1-0

Întâlniri directe Independiente Chivilcoy - Sarmiento Resistencia

Independiente Chivilcoy 0Egal 1Sarmiento Resistencia 0
E1-1

V/E/Î din perspectiva Independiente Chivilcoy. 0 din 1 întâlniri au avut peste 2,5 goluri.

Ponturi Independiente Chivilcoy - Sarmiento Resistencia

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Independiente Chivilcoy1.5061% fără marjă
X · Egal3.6025% fără marjă
2 · Sarmiento Resistencia6.7014% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză

Șansă dublă

1X 1.08
X2 2.25
12 1.23

Goluri

Peste 1.5 1.44
Sub 2.5 1.49
Peste 2.5 2.37

Ambele marchează

GG Da 2.50
GG Nu 1.47

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.27
Pauză peste 1.5 3.15

Analiza de dinainte de meci

Independiente Chivilcoy - Sarmiento Resistencia s-a jucat miercuri, 12 august, în Torneo Federal A (Argentina). Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Independiente Chivilcoy n-a câștigat niciunul dintre ultimele 5 meciuri: trei egaluri și două înfrângeri. A marcat 4 goluri și a primit 9. În ultimele 5 meciuri, Sarmiento Resistencia are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 4-8.

S-au mai întâlnit o singură dată recent: Sarmiento Resistencia - Independiente Chivilcoy 1-1, pe 15 septembrie 2024.

Casele o dau favorită pe Independiente Chivilcoy, la 1.50, cu egalul la 3.60. Fără marja caselor, asta înseamnă 61% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 2.37, iar GG la 2.50.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,4 pentru Independiente Chivilcoy și 1,0 pentru Sarmiento Resistencia. Scorul cel mai probabil e 1-0. Față de case, modelul e mai prudent cu gazdele: 47% la victorie, față de 61%.

Verdictul de dinainte de meci

Șansă dublă 1X are 74% în model, dar la 1.08 plătește sub cota corectă de 1.35. Sub 2.5 goluri: 58% în model, cota corectă ar fi 1.72. La 1.49, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-0.

Probabilități Independiente Chivilcoy - Sarmiento Resistencia

Goluri estimate: 1,41 Independiente Chivilcoy și 0,96 Sarmiento Resistencia, total 2,37. 1X2 în model: 47% · 27% · 26%. Peste 2,5: 42% (cotă corectă 2.38). GG: 47% (cotă corectă 2.13). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

10%0
22%1
26%2
21%3
12%4
9%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 58% · peste 2,5: 42% (verde).

Scoruri probabile

1-013,2%1-112,7%0-09,3%2-09,3%0-19,0%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Independiente Chivilcoy. Independiente Chivilcoy a primit 9 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Apărare vulnerabilă: Sarmiento Resistencia. Sarmiento Resistencia a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Favorit fără formă. Independiente Chivilcoy e favorită, dar a câștigat doar 0 din ultimele 5 meciuri.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,4% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final1-2
Pauză1-1
Cornere11-1
Cartonașe galbene2-4
Favorită la startIndependiente Chivilcoy · 1.50
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-0

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Independiente Chivilcoy - Sarmiento Resistencia?

S-a jucat miercuri, 12 august, ora 21:30 (ora României) și s-a terminat 1-2.

În ce competiție s-a jucat Independiente Chivilcoy - Sarmiento Resistencia?

În Torneo Federal A (Argentina).

Cine era favorită în Independiente Chivilcoy - Sarmiento Resistencia?

Independiente Chivilcoy pleca favorită, la cota 1.50. Meciul s-a terminat 1-2.

Câte goluri s-au marcat în Independiente Chivilcoy - Sarmiento Resistencia?

3 goluri, scor final 1-2. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,4.

Alte meciuri din Torneo Federal A

Toată liga →