Miercuri21 octombrie
Live 8 Pune pont

International cluburi · Uefa Europa Conference League

Iberia 1999 - Mjallby

Statistici, pont și cote · joi, 22 octombrie, ora 19:45

Uefa Europa Conference League + Pune pont
Iberia 1999
VÎVÎV
Joi19:4522 octombrie
Mjallby
ÎVEÎÎ
Șanse după cote, fără marjă · înainte de start
Iberia 1999 30%Egal 28%Mjallby 42%

Statistici Iberia 1999 vs Mjallby

Iberia 1999 marchează 1,4 goluri pe meci și primește 1,0. Mjallby marchează 0,6 goluri pe meci și primește 1,2. La Mjallby, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,4goluri estimate
43%peste 2,5 goluri
49%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Iberia 1999ultimele 5Mjallby
1,80
Puncte / meci
0,80
1,4
Goluri marcate / meci
0,6
1,0
Goluri primite / meci
1,2
3
Victorii
1
40%
Peste 2,5 goluri
20%
40%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri Iberia 1999 și ultimele 5 Mjallby, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică).

Forma echipelor

Ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile, inclusiv amicale. Știrile folosesc doar meciurile oficiale, așa că bilanțul de acolo poate fi diferit.

Iberia 19993-0-2

V
Dila Gori - Iberia 199919.10.26 · Erovnuli Liga
0-2
Î
Sint-Truiden - Iberia 199915.10.26 · Uefa Europa Conference League
2-0
V
Meshakhte Tkibuli - Iberia 199910.10.26 · Erovnuli Liga
1-2
Î
Iberia 1999 - Dinamo Tbilisi04.10.26 · Erovnuli Liga
1-2
V
FC Rustavi - Iberia 199921.09.26 · Erovnuli Liga
0-2

Mjallby1-1-3

Î
Vasteras SK - Mjallby18.10.26 · Allsvenskan
1-0
V
Mjallby - Inter Escaldes15.10.26 · Uefa Europa Conference League
2-0
E
Mjallby - Degerfors10.10.26 · Allsvenskan
1-1
Î
Trollhattan - Mjallby06.10.26 · Cupa
1-0
Î
Mjallby - GAIS20.09.26 · Allsvenskan
0-3

Ponturi Iberia 1999 - Mjallby

0

Niciun tipster nu a pus încă pont pe meciul ăsta. Pontul se poate pune până cu 2 minute înainte de start, la cota din acel moment.

Pune pont

Cote Iberia 1999 - Mjallby

1 · Iberia 19993.2030% fără marjă
X · Egal3.4528% fără marjă
2 · Mjallby2.2542% fără marjă

Cote înainte de start, actualizate

Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 1.65
X2 1.36
12 1.32

Goluri

Peste 1.5 1.29
Sub 2.5 1.90
Peste 2.5 1.90

Ambele marchează

GG Da 1.73
GG Nu 2.07

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.43
Pauză peste 1.5 2.77

Cornere

Sub 9.5 1.83
Peste 9.5 1.90

Analiză și pont Iberia 1999 - Mjallby

Joi, 22 octombrie, de la 19:45, Mjallby joacă pe terenul lui Iberia 1999, în Uefa Europa Conference League. Iberia 1999 vine într-o formă clar mai bună.

Iberia 1999 vine cu trei victorii și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 7 goluri și a primit 5. În ultimele 5 meciuri, Mjallby are o victorie, un egal și trei înfrângeri. Golaveraj: 3-6. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

Casele o dau favorită pe Mjallby, la 2.25, cu egalul la 3.45. Fără marja caselor, asta înseamnă 42% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.90, iar GG la 1.73.

Modelul nostru estimează în jur de 2 goluri: 1,3 pentru Iberia 1999 și 1,1 pentru Mjallby. Scorul cel mai probabil e 1-1. Față de case, modelul e mai încrezător cu gazdele: 39% la victorie, față de 30%.

Verdict

Niciun rezultat nu iese clar în față: Iberia 1999 are 39%, Mjallby 33%. Sub 2.5 goluri: 57% în model, cota corectă ar fi 1.75. Casele dau 1.90, mai mult. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Iberia 1999 - Mjallby

Goluri estimate: 1,25 Iberia 1999 și 1,14 Mjallby, total 2,39. 1X2 în model: 39% · 28% · 33%. Peste 2,5: 43% (cotă corectă 2.33). GG: 49% (cotă corectă 2.04). Estimare a modelului, calculată înainte de start; nu se schimbă după scorul live.

Distribuția golurilor

9%0
22%1
26%2
21%3
12%4
10%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 57% · peste 2,5: 43% (verde).

Scoruri probabile

1-113,1%1-011,5%0-110,4%0-09,2%2-18,2%

Factori de risc

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,1 goluri, după cote 2,7. Modelul ia media celor două.
  • Favorit fără formă. Mjallby e favorită, dar a câștigat un singur meci din ultimele 5 meciuri.
  • Egal plauzibil. Modelul dă egalului 28%, mai mult decât de obicei.
  • Meci de cupă. În cupe apar rotații și calcule de calificare, iar modelul vede doar cele 90 de minute.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul.

Pe scurt

Start22.10, 19:45
FavorităMjallby · 2.25
Goluri estimate~2,4
Scor probabil1-1
+ Pune pont pe meci

Întrebări frecvente

La ce oră începe Iberia 1999 - Mjallby?

Joi, 22 octombrie, ora 19:45, ora României.

În ce competiție se joacă Iberia 1999 - Mjallby?

În Uefa Europa Conference League.

Cine e favorită în Iberia 1999 - Mjallby?

Mjallby, la cota 2.25. Egalul e la 3.45.

Câte goluri se așteaptă în Iberia 1999 - Mjallby?

În jur de 2,4, după modelul nostru. Cel mai probabil scor e 1-1.

Alte meciuri din Uefa Europa Conference League

Toată liga →