Duminică18 octombrie
Live 135 Pune pont

International cluburi · Amicale intercluburi

Hyde United - Chester

Statistici și rezultat final · vineri, 24 iulie

Amicale intercluburi Final
Hyde United
ÎÎVVE
Final0-1Pauză 0-1
Chester
ÎVÎVÎ
Șanse înainte de meci, după cote
Hyde United 20%Egal 23%Chester 57%

Hyde United 0-1 Chester: statisticile meciului

Meciul s-a terminat Hyde United 0-1 Chester (pauză 0-1). Înainte de start, modelul dădea 50% pentru victoria lui Chester, iar cotele fără marjă 57%. Era și varianta cea mai probabilă.

S-a marcat 1 gol, față de 2,7 estimate: sub 2.5 a ieșit (modelul îi dădea 50%), iar GG n-a ieșit (NG avea 47%). Scorul exact 0-1 avea 11,0% în modelul de dinainte de meci.

În rest, 9 cornere (7-2) și 0 cartonașe galbene (0-0).

Hyde Unitedîn meciChester
7
Cornere
2
0
Cartonașe galbene
0

Mai jos rămân statisticile, cotele și analiza de dinainte de meci.

Statistici Hyde United vs Chester

Hyde United marchează 1,2 goluri pe meci și primește 1,6. Chester marchează și primește câte 1,0 goluri pe meci. La Chester, doar 1 din ultimele 5 meciuri a avut peste 2,5 goluri.

~2,7goluri estimate
50%peste 2,5 goluri
53%ambele marchează
1-1scorul cel mai probabil
Hyde Unitedultimele 5Chester
1,40
Puncte / meci
1,20
1,2
Goluri marcate / meci
1,0
1,6
Goluri primite / meci
1,0
2
Victorii
2
60%
Peste 2,5 goluri
20%
60%
Ambele marchează
20%

Ultimele 5 meciuri Hyde United și ultimele 5 Chester, în toate competițiile. Verde: valoarea mai mare (la goluri primite, cea mai mică). Estimările sunt cele de dinainte de meci.

Forma echipelor

Hyde United2-1-2

Î
Hyde United - Fylde14.07.26 · Amicale intercluburi
1-3
Î
Abbey Hey - Hyde United11.07.26 · Amicale intercluburi
3-0
V
Hyde United - Gainsborough Trinity25.04.26 · Northern Premier League - PD
3-1
V
United of Manchester - Hyde United18.04.26 · Northern Premier League - PD
0-1
E
Whitby Town - Hyde United11.04.26 · Northern Premier League - PD
1-1

Chester2-0-3

Î
Chester - Stoke City21.07.26 · Amicale intercluburi
0-1
V
Warrington Town - Chester18.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
Î
Fleetwood Town - Chester14.07.26 · Amicale intercluburi
2-0
V
Vauxhall - Chester11.07.26 · Amicale intercluburi
0-2
Î
Macclesfield - Chester29.04.26 · National League - Nord
2-1

Ponturi Hyde United - Chester

0

Nu au existat ponturi publice pe meciul ăsta.

Cotele de start

1 · Hyde United4.6520% fără marjă
X · Egal3.9023% fără marjă
2 · Chester1.6057% fără marjă
Alte piețe: șansă dublă, goluri, ambele marchează, prima repriză, cornere

Șansă dublă

1X 2.15
X2 1.14
12 1.20

Goluri

Peste 1.5 1.16
Sub 2.5 2.12
Peste 2.5 1.62

Ambele marchează

GG Da 1.70
GG Nu 2.05

Prima repriză

Pauză sub 1.5 1.52
Pauză peste 1.5 2.30

Cornere

Sub 9.5 1.51
Peste 9.5 2.40

Analiza de dinainte de meci

Hyde United - Chester s-a jucat vineri, 24 iulie, în Amicale intercluburi. Analiza rămâne cea de dinainte de start, iar rezultatul e comentat la final.

Hyde United vine cu două victorii, un egal și două înfrângeri în ultimele 5 meciuri. A marcat 6 goluri și a primit 8. În ultimele 5 meciuri, Chester are două victorii și trei înfrângeri. Golaveraj: 5-5. Meciurile ei au avut puține goluri: unul singur peste 2.5.

Casele o dau favorită pe Chester, la 1.60, cu egalul la 3.90. Fără marja caselor, asta înseamnă 57% șanse de victorie. La goluri, peste 2.5 e cotat la 1.62, iar GG la 1.70.

Modelul nostru estimează în jur de 3 goluri: 1,1 pentru Hyde United și 1,6 pentru Chester. Scorul cel mai probabil e 1-1.

Verdictul de dinainte de meci

Victorie Chester are 50% în model, dar la 1.60 plătește sub cota corectă de 2.00. Peste 1.5 goluri: 75% în model, cota corectă ar fi 1.33. La 1.16, plătește prea puțin. Scorul cel mai probabil: 1-1.

Probabilități Hyde United - Chester

Goluri estimate: 1,07 Hyde United și 1,61 Chester, total 2,68. 1X2 în model: 25% · 25% · 50%. Peste 2,5: 50% (cotă corectă 2.00). GG: 53% (cotă corectă 1.89). Calculate înainte de meci.

Distribuția golurilor

7%0
18%1
25%2
22%3
15%4
13%5+

Total goluri în 90 de minute. Sub 2,5: 50% · peste 2,5: 50% (verde).

Scoruri probabile

1-111,8%0-111,0%1-29,5%0-28,9%1-07,3%

Factori de risc (înainte de meci)

  • Doar 5 meciuri de formă. Mediile vin din ultimele 5 meciuri ale fiecărei echipe, în toate competițiile. Un adversar mult mai slab sau mai tare le poate umfla.
  • Apărare vulnerabilă: Hyde United. Hyde United a primit 8 goluri în ultimele 5 partide. Varianta cu multe goluri rămâne deschisă.
  • Formă și cote diferite. După formă ar ieși 2,4 goluri, după cote 3,0. Modelul ia media, dar diferența e mare.
  • Marjă mare. Casele păstrează în jur de 9,6% pe 1X2. Cotele plătesc mai puțin decât ar trebui.
  • Ce nu vede modelul. Absențele, rotațiile, vremea și motivația nu intră în calcul. Ia cifrele ca punct de plecare.

Pe scurt

Final0-1
Pauză0-1
Cornere7-2
Cartonașe galbene0-0
Favorită la startChester · 1.60
Goluri estimate~2,7
Scor probabil1-1

Întrebări frecvente

Când s-a jucat Hyde United - Chester?

S-a jucat vineri, 24 iulie, ora 21:45 (ora României) și s-a terminat 0-1.

În ce competiție s-a jucat Hyde United - Chester?

În Amicale intercluburi.

Unde s-a jucat Hyde United - Chester?

Pe Ewen Fields, în Hyde, Cheshire, vineri, 24 iulie, ora 21:45 (ora României).

Cine era favorită în Hyde United - Chester?

Chester pleca favorită, la cota 1.60. Meciul s-a terminat 0-1.

Câte goluri s-au marcat în Hyde United - Chester?

Un gol, scor final 0-1. Înainte de meci, modelul nostru estima în jur de 2,7.

Alte meciuri din Amicale intercluburi

Toată liga →